اخبار :: اخبار باشگاه

افزایش تنش در فیورنتینا ؛ مونتلا متعجب از بیانیه باشگاه

2314 شماره اطلاع نامه : افزایش تنش در فیورنتینا ؛ مونتلا متعجب از بیانیه باشگاه 1394/03/15 افزایش تنش در فیورنتینا ؛ مونتلا متعجب از بیانیه باشگاه اخبار باشگاه :: اخبار افزایش تنش در فیورنتینا ؛ مونتلا متعجب از بیانیه باشگاه
افزایش تنش در فیورنتینا ؛ مونتلا متعجب از بیانیه باشگاه

افزایش تنش در فیورنتینا ؛ مونتلا متعجب از بیانیه باشگاه

به نظر می رسد تنش در باشگاه فیورنتینا پس از انتشار بیانیه رسمی در مورد مونتلا افزایش پیدا کرده و این مربی جوان مدعی شده از این عمل باشگاه متعجب شده است. آندره آ روگ مدیر تیم نیز اعلام کرده لیست گزینه های جانشینی مونتلا آماده شده است.

هفته پیش ملاقاتی بین وینچنزو مونتلا و سران باشگاه برگزار شد که در پایان نتیجه ای از صحبت های مطرح شده در آن در دسترس رسانه ها قرار نگرفت. سپس هر دو طرف در سکوت خبری به سر بردند تا اینکه شب گذشته باشگاه فیورنتینا به طور رسمی بیانیه ای در مورد مونتلا منتشر کرد: "باشگاه منتظر است تا از وضعیت مربی خود وینچنزو مونتلا مطلع شود. با احترام به توافقات قبلی که انجام شده، ما اعتقاد داریم که این بی احترامی به لباس تیم ما و هواداران ما می باشد، این ضروری است که این وضعیت به سرعت مشخص شود و ما بیش از این نمی توانیم منتظر بمانیم."

مونتلا نیز پس از انتشار این بیانیه پاسخی داده که نشان از تعجب وی از این موضوع دارد: "من واقعا شگفت زده شدم. ما مدت بسیار زیادی است که با باشگاه در مورد اهداف آینده صحبت کرده ایم و من به آن اعتقاد دارم. من هم به پیراهن تیم و هواداران احترام می گذارم و باید هر چه سریع تر این وضعیت را مشخص کنیم. اما من مربی فیورنتینا هستم و با اشتیاق کامل آماده ام که شرایط برای ادامه فعالیت در این تیم را فراهم کنم."

آندره آ روگ نیز مصاحبه ای را انجام داده و ضمن ابراز علاقه برای ادامه کار با مونتلا، مدعی شد گزینه هایی را در نظر دارند: "موضوع خاصی رخ نداده و ما فقط می خواهیم به سرعت برای فصل آینده کار خود را آغاز کنیم. ما قصد داریم با مونتلا به کار ادامه دهیم اما حالا زمان تصمیم گیری است. ما نیز گزینه هایی را در نظر داریم ولی تا امروز با هیچ مربی تماس نگرفته و مذاکره نکرده ایم. ما هر کاری که لازم باشد برای خوش بین ماندن به مونتلا انجام می دهیم و فقط تا یکی دو روز دیگر منتظر تصمیم این مربی خواهیم ماند."
 

نظر و نقد های کاربران
1187مهمان
1394/03/15 - 20:05

قرار بر این بود مونتلا بعد از چندروز استراحت نظرش رو بگه، یعنی طولانی تر از معمول شده ؟ شاید برای ادامه همکاری تمایل چندانی ندارن والا به خودش می گفتن نه اینکه بیانیه بدن به این شکل و احترام گذاشتن مونتلا به لباس تیم و هواداران رو زیر سوال ببرن ..

1186dash ali
1394/03/15 - 16:44

سلام
البته یک نکته دیگه هم این وسط موند ،این که باشگاه نگران است مونتلا به رم برگردد.اگر این باشد تا حدودی حق با باشگاه هم هست.
با سپاس

1185dash ali
1394/03/15 - 16:40

سلام

واقعا حرف مسخره ای به مونتلا زدن،ما نمیدونبم چی این وسط بوده ،ولی اگر چیزی نبوده به من همچین حرفی زده میشد،مشخصا واکنش تندی نشون میدادم.
اگر قرار باشد مربی تیمی باشم که به من اعتماد نداشته باشند ،نبودنم از بودنم بهتر است.
مونتلا تیمی رو تحویل گرفت که چندین فصل رتبه ای از6 جدول بالاتر نمیومد اما حالا چند با 4 ام و در آستانه لیگ قهرمانان ،یک بار در فیتال جام حذفی و امسال هم شکست تیم های مدعی رم و یووه ،این طرز برخورد شایسته مربی ای که زحمت کشیده نیست،از صحبت آخر مشخص است که خودشون میدونند چی گفتند،و از بی اطلاعی مونتلا هم مشخص است که خود رو از قبل انتخاب شده می دونسته است،فکر نمیکنم گزینه بهتری جز مونتلا برای ویولا باشه.این حرکت جالب نبود سایر مربیان که اسامیشان رو خوندم ،چیز خاصی بهتر از موتلا ندارند جز تجربه که خیلی مربیان با تجربه کاریزمای خوبی ندارند،مهم کار کردن خوب مونتلاست،با اینکه اولین سالهای مربی گریش رو داره ولی نتایج قابل قبولی گرفته اگه امسال جام بگیرد عالی هست اما جام گرفتن مرحون این است در هر پست مناسب با شرایط تیم و مربی بازیکن گرفت بعضی بازیکنان اصلا مشخص است بدون اطلاع سبک بازی مربی به تیم اضافه می شوند،فقط در امد کسب کردن ،مهم نیست،در صورتی که خانواده دلادواله فقط در حال پول دراوردن و حداقل کردن هزینه ها هستند،اگر امسال هم خرج درستی در خرید بازیکن نشود امیدی به هیچ جایگاه خوبی نیست.
متاسفانه بازیکنانی مثل بریلانته ، یا انته ربیک مشخصا بدون اطلاع مربی خریده شده ،از انجا که وقتی مربی می گوید کاش به جای خرید ربیک پول رو جای دیگری خرج میکردند ،اون هم دوسال پیش،مشخص است اصلا نظر مربی زیاد مهم نیست،این دلیل اصلی نتیجه نگرفتن تیم هست،به نظرم دلاواله زیاد دخالت در امر تیم می کتند و اصلا به فکر خرید بازیکن مناسب نیست چرا باید تماشاچی ها صدایشان دربیاید،چون اگر دو بازیکن مثل صلاح و کوادرادو تو تیم بودند بهترین نتیجه به دست میامد،خرید ریچارد شکست بعدی خرید های بی منطق تیم بود ، واقعا خرید ها خیلی بی منطق هستند وقتی خط میانی پر بازیکن مناسب هست کورتیچ و بادلی رو هم زمان می خرند و وقتی به مهاجم نیاز است مهاجمی مثل ماتری می آید ،که به سبک مربی اصلا واقف نیست،شرایط خرید ها اصلا به نظرم راضی کننده نیست،وقتی فان خال تو منچستر می گوید ابن بازیکن رو می خوام،یعنی همین،با این شرایط چشمم آب نمی خورد.واقعا نیاز به یک بازنگری در نحوه خرید بازیکن باید انجام شود خواسته مربی مهم تر از نیاز باشگاه هست.
با سپاس

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :