اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 18 خرداد)

2317 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 18 خرداد) 1394/03/18 اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 18 خرداد) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 18 خرداد)
اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 18 خرداد)

اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 18 خرداد)

مهم ترین خبر های روز دوشنبه:

تلاش های بی نتیجه پراده و روگ برای حفظ مونتلا ؛ پائولو سوسا در یک قدمی ویولا

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

12- تلاش های چند روز اخیر سران باشگاه فیورنتینا برای حفظ وینچنزو مونتلا در نهایت با تصمیمی که خانواده دلاواله گرفت، بی نتیجه ماند و این مربی جوان از تیم اخراج شد. حالا پائولو سوسا در آستانه پیوستن به ویولا قرار دارد.

11- صحبت های فابریزیو کورسی مدیر ورزشی تیم امپولی: "میرکو والدیفیوری به طور حتم در تابستان از تیم جدا خواهد شد و نگه داشتن او برای ما غیر ممکن است. یکی از تیم های فیورنتینا، میلان، ناپولی و تورینو مقصد بعدی او خواهد بود."

10- آینده محمد صلاح در تیم فیورنتینا به مشخص شدن وضعیت وینچنزو مونتلا مربوط می شود. در صورتی که مونتلا در ویولا بماند، صلاح به طور حتم در ترکیب تیم باقی خواهد ماند ولی در غیر این صورت باید منتظر نظر دیگر مربیان بود.

9- از سوی لا نازیونه 4 هدف اول فیورنتینا پس از مشخص شدن وضعیت مربیگری تیم معرفی شده اند. گوخان اینلر، سیمونه اسکوفت، جولیو دوناتی و ایگنازیو آباته می توانند به سرعت و در فرصت کمی راهی فلورانس شوند.

8- در حالی که به نظر می رسید گلزنی های اخیر آلبرتو جیلاردینو باعث ماندن وی در فلورانس خواهد شد، اما علاقه تیم بولونیا برای جذب او شرایط را تغییر داده است. بدین صورت شاید راه بازگشت جام پائولو پاتزینی به فیورنتینا نیز هموار تر شود.

7- احتمال این موضوع وجود دارد که در صورت فروش ماریو گومز، باشگاه به دنبال جانشین گران قیمتی برای او نباشد. به نظر می رسد بازی های درخشان خوما باباکار در فصل آینده مسئولان باشگاه را مجاب کرده تا تمرکز بیشتری روی او داشته باشند.

6- به گزارش لا نازیونه، الساندرو لوچی مدیر برنامه معروف در فوتبال ایتالیا که مسئولیت کار های مونتلا را نیز بر عهده دارد، در این روز ها به طور دائم با مربی فیورنتینا در ارتباط بوده و با وجود پیشنهاد های فراوانی که دریافت کرده، همه تلاش خود را به کار بسته تا این مربی جوان را در فلورانس حفظ کند.

5- آندره روگ و دانیله پراده همچنان در حال کار بر روی پرونده وینچنزو مونتلا می باشند. این در حالی است که آندره آ دلاواله بیش از این در مذاکرات نقشی نداشته و همه چیز را به پراده و روگ واگذار کرده است.

4- ابراز علاقه چیرو ایموبیله برای بازگشت به فوتبال ایتالیا باعث شده تا صف طویلی از تیم ها برای جذب وی شکل بگیرد. فیورنتینا، میلان، ناپولی و تورینو تا امروز برای جذب این بازیکن 15 میلیونی اعلام آمادگی کرده اند.

3- امروز بار دیگر اسم فابیو بورینی برای پیوستن به تیم فیورنتینا مطرح شد. این بازیکن در طول 2 فصل گذشته همواره یکی از اصلی ترین گزینه های ویولا برای خط حمله بوده و به نظر می رسد با وجود آنجلونی در کادر مدیریتی باشگاه، که رابطه بسیار خوبی نیز با این بازیکن دارد، شانس فیورنتینا برای جذب وی بیشتر شده است.

2- گفته می شود یکی از شروط مونتلا برای ماندن در فیورنتینا، حذف بند مربوط به 5 میلیون مبلغ آزادی وی می باشد. البته هنوز مطلبی به طور رسمی در این باره مطرح نشده است.

1- گاتزتا همانند روز های گذشته که به طور جدی وضعیت وینچنزو مونتلا را دنبال می کند، امروز اعلام کرده به احتمال زیاد توافق بین این مربی و آندره آ دلاواله برای ماندن در فلورانس شکل خواهد گرفت. به هر صورت امروز عصر همه چیز مشخص خواهد شد.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :