اخبار :: اخبار باشگاه

تا روز یکشنبه مربی جدید را معرفی خواهیم کرد

2322 شماره اطلاع نامه : تا روز یکشنبه مربی جدید را معرفی خواهیم کرد 1394/03/21 تا روز یکشنبه مربی جدید را معرفی خواهیم کرد اخبار باشگاه :: اخبار تا روز یکشنبه مربی جدید را معرفی خواهیم کرد
تا روز یکشنبه مربی جدید را معرفی خواهیم کرد

تا روز یکشنبه مربی جدید را معرفی خواهیم کرد

آندره آ روگ مدیر عامل باشگاه فیورنتینا اعلام کرده تا روز یکشنبه وضعیت مربی آینده تیم مشخص می شود ولی صحبت های او نشان از انتخاب احتمالی پائولو سوسا برای نیمکت ویولا می باشد.

امروز در باشگاه فیورنتینا جلسه ای برای مشخص شدن وضعیت مربی آینده تیم برگذار شده و مدیران ویولا به تبادل نظر پرداختند. در این نشست که با حضور تمامی روسای باشگاه از جمله آندره آ روگ، ساندرو منکوچی، وینچنزو گوئرینی، ماریو کونینی، دانیله پراده، والنتینو آنجلونی، پدرو پریرا، ماریا اوستیلیو و پائولو پانرای برگزار شد، نتایجی حاصل شده که با توجه به صحبت های آندره آ روگ می توان شانس زیادی را برای پائولو سوسا قائل شد. البته هنوز چیزی قطعی نشده و باید تا پایان هفته منتظر بود:

"ما یک پروژه و بودجه را با مربی قبلی برنامه ریزی کرده بودیم و حالا برای مربی جدید باید کمی صبر کنیم، با این حال تا پایان این هفته (روز یکشنبه) نام مربی جدید را اعلام خواهیم کرد. پائولو سوسا؟ هنوز هیچ چیزی در مورد کسی قطعی نشده و باید تا مشخص شدن کامل منتظر باشیم. ما امروز یک لیست از افراد و پروژه های مورد نظر تهیه کردیم که پائولو سوسا نیز یکی از آنها می باشد. ما به فردی نیاز داریم که در مسیر باشگاه قرار بگیرد و آن را ادامه داده و ارزش این تیم و این شهر را به خوبی نشان دهد. ما باید با احتیاط وضعیت را بررسی کنیم و مشخصا اگر او از تیمش آزاد شود، شرایط راحت تر خواهد بود."

"من می دانم که هواداران از سابقه حضور سوسا در یوونتوس ناراضی هستند ولی سوسا توانسته در برابر یوونتوس نتایج بسیار خوبی بگیرد. دستمزد بازیکنان؟ ما تصمیم به کاهش دستمزد بازیکنان نداریم چون نمی خواهیم روی تیم تاثیر منفی بگذاریم و فقط به یک پروژه جدید فکر می کنیم که بتواند هواداران را سرگرم کند. ما با بازیکنان جدید و یک ایده جدید از سوی کادر فنی کار را ادامه خواهیم داد. ورزشگاه جدید نیز یک پروژه کلیدی خواهد بود و امیدواریم که شاهد آن باشیم. اسپانسر؟ چیز جدیدی وجود ندارد ولی سه راه در پیش داریم و امیدوارم به زودی همه چیز را مشخص کنیم. پراده؟ ما با او به توافق شفاهی دست پیدا کرده ایم و می توانیم در چند ساعت قرارداد او را تمدید کنیم."
 

نظر و نقد های کاربران
1200nila
1394/03/23 - 16:42

فکر کنم دیگه رنگ و بوی مونتلا از سایت هم میره، هربار عکسشو تو هدر سایت می بینم میگم چیزی نمونده عکسش از اینجا هم برداشته بشه :(
فیوره تو خیلی بازیا سربلند بود خیلی از نتایج هیجان انگیز بود یه باخت بد به لاتزیو بود که اونم تو فشردگی بازیا میشد درک کرد و ضربه ای که فیو از داوری جلوی یونتوس خورد.. درکل عملکرد تیم مونتلا خوب بود به نظرم اما فقط به جام نرسید .. امیدوارم تو اتفاقات آینده چیزای خوبی برای هم فیو و هم مونتلا باشه.. هردو موفق باشن

1198dash ali
1394/03/22 - 12:28

سلام

شوک بزرگی بود،من مونتلا رو دوست داشتم،ولی اگر اون فینال جام حذفی رو برده بود اوضاع یه چیز دیگه بود ،حیف مربی به این خوبی به خاطر خود خواهی های دلاواله،ولی مسلما همه ایتالیایی ها از بچگی فوتبال رو میشناسن همشون فوتبالین و سیستم بازی و ...رو میفهمند،پس صحبت های طرفداران الکی نیست راجع به دلاواله.اما امیددارم سرمربی جدید بهتر باشه،ولی انتظار نداریم.
مونتلا رو همچنان دنبال خواهم کرد هر جا باشه،چون علاقمندم به سبک کاریش.
با سپاس

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :