اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 27 خرداد)

2327 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 27 خرداد) 1394/03/27 اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 27 خرداد) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 27 خرداد)
اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 27 خرداد)

اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 27 خرداد)

مهم ترین خبر های روز چهارشنبه:

ماریو گومز در لیست فروش باشگاه ؛ فسخ قرارداد پائولو سوسا با بازل، قرارداد با ویولا یا فردا یا هرگز

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

15- پائولو سوسا مربی پرتغالی تیم بازل در آخرین ساعت های امروز سرانجام به طور رسمی قرارداد خود با این تیم سوییسی را فسخ کرد. بدین ترتیب این مربی حالا یک قدم تا امضای قرارداد با ویولا فاصله دارد، هر چند که هنوز هم تردید هایی در این زمینه وجود دارد.

14- امروز بار دیگر نام مائوریسیو ایسلا برای سمت راست زمین تیم فیورنتینا در فصل آینده مطرح شد ولی هنوز وضعیت بازگشت وی به یوونتوس نیز مشخص نیست.

13- باشگاه بارسلونا اعلام کرد که مارتین مونتویا مدافع راست این تیم در تابستان به فروش خواهد رسید. حالا رقابتی بین تیم های بی شمار خواهان این بازیکن آغاز شده که در ایتالیا نیز فیورنتینا و اینتر در لیست مشتری های او قرار دارند.

12- میکا ریچاردز مدافع انگلیسی فصل پیش باشگاه فیورنتینا امروز تست های پزشکی خود برای پیوستن به تیم استون ویلا انگلیس را پشت سر گذاشت و به زودی به طور رسمی راهی این باشگاه خواهد شد.

11- کوریره فیورنتینو مدعی شده در صورتی که ماریو گومز فروخته نشده و در فلورانس بماند، به احتمال زیاد باید حدود 40% از دستمزد خود را کم کند.

10- با وجود اینکه هنوز وضعیت مربی آینده تیم فیورنتینا مشخص نشده، اما تمامی شایعات پیرامون خروج ماریو گومز از فلورانس می باشد. این ستاره آلمانی ارزشی در حدود 12 میلیون یورو دارد و باشگاه قصد قرض دادن او را ندارد.

9- دو بازیکن تیم پارما یعنی آنتونیو میرانته و خوزه مائوری در لیست خرید تیم فیورنتینا قرار دارند. میرانته بازیکن آزاد به شمار می رود و مائوری ارزشی در حدود 4 میلیون یورو دارد. ضمن اینکه شاید در صورت خروج آکوییلانی و پیزارو، ویولا برای جذب آنتونیو نوچرینو نیز اقدام کند.

8- گاتزتا دلو اسپورت گزارش داده که مشکلات استخدام پائولو سوسا امروز برطرف خواهد شد و این مربی فردا با حضور در فلورانس، قراردادی 2 ساله با دستمزد سالانه 1.1 میلیون یورو با تیم فیورنتینا امضا خواهد کرد.

7- روز به روز به شمار تیم های خواهان محمد صلاح اضافه می شود. تا امروز رم، اینتر، اتلتیکو مادرید، تاتنهام و ولفسبورگ برای جذب این ستاره مصری ابراز علاقه کرده اند ولی این بازیکن همچنان منتظر مربی بعدی ویولا برای اتخاذ تصمیم می باشد.

6- پس از تیم های فیورنتینا و لازیو، حالا تیم های میلان و اینتر نیز به عرصه رقابت برای خرید فابیو بورینی وارد شده اند. این بازیکن قیمتی در حدود 8 میلیون یورو دارد.

5- لا نازیونه و کوریره فیورنتینو در گزارش هایی جداگانه اعلام کرده اند، طولانی شدن مذاکرات برای استخدام پائولو سوسا شاید به لغو حضور او در فلورانس منجر شود. در این گزارش ها آمده در صورتی که امروز نیز توافق نهایی حاصل نشود، روبرتو دونادونی به فیورنتینا خواهد پیوست.

4- مائوریزیو گائودینو مدیر برنامه سابق ماریو گومز احتمال پیوستن این بازیکن به یک باشگاه آلمانی را کم دانسته است. دستمزد این بازیکن بالاتر از 4 میلیون می باشد که در کشور آلمان تیم های زیادی توانایی پرداخت آن را ندارند.

3- تیم ملی ایتالیا در یک دیدار دوستانه با یک گل مغلوب تیم پرتغال شد. در این بازی مانوئل پاسکوال تنها نماینده باشگاه فیورنتینا حدود 17 دقیقه پایانی را برای آتزوری به میدان رفت.

2- بار دیگر شایعات در مورد تلاش باشگاه فیورنتینا برای جذب مارکو استوراری از یوونتوس قوت گرفت. این دروازه بان 38 ساله با حضور نتو در تورین، جایی در این تیم نخواهد داشت.

1- جانفرانکو مونتی یکی از مفسران فوتبال ایتالیا مدعی شده تیم فیورنتینا از مدت ها قبل مذاکرات خود با لوچانو اسپالتی را آغاز کرده بود ولی نتوانست نظر این مربی برای نشستن بر روی نیمکت مربیگری ویولا را جلب کند.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :