اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 31 خرداد)

2330 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 31 خرداد) 1394/03/31 اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 31 خرداد) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 31 خرداد)
اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 31 خرداد)

اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 31 خرداد)

مهم ترین خبر های روز یکشنبه:

اینلر در یک قدمی فلورانس ؛ صلاح باز هم دور تر ؛ سوسا اولین مربی پرتغالی تاریخ ویولا

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

14- پائولو سوسا مربی جدید تیم فیورنتینا 18مین مربی خارجی تاریخ باشگاه می باشد و اولین مربی پرتغالی خواهد بود که روی نیمکت بنفش ها می نشیند.

13- داریو ناردلا شهردار فلورانس در صفحه رسمی خود در توییتر به پائولو سوسا مربی جدید تیم فیورنتینا خوش آمد گفته و از او به گرمی استقبال کرده است: "مربی خوب، پائولو سوسا، به فلورانس خوش آمدی، فورزا ویولا".

12- صحبت های چیرو ایموبیله: "علاقه تیم هایی چون فیورنتینا و ناپولی باعث افتخار من است. این نشان می دهد که من در طول سال های اخیر عملکرد خوبی داشته ام."

11- صحبت های دیوید پیزارو: "من پس از رقابت های کوپا امریکا در مورد آینده ام تصمیم گیری خواهم کرد. سانتیاگو؟ هر چیزی امکان پذیر است و چیزی را رد نمی کنم. من همیشه گفته ام که روزی رویای برگشت به این تیم را دارم."

10- لیست دروازه بان هایی که برای اضافه شدن به چیپرین تاتاروزانو وجود دارند، روز به روز بیشتر می شود. تا امروز از میرانته، استوراری، سپه، اسکوفت، باردی، لیالی و وایدنفلر نام برده شده است. ضمن اینکه روزاتی و لتزرینی هم برای دروازه بان سوم شدن در فلورانس رقابت می کنند.

9- گوخان اینلر هافبک تیم ناپولی پس از خرید میرکو والدیفیوری از سوی این باشگاه، دیگر جایی در برنامه های مائوریزیو ساری مربی جدید ناپلی ها نداشته و حالا می تواند به راحتی از این تیم جدا شده و به فیورنتینا ملحق شود.

8- آنته ربیچ، اولکساندر یاکوونکو، فاکوندو رونکالیا و مارکو باکیچ به زودی به فلورانس باز می گردند تا در مورد وضعیت آینده آنها تصمیم گیری شود.

7- جوزپه روسی همچنان بدون اینکه به تعطیلات برود، در حال کار و تمرین برای آماده شدن در ابتدای فصل آینده می باشد. حدو 2 هفته دیگر فصل بدن سازی تیم برای سال آینده آغاز خواهد شد و روسی می خواهد در شرایطی ایده آل خود را به تمرینات تیم برساند.

6- ساوریو مادریگالی مدافع جوان تیم فیورنتینا پس از یک فصل عالی در تیم پونتدرا، حالا آماده بازگشت به فلورانس و شروع دوران قرضی جدید در یکی از تیم های لاتینا و یا آسکولی می باشد.

5- جام پائولو پاتزینی و آلبرتو پالوسکی دو مهاجمی هستند که در صورت خروج آلبرتو جیلاردینو از فلورانس، در صدر لیست خرید برای خط حمله ویولا قرار خواهد گرفت. هر دو مهاجم مدت زیادی است که مورد توجه فیورنتینا قرار دارند.

4- مدیر برنامه آلبرتو آکوییلانی: "من با تیم های بسیار زیادی صحبت کردم و همه را بررسی خواهیم کرد. آلبرتو یک بازیکن بزرگ و مهم است و با 31 سال سن در اوج پختگی دوران فوتبال خود قرار دارد. او شایسته یک تیم با یک پروژه عالی است."

3- افزایش پیشنهاد های مناسب برای محمد صلاح باعث شده تا شایعاتی در مورد خروج این بازیکن از فیورنتینا منتشر شود. همان طور که مدیر برنامه این بازیکن چندی پیش اعلام کرده بود، حتی در صورت توافق چلسی و فیورنتینا، صلاح می تواند پیشنهاد بازی کردن در ویولا را رد کرده و راهی تیمی دیگر شود.

2- در حالی که به نظر می رسید ماتیاس وچینو باید فصل آینده را نیز در تیمی دیگر به طور قرضی بازی کند، اما خبر هایی رسیده که پائولو سوسا قصد دارد این ستاره جوان را در فلورانس حفظ کند.

1- تیم تورینو برای فروش نیکولا ماکسیمویچ مبلغ 12 میلیون درخواست کرده و تیم فیورنتینا در نظر دارد 6 میلیون به علاوه یک بازیکن را به تورینو بدهد تا ستاره صرب را به خدمت بگیرد.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :