اخبار :: اخبار باشگاه

رسمی: پائولو سوسا مربی جدید فیورنتینا شد

2331 شماره اطلاع نامه : رسمی: پائولو سوسا مربی جدید فیورنتینا شد 1394/03/31 رسمی: پائولو سوسا مربی جدید فیورنتینا شد اخبار باشگاه :: اخبار رسمی: پائولو سوسا مربی جدید فیورنتینا شد
رسمی: پائولو سوسا مربی جدید فیورنتینا شد

رسمی: پائولو سوسا مربی جدید فیورنتینا شد

باشگاه فیورنتینا امروز سرانجام پس از مدت ها مذاکره، خبر رسمی استخدام پائولو سوسا به عنوان جانشین وینچنزو مونتلا را اعلام کرد. این مربی پرتغالی فردا راهی فلورانس می شود تا قرارداد خود را امضا کرده و کارش را در ویولا آغاز کند.

پس از اخراج وینچنزو مونتلا، باشگاه از بین گزینه های باقی مانده در لیست خود برای نیمکت مربیگری در نهایت پائولو سوسا پرتغالی را برای هدایت بنفش پوشان انتخاب کرد. اما از زمان شروع مذاکرات تا رسمی شدن این خبر، روز های زیادی می گذشت تا اینکه در انتهای هفته گذشته، این مربی 44 ساله قرارداد خود با باشگاه بازل را فسخ کرده و برای پیوستن به جمع فلورانسی ها آماده شد.

"باشگاه فیورنتینا با افتخار اعلام می کند که امروز با آقای پائولو سوسا به توافق دست پیدا کرده تا به عنوان مربی ویولا معرفی شود. آقای سوسا فردا برای اتمام مراحل اداری به فلورانس سفر خواهد کرد. کنفرانس مطبوعاتی این مربی نیز فردا در ساعت 19 (به وقت محلی) در ورزشگاه آرتمیو فرانکی برگزار خواهد شد."

پائولو سوسا 44 ساله و پرتغالی می باشد که فصل بسیار موفقیت آمیزی را با تیم بازل سوییس پشت سر گذاشت. این مربی سابقه مربیگری در تیم های QPR، سوانسی، لستر سیتی و ویدئوتون را نیز در کارنامه خود دارد. ضمن اینکه سوسا با فوتبال ایتالیا نا آشنا نیست چون در بین سال های 94 تا 96 عضو تیم یوونتوس بوده و مدتی نیز در اینتر و پارما حضور داشته است. همین حضور دو ساله در یوونتوس نیز در هفته های گذشته باعث به وجود آمدن تنش هایی در بین هواداران شده بود.
 

نظر و نقد های کاربران
1206مهمان
1394/04/03 - 20:32

ايشالا موفق باشه
مسير موتلا رو ادامه بده

1203nila
1394/04/01 - 12:38

جالبه برای مونتلا صبر نکردن تا تصمیم نهائی اش رو بگیره و تعطیلاتش تموم بشه ولی چقدر با این مربی جدید راه اومدن و این مدت توهین به پیراهن و هوادار هم نبود ! امیدوارم سرمربی جدید بتونه روزای قشنگی رو برای فیورنتینا بسازه وبی برای ساختن آرزوهای خوب مهره های قوی هم لازمه..

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :