اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 4 تیر)

2335 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 4 تیر) 1394/04/04 اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 4 تیر) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 4 تیر)
اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 4 تیر)

اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 4 تیر)

مهم ترین خبر های روز پنجشنبه:

رسمی: ده سیلوستری در سامپا، بیتانته در ویولا، آگیی در بنونتو و کورتیچ در آتالانتا ؛ وضعیت صلاح همچنان نا مشخص

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

12- دو تیم فیورنتینا و بنونتو برای ماندن دنیل کوفی آگیی در بنونتو به توافق دست پیدا کردند. بدین ترتیب بازیکن سابق تیم جوانان فیورنتینا در تیم فعلی خود ماندنی شد.

11- یاسمین کورتیچ پس از اتمام حضور قرضی خود در باشگاه فیورنتینا، به تیم ساسولو بازگشت و حالا به طور رسمی راهی تیم آتالانتا شده است. مبلغ انتقال این بازیکن 3.5 میلیون بوده و قراردادی 4 ساله با تیم جدیدش امضا کرده است.

10- لورنزو ده سیلوستری مدافع تیم فیورنتینا به طور رسمی راهی تیم سمپدوریا شد. این بازیکن 2 فصل گذشته را در سامپا سپری کرد و در نهایت با توافق دو باشگاه، در این تیم ماندنی شد.

9- به گزارش رسانه های کشور ایتالیا، محمد صلاح که 1.8 میلیون دستمزد دریافت می کند، خواستار 2.5 میلیون دستمزد شده و این اختلاف 700 هزار یورویی را آندره آ دلاواله با حضور خود در فلورانس بر طرف خواهد کرد.

8- تیم های فیورنتینا و آولینو در مورد لوکا بیتانته ستاره جوان مشترک خود به توافق رسیده و در نهایت این بازیکن به طور رسمی به ویولا پیوست. حالا باشگاه فیورنتینا باید در مورد آینده این بازیکن به تنهایی تصمیم گیری کند.

7- عزالدین الزیر رهبر مسلمانان شهر فلورانس ابراز امیدواری کرده که محمد صلاح بازیکن مصری و مسلمان تیم فیورنتینا پس از سپری کردن یک فصل فوق العاده، باز هم در ویولا بماند.

6- تیم فیورنتینا برای کمپ تمرینی موئنا سه دیدار دوستانه را برنامه ریزی کرده است. تیم های ترنتینو، گیروت گیور (مجارستان) و یک تیم دیگر که به احتمال زیاد ورونا خواهند بود، حریفان ویولا هستند.

5- با افزایش شایعات در مورد جدایی محمد صلاح، شانس ماندن آلینو دیامانتی در فیورنتینا نیز افزایش پیدا کرد. این بازیکن می تواند یکی از گزینه های ویولا برای خط حمله در فصل آینده باشد.

4- صحبت های جوزپه روسی: "من برای کمپ تمرینی موئنا آماده هستم و می خواهم شروعی عالی برای فصل داشته باشم. امیدوارم سالی بدون مصدومیت و فوق العاده را پشت سر بگذارم."

3- در صورتی که محمد صلاح در فلورانس نماند، لوکاس اوکامپوس از مونامو و لورنزو اینسینیه از ناپولی گزینه های جانشینی وی خواهند بود. پیش از این شایعاتی نیز در مورد معاوضه گومز با اوکامپوس منتشر شده بود.

2- گفته می شود محمد صلاح تنها در صورتی به پیشنهاد باشگاه فیورنتینا پاسخ مثبت می دهد، که دستمزد او برای فصل آینده افزایش پیدا کند. او در حال حاضر نزدیک به 2 میلیون دریافت می کند و خواستار 3 میلیون در سال شده است.

1- صحبت های مدیر برنامه لورنزو اینسینیه: "من تا امروز مذاکره ای با باشگاه ناپولی نداشتم ولی تصور می کنم مذاکراتی بین فیورنتینا و ناپولی بوده است. البته لورنزو در برنامه های تیم جا دارد ولی اگر چنین نشود، فکر می کنم فلورانس مکان فوق العاده ای برای او خواهد بود."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :