اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 7 تیر)

2337 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 7 تیر) 1394/04/07 اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 7 تیر) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 7 تیر)
اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 7 تیر)

اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 7 تیر)

مهم ترین خبر های روز یکشنبه:

والون بهرامی در راه بازگشت به فلورانس ؛ ماتی در آستانه تمدید قرارداد ؛ مصاحبه جوزپه روسی

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

11- تیم ساسولو نیز برای خرید والون بهرامی وارد عمل شده است. امروز شایعاتی در مورد احتمال بازگشت بهرامی به فلورانس شنیده می شد و حالا ویولا خیلی سریع یک رقیب در این راه پیدا کرده است.

10- با وجود اخبار امیدوار کننده ای که در مورد ماندن محمد صلاح در فیورنتینا منتشر شده و مدیر برنامه این بازیکن نیز از شانس 80% برای ویولا سخن گفته بود، اما برخی از رسانه ها معتقدند این بازیکن مصری از همین حالا با تیم اینتر به توافق رسیده است.

9- تیم فیورنتینا قصد دارد با ارائه پیشنهاد 4.5 میلیون به علاوه واگذاری فاکوندو رونکالیا به تیم کیه وو، ستاره خط حمله آنها یعنی آلبرتو پالوسکی را به خدمت بگیرد.

8- آلیاندرو سانتیستبان مدیر برنامه ماتی فرناندز به ایتالیا سفر کرده تا پس از انجام مذاکره با باشگاه فیورنتینا، قرارداد این ستاره خوش تکنیک را تمدید کند. قرارداد فعلی ماتی فقط 1 سال دیگر اعتبار داشته و به احتمال زیاد تا سال 2018 تمدید خواهد شد.

7- گفته می شود دیوید پیزارو علاقه ای به ادامه فعالیت در فوتبال اروپا نداشته و نمی خواهد قرارداد خود را با فیورنتینا تمدید کند. در این صورت او می تواند راهی تیم سانتیاگو شیلی شود.

6- 3 روز تا 30 ژوئن باقی مانده و همگان منتظر تصمیم نهایی محمد صلاح می باشند. این بازیکن باید تا آن روز نظر قطعی خود برای ماندن در فلورانس یا پیوستن به تیمی دیگر را اعلام کند.

5- لورنزو ونوتی ستاره سابق تیم جوانان فیورنتینا که مدتی را در تیم پسکارا بازی می کرد، در نهایت با توافق طرفین در این تیم سری بی ماندنی شد و به طور رسمی به یک بازیکن با مالکیت کامل پسکارا تبدیل شد.

4- صحبت های جولیو دوناتی یکی از اهداف ویولا: "دو سال عالی را در بوندس لیگا تجربه کردم ولی می خواهم به کشورم ایتالیا بازگردم. شایعاتی در مورد فیورنتینا مطرح شده و حضور در فلورانس می تواند برای من فوق العاده باشد. باید ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد و ابتدا دو باشگاه باید به توافق برسند. من مطمئنا به دنبال درخشش در این فصل و دعوت شدن به تیم ملی نیز هستم."

3- از شب گذشته صحبت هایی در مورد احتمال بازگشت والون بهرامی با فلورانس مطرح شده است. البته این بازیکن برای بازگشت به فیورنتینا باید کمی از دستمزد خود را نیز کاهش دهد ولی به هر صورت به نظر می رسد دوران حضور او در هامبورگ به پایان رسیده و می توان به طور جدی منتظر پیوستن مجدد او به ویولا بود.

2- صحبت های جوزپه روسی: "من هر کاری برای بازگشت به بالاترین سطح انجام خواهم داد. می خواهم به سختی تلاش کنم تا با درخشش در تیم فیورنتینا بار دیگر به تیم ملی ایتالیا نیز دعوت شوم. ما 3 سال عاشق مونتلا بودیم چون کار های فوق العاده ای برای ما انجام داد. حالا نیز بی صبرانه منتظر شروع کار با پائولو سوسا هستیم و از حضور او در اینجا خوشحالیم."

1- تیم تازه صعود کرده به سری آ یعنی بولونیا در تلاش است تا یوزیپ ایلیچیچ ستاره تیم فیورنتینا را با 7 میلیون یورو خریداری کند. این تیم که پانتالئو کوروینو مدیر ورزشی سابق ویولا را در کادر مدیریتی خود می بیند، در زمستان گذشته نیز در آستانه جذب ایلیچیچ بود ولی این بازیکن حاضر به بازی در سری بی نشد و حالا با بازگشت آنها به سری آ شاید شرایط تغییر کرده باشد.
 

نظر و نقد های کاربران
1208dash ali
1394/04/08 - 00:19

سلام

حرف دل من رو روسی زد، حیف ما هم سه سال عاشق مونتلا شدیم و هستیم، بهترین مربی بود، امیدوارم بهترین شه

با سپاس

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :