اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 9 تیر)

2339 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 9 تیر) 1394/04/09 اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 9 تیر) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 9 تیر)
اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 9 تیر)

اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 9 تیر)

مهم ترین خبر های روز سه شنبه:

آخرین روز قرارداد 12 بازیکن با فیورنتینا ؛ مشخص شدن برنامه تابستانی ویولا

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

15- تیم ملی شیلی در حالی که حدود 1 نیمه دیوید پیزارو را در ترکیب و ماتی فرناندز را به طور کامل روی نیمکت داشت، موفق شد تیم 10 نفره پرو با حضور خوان وارگاس را با نتیجه 2-1 شکست داده و اولین فینالیست رقابت های کوپا امریکا امسال باشد.

14- صحبت های فاکوندو رونکالیا: "دوران عالی من در جنوا به پایان رسید و هرگز آن را فراموش نمی کنم. حالا به فلورانس بازگشته ام و هنوز 1 سال دیگر قرارداد دارم. من آماده ام تا پائولو سوسا را متقاعد کرده و در فیورنتینا بمانم."

13- با خروج بازیکنان مازاد از فلورانس و تمدید نشدن قرارداد بازیکنانی آزاد تیم، چیزی در حدود 14 میلیون حق دستمزد نصیب باشگاه می شود که می توان برای جذب بازیکنان جدید هزینه کرد. 12 بازیکن تیم با نام های الحمداوی، لاتزاری، آکوییلانی، پیزارو، وارگاس، دیامانتی، جیلاردینو، اوکتاویو، روزی، ریچاردز، کورتیچ و نتو در آخرین روز قرارداد با ویولا قرار داشته و به زودی از تیم جدا خواهند شد. به این اسامی باید نام محمد صلاح را نیز اضافه کرد که البته داستانی متفاوت با سایرین دارد.

12- امروز 30 ژوئن، قرارداد قرضی محمد صلاح با تیم فیورنتینا به طور رسمی به پایان می رسد و این بازیکن بار دیگر مهره ای از تیم چلسی خواهد بود. اما ویولا هنوز هم به دلیل توافق قبلی با آبی های لندن، شانس جذب او برای فصل آینده را دارند و باید منتظر تصمیم نهایی این بازیکن در روز های آینده باشیم.

11- تیم اینتر که به نظر می رسد از جذب محمد صلاح نا امید شده، حالا به سراغ خوان کوادرادو ستاره سابق ویولا رفته است. این بازیکن پس از خروج از فلورانس هرگز جایی در برنامه های خوزه مورینیو در تیم چلسی پیدا نکرده و به احتمال زیاد از لندن خواهد رفت. دیگر گزینه نراتزوری، استوان یووتیچ دیگر ستاره سابق فیورنتینا و بازیکن فعلی منچستر سیتی می باشد.

10- به گزارش گاتزتا دلو اسپورت، پائولو سوسا برای خرید دیگو فاریاس مهاجم تکنیکی و گلزن تیم مالیاری چراغ سبز نشان داده و سران باشگاه حالا برای جذب وی به طور جدی اقدام خواهند کرد. آلبین اکدال دیگر ستاره تیم کالیاری می باشد که به شدت مورد توجه بنفش پوشان قرار دارد.

9- در حالی که فشار تیم های ساسولو و یوونتوس برای جذب فدریکو برناردسکی روز به روز بیشتر می شود، هنوز واکنشی از سوی باشگاه فیورنتینا شکل نگرفته و مشخص نیست وضعیت آینده این بازیکن و تمدید قرارداد وی چگونه خواهد شد.

8- خبر درگذشت همسر مائوریزیو فاگورزی یکی از اعضای کهنه کار و قدیمی کادر پزشکی باشگاه فیورنتینا که بیش از 10 سال است در فلورانس فعالیت می کند، باعث شد تا وینچنزو مونتلا مربی سابق ویولا بار دیگر به این شهر بازگشته و در مراسم او شرکت کند. لوپاتلی، تورا، پاسکوال، ریپا، داینلی، براسکی، برتی، پائولتی، جیلاردینو، دیامانتی، دکتر مانتی، پراده و منکوچی نیز دیگر حاضران در این مراسم بودند.

7- وب سایت باشگاه فیورنتینا امروز اعلام کرد که در روز 18 ژولای یک بازی دوستانه با تیم تازه صعود کرده به سری آ یعنی کارپی را برای شاگردان پائولو سوسا برنامه ریزی کرده است.

6- رسانه های کشور سوییس مدعی شده اند که پائولو سوسا از سران باشگاه فیورنتینا درخواست کرده تا توماس واچلیک دروازه بان 26 ساله تیم بازل برای فصل آینده خریداری کنند. هنوز هم شایعات در مورد دروازه بان آینده ویولا ادامه دارد و استوراری، میرانته و سپه از شانس بیشتری نسبت به بقیه برخوردارند.

5- مدیر برنامه چیرو ایموبیله هر گونه مذاکره با تیم فیورنتینا را تکذیب کرده و مدعی شده این بازیکن از لیست فروش باشگاه دورتمند خارج شده است.

4- به نظر می رسد مشکلاتی در راه انتقال متیا دسترو از رم به موناکو ایجاد شده و همین موضوع باعث شده تا بار دیگر نام فیورنتینا برای آینده این ستاره جوان مطرح شود. شاید انتقال قرضی و با حق خرید در پایان فصل آینده هر دو تیم را راضی کند.

3- برنامه تابستانی تیم فیورنتینا برای ماه ژولای اعلام شد. شروع کار از روز شنبه 4 ژولای خواهد بود و بازیکنان به ترتیب برای انجام تست های پزشکی به کلینیک باشگاه خواهند رفت. سپس از روز 7 ژولای تیم راهی موئنا می شود تا کمپ تمرینی خود را آغاز کند. سه بازی دوستانه در موئنا با ترنتینو، گیور و ورونا نیز در دستور کار باشگاه قرار دارد.

2- تیم لیورپول انگلیس جدید ترین مشتری ماریو گومز می باشد. این ستاره آلمانی هر روز دور تر از فلورانس می شود و شاید فوتبال انگیس مقصدی قابل توجه برای او باشد. البته قرمز ها پیش از خرید، باید به فکر فروش ماریو بالوتلی باشند.

1- گقته می شود یکی از دلایلی که باعث طولانی شدن مبحث محمد صلاح شده، درخواست این بازیکن برای امضای یک قرارداد به زبان عربی می باشد. قرارداد قبلی صلاح نیز به زبان عربی نوشته شده بود و این بازیکن قصد دارد قرارداد جدید نیز یک نسخه عربی داشته باشد.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :