اخبار :: اخبار باشگاه

خوش بینی دلاواله از ماندن صلاح در فلورانس

2340 شماره اطلاع نامه : خوش بینی دلاواله از ماندن صلاح در فلورانس 1394/04/11 خوش بینی دلاواله از ماندن صلاح در فلورانس اخبار باشگاه :: اخبار خوش بینی دلاواله از ماندن صلاح در فلورانس
خوش بینی دلاواله از ماندن صلاح در فلورانس

خوش بینی دلاواله از ماندن صلاح در فلورانس

آندره آ دلاواله رییس افتخاری باشگاه فیورنتینا پس از پایان ملاقات سرنوشت ساز با محمد صلاح اعلام کرد که نسبت به ماندن این بازیکن در فلورانس خوشحال است.

شب گذشته ملاقاتی بین سران باشگاه فیورنتینا و مدیر برنامه محمد صلاح برگزار شد و تا در مورد آینده این ستاره مصری تصمیم گیری شود. پس از پایان این جلسه دلاواله با خوش بینی از ماند این بازیکن در فلورانس صحبت کرد: ما ملاقات مثبتی با صلاح داشتیم و او فردا جواب قطعی خود را به ما خواهد داد. ما با خواسته های آنها موافقت کردیم و من کاملا خوش بین هستم.

گفته می شود این بازیکن امروز جواب نهایی را اعلام خواهد کرد و برخی نیز معتقدند فشار تیم های یوونتوس و اینتر به قدری زیاد است که شاید باعث رد پیشنهاد تیم فیورنتینا شود. با این حال بر اساس شایعات منتشر شده پیشنهاد تیم فیورنتینا در حدود ۳ میلیون دستمزد سالانه و با مبلغ آزادی ۶۰ میلیونی می باشد. ضمن اینکه در صورت دايمی شدن انتقال قرارداد جدید هم ۵ ساله خواهد بود.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :