اخبار :: اخبار باشگاه

رونمایی از لباس های رسمی تیم برای فصل آینده

2341 شماره اطلاع نامه : رونمایی از لباس های رسمی تیم برای فصل آینده 1394/04/11 رونمایی از لباس های رسمی تیم برای فصل آینده اخبار باشگاه :: اخبار رونمایی از لباس های رسمی تیم برای فصل آینده
رونمایی از لباس های رسمی تیم برای فصل آینده

رونمایی از لباس های رسمی تیم برای فصل آینده

مراسم رونمایی از لباس جدید تیم فیورنتینا برای رقابت های فصل آینده انجام شد و کمپانی له کوک اسپورتیف از اولین طراحی خود برای ویولا رونمایی کرد.

باشگاه فیورنتینا در ماه های آخر فصل گذشته قرارداد با اسپانسر قبلی یعنی جوما را فسخ کرده و با کمپانی فرانسوی له کوک اسپورتیف به توافق رسید. بدین ترتیب این طراحی اولین محصول این کمپانی برای بنفش پوشان می باشد که به نظر می رسد از طرح سال قبل بیشتر مورد استقبال هواداران نیز قرار گرفته است.

در طراحی جدید دیگر خبری از سه خط طلایی در حاشیه های لباس نیست و تنها یک خط در حاشیه های لباس دیده می شود. لباس اول مانند همیشه بنفش بوده و لباس های دوم نیز بار دیگر سفید می باشد. لباس سوم همانند سال گذشته تیره است ولی از مشکی به سورمه ای تبدیل شده است. ضمن اینکه پیراهن دروازه بان های تیم نیز بنفش و خاکستری خواهد بود.
 

نظر و نقد های کاربران
1209مهمان
1394/04/11 - 21:34

پس کو عکس لباسا

پایگاه هواداران باشگاه فیورنتینا در ایرانظاهرا مشکلی برای نمایش عکسا پیش اومده بود که برطرف شد
ممنون از توجه شما
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :