اخبار :: اخبار باشگاه

خروج قطعی محمد صلاح از فلورانس ؛‌ رفتار غیر حرفه ای بازیکن یا اشتباه باشگاه؟

2342 شماره اطلاع نامه : خروج قطعی محمد صلاح از فلورانس ؛‌ رفتار غیر حرفه ای بازیکن یا اشتباه باشگاه؟ 1394/04/12 خروج قطعی محمد صلاح از فلورانس ؛‌ رفتار غیر حرفه ای بازیکن یا اشتباه باشگاه؟ اخبار باشگاه :: اخبار خروج قطعی محمد صلاح از فلورانس ؛‌ رفتار غیر حرفه ای بازیکن یا اشتباه باشگاه؟
خروج قطعی محمد صلاح از فلورانس ؛‌ رفتار غیر حرفه ای بازیکن یا اشتباه باشگاه؟

خروج قطعی محمد صلاح از فلورانس ؛‌ رفتار غیر حرفه ای بازیکن یا اشتباه باشگاه؟

با به پایان رسیدن زمان پاسخگویی محمد صلاح به باشگاه فیورنتینا، مدیر برنامه این بازیکن اعلام کرد که ستاره مصری از فلورانس جدا شده و راهی تیمی دیگر از سری آ خواهد شد.

دو شب پیش ملاقاتی بین سران باشگاه فیورنتینا و مدیر برنامه محمد صلاح برگزار شده که در آن آندره آ دلاواله پیشنهاد رسمی باشگاه را به این بازیکن ارایه کرد. سپس تصمیم بر آن شد تا این بازیکن تا دیشب پاسخ خود را به فیورنتینا اعلام کند ولی برخلاف پیش بینی ها،‌ این بازیکن از طریق توییتر و نه به شکل حرفه ای و رسمی از خروج خود خبر داد. رمی عباس مدیر برنامه جدید این ستاره مصری نیز در صحبتی کوتاه با فیرنزه ویولا از قطعی بودن این تصمیم خبر داده و اعلام کرد صلاح خیلی زود راهی تیمی دیگر خواهد شد:‌ ما در نهایت تصمیم گرفتیم که در فیورنتینا نمانیم. صلاح خیلی زود به یک تیم ایتالیایی دیگر خواهد پیوست.

همه این اتفاق ها در حالی رخ داد که باشگاه فیورنتینا تمام برنامه های خود را بر پایه ماندن وی در فلورانس طراحی کرده بود. در همین راستا،‌ اولیسه ساوینی مدیر برنامه پیشین صلاح که نقش اصلی در حضور وی در فلورانس در زمستان گذشته را داشت در مصاحبه با رادیو اسپورتیوا به انتقاد از ستاره مصری و مدیر برنامه های جدیدش پرداخته است: باشگاه از او خواسته بود پاسخ خود را اعلام کند و آنها به غیر حرفه ای ترین شکل ممکن این کار را انجام دادند. حتما تیمی دیگر در پشت این ماجرا وجود دارد ولی فکر نمی کنم این راه خوبی برای وداع با هواداران فیورنتینا بوده است. او باید خیلی زود تر از این ها اعلام می کرد که نمی خواهد در تیم بماند. او باید احترام بسیار بیشتری به این هواداران می گذاشت.

اما رمی عباس پس از بالا گرفتن بحث ها در مورد رفتار غیر حرفه ای،‌در صحبتی دیگر مدعی شده که باشگاه فیورنتینا از تصمیم صلاح خبردار بوده است:

برای من وضعیت کاملا روشن است. طبق توافق سه طرفه در ژانویه،‌ او در پایان قرارداد با فیورنتینا باید به چلسی باز می گشت. تمامی پیشنهاد های ویولا نیز توسط بازیکن رد شدند و از ماه فوریه تمامی این شرایط مشخص بود. فیورنتینا باشگاه بزرگی است و مانند هر باشگاه بزرگ دیگر باید بداند که چه کاری انجام دهد. مسایل مالی بخش کوچکی از این موضوع است و او می تواند در تیمی بزرگ تر به کار خود ادامه دهد. تنها چیزی که می توانم اعلام کنم این است که او حالا یک بازیکن تیم چلسی بوده و باید پیشنهاد های خود را بررسی کند. من صحبتی با هواداران فیورنتینا ندارم و فقط از رفتار صمیمانه و گرم آنها با صلاح در این مدت تشکر می کنم. او در اولین در مورد تمامی اتفاقات رخ داده صحبت خواهد کرد.
 

نظر و نقد های کاربران
1217عاشق باتیستوتا
1394/04/13 - 16:50

کلاً بعضی بازیکنا بی جنب ان
دوتا بازی خوب می کنن خودشونو گم می کنن
مگر یوتویچ رفت من سیتی موفق بود؟ مگر کوادرادو رفت چلسی موفق بود؟
اینم بره مثه بقیه
بازیکن باید مثه باتیستوتا، روی کاستا و تولدو باشه نه این بی تعصبا

1216مهمان
1394/04/13 - 14:07

فیورنتینا تیم بزرگی هست با پیشینه قوی . نباید یه مصری پاپتی واسش ناز کنه

1212حامد
1394/04/12 - 22:23

حیف شد قشنگ جا افتاده بود تو فیورنتینا
داش علی راست میگه یه مشکلی تو فیورنتینا وجود داره که ما هوادارا ازش خبر نداریم

1211dash ali
1394/04/12 - 19:17

سلام

بدتر از اون چیزی هست که فکر میکنم، احتمالا مسوولین جدید فیورنتینا مشکل دارند که اینطور رفتار میکنند،چرا دروغ میگن، رفتن یکباره مونتلا ،حالا صلاح، مشکل فراتر از این چیز هاست.

1210عاشق فلورانس
1394/04/12 - 18:01

صلاح با این کارش نشون داد که یک اخوان المسلمین بی ظرفیت هست موقعی که تو تیم مورینیو مسئول اوردن بطری اب معدنی بود که واسه فیورنتینا سر و دست میشکوند ولی همین که اومد تو فلورانس تا دستش به دم خری بند شد خودش شروع کرد به جفتک زدن همون بهتر که بره فیورنتینا جای ادمای بی ظرفیت و تازه به دوران رسیده نیست فیورنتینا بازیکن متعصب می خواد بازیکنی نفسش به نفس هوادار بند باشه بازیکنی که خون بنفش داخل رگ هاش جریان داشته باشه

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :