اخبار :: اخبار باشگاه

نگاهی گذرا به 39 بازیکن در دسترس پائولو سوسا برای فصل جدید

2346 شماره اطلاع نامه : نگاهی گذرا به 39 بازیکن در دسترس پائولو سوسا برای فصل جدید 1394/04/14 نگاهی گذرا به 39 بازیکن در دسترس پائولو سوسا برای فصل جدید اخبار باشگاه :: اخبار نگاهی گذرا به 39 بازیکن در دسترس پائولو سوسا برای فصل جدید
نگاهی گذرا به 39 بازیکن در دسترس پائولو سوسا برای فصل جدید

نگاهی گذرا به 39 بازیکن در دسترس پائولو سوسا برای فصل جدید

فصل جدید تیم فیورنتینا از روز گذشته به طور رسمی آغاز شده و تیم تحت هدایت پائولو سوسا به دنبال تکرار موفقیت های فصول گذشته می باشد. اما نگاهی گذرا به بازیکنان در دسترس مربی پرتغالی ویولا برای شروع فصل جدید خواهیم داشت.

از دیروز بازیکنان طبق برنامه مشخص شده از سوی باشگاه موظف هستند تا خود را طی 3 روز به فلورانس رسانده و تست های پزشکی را انجام دهند. در این میان فقط بازیکنانی چون پیزارو، ماتی و وارگاس نیز به دلیل حضور در رقابت های کوپا امریکا، می توانند مدت زمان بیشتری استراحت داشته باشند.

اما پائولو سوسا در ابتدای این فصل 39 بازیکن را در ترکیب خود می بیند که به تفکیک پست، به بررسی مختصری در مورد آنها خواهیم پرداخت. این بازیکنان شامل بازیکنان دارای قرارداد باقی مانده از فصل گذشته، بازیکنان بازگشته از دوره های قرضی و برخی از بازیکنان تیم جوانان می باشند. البته تنها بازیکنان جوانی که به دلیل وضعیت سنی متود سال 1995 میلادی بوده و بیش از این اجازه حضور در تیم جوانان را ندارند، به حساب آورده شده اند.
 

دروازه بان ها:

با انتقال نوربرتو نتو به یوونتوس و خداحافظی کریستینو لوپاتلی از فوتبال، پائولو سوسا تنها 3 دروازه بان در اختیار دارد. چیپرین تاتاروزانو که سنگربان اصلی خواهد بود در کنار آنتونیو روزاتی و لوکا لتزرینی تنها گزینه های مربی جدید خواهند بود که البته آنها نیز به احتمال زیاد از تیم خارج می شوند.
 

خط دفاعی:

از نفرات سال قبل، نناد تومویچ، گونزالو رودریگز، استفان ساویچ، خوزه ماریا باسانتا، مارکوس آلونسو و مانوئل پاسکوال در تیم باقی مانده اند و تنها میکا ریچاردز راهی استون ویلا شد. اما نفراتی چون فاکوندو رونکالیا، میکله کامپورزه، احمد حجازی، ساوریو مادریگالی، کریستینو پیکینی و لوکا بیتانته نیز پس از دوره های قرضی خود به فلورانس بازگشته اند. به علاوه اینکه لونزو ونوتی و ریکاردو باگادور از تیم جوانان نیز می توانند در ترکیب اصلی حاضر شوند.
 

خط میانی:

خط میانی ویولا شاید بیشترین تغییر را امسال داشته باشد. در حالی که آلبرتو آکوییلانی، دیوید پیزارو، خوان مانوئل وارگاس و آندره آ لاتزاری بدون قرارداد بوده و هنوز تصمیمی برای تمدید قرارداد آنها گرفته نشده، یاسمین کورتیچ، اوکتاویو مرلو مانتکا و آلئاندرو روزی نیز با پایان یافتن دوران قرضی خود از فلورانس خارج شدند. بدین ترتیب فقط بورخا والرو، میلان بادلی و ماتی فرناندز از سال قبل باقی مانده اند. اما شمار زیادی از بازیکنان قرضی هم به ویولا برگشته اند. ماتیاس وچینو، مارکو باکیچ، نیکولو فاتزی، لئوناردو کاپتزی، آمیدو سلیفو و آلبرتو روزا گاستالدو به دنبال شانسی برای ماندن در تیم می باشند. اضافه بر این ها، یاکوپو پتریکیونه و فیلیپو باندینلی نیز از تیم جوانان به تیم اصلی رسیده اند.
 

خط حمله:

با وجود اتمام قرارداد قرضی نفراتی چون الساندرو دیامانتی، آلبرتو جیلاردینو و محمد صلاح و همچنین خروج منیر الحمداوی، هنوز بازیکنان زیادی برای سوسا در خط حمله باقی مانده است. ماریو گومز، جوزپه روسی، یوزیپ ایلیچیچ، خواکین سانچز، خوما باباکار و فدریکو برناردسکی اصلی ترین بازیکنان هستند. ضمن اینکه آنته ریچ، اولکساندر یاکوونکو، مکسول آکوستی و استیو لئو بلک نیز بار دیگر به فلورانس بازگشته اند. در کنار این نفرات، آلبرتو ده پولی نیز از تیم جوانان حاضر خواهد بود.


اسامی تمامی نفرات:


تاتاروزانو – روزاتی – لتزرینی

تومویچ – گونزالو – ساویچ – باسانتا – آلونسو – پاسکوال – رونکالیا – کامپورزه – حجازی – پیکینی – بیتانته – مادریگالی – باگادور - ونوتی

ماتی – بادلی – والرو – وچینو – باکیچ – فاتزی – کاپتزی – سلیفو – روزا گاستالدو - پتریکیونه – باندینلی

گومز – روسی – باباکار – ایلیچیچ – خواکین – برناردسکی – بلک – آکوستی – یاکوونکو – ربیچ – ده پولی
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :