اخبار :: اخبار باشگاه

برای تکرار موفقیت های گذشته کار سختی داریم

2354 شماره اطلاع نامه : برای تکرار موفقیت های گذشته کار سختی داریم 1394/04/18 برای تکرار موفقیت های گذشته کار سختی داریم اخبار باشگاه :: اخبار برای تکرار موفقیت های گذشته کار سختی داریم
برای تکرار موفقیت های گذشته کار سختی داریم

برای تکرار موفقیت های گذشته کار سختی داریم

گونزالو رودریگز ستاره آرژانتینی تیم فیورنتینا ضمن ابراز ناراحتی خود از خروج وینچنزو مونتلا، اعلام کرد تیم برای تکرار موفقیت های سال های گذشته نیاز به خرید های بزرگ دارد.
اولین کنفرانس مطبوعاتی این فصل تیم فیورنتینا طبق برنامه با حضور گونزالو رودریگز در سالن خبری ورزشگاه بناتی موئنا برگزار شد. گونزالو در این مصاحبه مدعی شده که خروج صلاح از ویولا کار درستی بوده و فقط باید به بازیکنانی که در تیم هستند، فکر کرد:
 
"من فکر می کنم تکرار کار هایی که در طول سال های اخیر به خصوص فصل گذشته انجام داده ایم واقعا سخت است ولی من به این تیم اعتقاد دارم. ما بازیکنان زیادی داریم که با وجود داشتن پیشنهاد های فراوان از تمام اروپا، تصمیم گرفته اند در تیم بمانند ولی واقعا انتظار دارم که بازیکنان بزرگی به تیم اضافه شوند تا بتوانیم به پیشرفت فوتبالمان و مطرح کردن نام فیورنتینا ادامه دهیم. پس از چند سال عالی، حالا باز هم نیاز به تقویت داریم تا بتوانیم رشد کرده و برای رسیدن به جام های پیش رو برنامه ریزی کنیم. صلاح؟ من اخیرا با او صحبتی نکرده بودم چون او انگلیسی صحبت می کرد و من بلد نبودم (با خنده)."
 
"من ترجیح می دهم فقط به بازیکنانی که در حال حاضر اینجا و در فیورنتینا هستند فکر کنم. اگر کسی قصد ترک تیم را دارد، بهتر است که این کار را انجام دهد. مونتلا؟ من واقعا از خروج او و کادر فنی ناراحتم، ما بازی های زیادی را در کنار هم بودیم و آنها چیز های زیادی را به من آموختند ولی این فوتبال است و باید به کار ادامه دهیم. واقعا از دست دادن کسی مثل مونتلا نا امید کننده است، او اولین کسی بود که من در ایتالیا ملاقات کردم و کادر فنی او کمک کرد تا من بار دیگر به فرم اصلی خودم بازگردم. چیزی که الان هستیم، همه از تلاش آنهاست. خروج ستارگان؟ ما بازیکنانی مثل پیزارو، آکوییلانی را از دست دادیم که هر دو برای ما حیاتی بودند ولی باید به بازیکنانی که در اختیار داریم فکر کنیم و به عقب نگاه نکنیم."
 
"پر کردن جای رهبری مثل پیزارو واقعا سخت است چون او مغز متفکر تیم ما بود. سوسا؟ من او را در تمرینات خیلی خوب دیدم. او شبیه مونتلاست و به کار با توپ علاقه زیادی دارد که این برای تیم ما بهترین چیز است. او حالا به خوبی ارزش بازیکنان حاضر در تیم را می داند. گومز و روسی؟ گومز در تمرینات خیلی خوب و آماده است. از بازگشت روسی خوشحالم و هر بار که او توپ را لمس می کند به همه تیم حس خوبی را القا می کند. ساویچ؟ او در طول سال های اخیر پیشرفت فوق العاده ای داشته و طبیعی است که تیم های بزرگ خواهان او باشند. او یک فوتبالیست بسیار خوب است و در حال حاضر یک بازیکن حیاتی برای تیم به شمار می رود."
 
نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :