اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 19 تیر)

2355 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (جمعه 19 تیر) 1394/04/19 اخبار کوتاه روزانه (جمعه 19 تیر) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (جمعه 19 تیر)
اخبار کوتاه روزانه (جمعه 19 تیر)

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 19 تیر)

مهم ترین خبر های روز جمعه:

رسمی: کریستینو پیکینی در بتیس ؛ ستاره ای به نام دیاخاته ؛ تولد 30 سالگی گومز در کنار هواداران

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.
نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 
 
10- صحبت های کریستینو پیکینی پس از انتقال رسمی به بتیس: "من می خواستم در بتیس بمانم و حالا خیلی خوشحالم. مذاکرات در بهترین شرایط پیش رفت و من فقط می خواستم باز هم در این تیم بازی کنم."

9- صحبت های خواکین سانچز: "من آماده ام و از شروع مجدد تمرینات خوشحالم. سوسا با شور و هیجان زیادی کار می کند ولی برای قضاوت در مورد او خیلی زود است. بتیس؟ تا پایان تابستان زمان زیادی باقی مانده و هر چیزی امکان پذیر است ولی من در فلورانس راضی و خوشحال هستم. روسی برای ما بازیکنی حیاتی است و زمانی که توپ را در اختیار دارد، به نظر می رسد از سیاره ای دیگر آمده است. گومز را به خوبی می شناسیم و امیدوارم سال فوق العاده ای داشته باشد."
 
8- بر اساس گزارش اسپورت مدیا ست، پائولو سوسا تصمیم خود را گرفته و قصد دارد کیتا، دوناتی و والاس را برای شروع تابستان خود به خدمت بگیرد. به همین دلیل دانیله پراده کار خود برای جذب این بازیکنان را آغاز کرده و مذاکراتش با تیم های لازیو، لورکوزن و گرمیو را به طور جدی تری ادامه می دهد.
 
7- باشگاه پروجا امروز به طور رسمی خبر از توافق با باشگاه فیورنتینا برای جذب قرضی جانلوکا مانچینی بازیکن 19 ساله ویولا داد. این بازیکن جانشین احمد حجازی در این تیم خواهد شد که پس از دوره ای کوتاه در پروجا، امسال به فلورانس بازگشته است.
 
6- امروز سالروز تولد 30 سالگی ماریو گومز ستاره آلمانی تیم فیورنتینا می باشد. این بازیکن که با وجود سپری کردن 2 سال سخت در فلورانس هنوز هم محبوب هواداران می باشد، به شدت مورد تشویق و حمایت طرفداران حاضر در موئنا قرار گرفته و با زدن یک گل زیبا در بازی تمرینی، جواب حمایت آنها را داد. گومز پس از تمرینات صبح و پیش از رفتن به هتل نیز دقایقی را با هواداران سپری کرد.
 
5- امروز 6 بازیکن تیم فیورنتینا به فلورانس بازگشتند تا مجوز اقامت خود را تمدید کرده و فردا بار دیگر به موئنا  بازگردند. باباکار، تاتاروزانو، ربیچ، ماکاروف، دیاخاته و باداگور بازیکنان خارجی هستند که برای 1 روز از سوی باشگاه اجازه خروج از موئنا را دریافت کردند.
 
4- بازی های درخشان عبدو دیاخاته در تیم جوانان و تحت تاثیر قرار گرفتن سوسا از عملکرد وی در 3 روز ابتدایی تمرینات در موئنا، باعث شده تا مربی پرتغالی به فکر استفاده از این جوان 16 ساله در بازی های دوستانه برابر چلسی و بارسلونا باشد.
 
3- لا نازیونه مدعی شده که خرید های تیم فیورنتینا پس از اردوی این تیم در امریکا انجام خواهند شد. ویولا پس از موئنا توری در امریکا خواهد داشت و سوسا قصد دارد تا آن روز به بررسی بازیکنانی که در اختیار دارد پرداخته تا بهترین تصمیم را برای خرید های تیم بگیرد. یک دروازه بان، یک مدافع راست و 2 هافبک مرکزی تا امروز اصلی ترین نیاز های ویولا می باشند.
 
2- کریستینو پیکینی ستاره جوان تیم فیورنتینا پس از حضور 1 ساله به طور قرضی در تیم بتیس، سرانجام با این تیم برای امضای یک قرارداد 4 ساله به توافق دست پیدا کرد. انتقال پیکینی به بتیس امروز رسمی شد و این بازیکن دیگر در مالکیت ویولا نخواهد بود.
 
1- مودیبو دیاکیته مدافع سابق تیم فیورنتینا امروز به طور رسمی با تیم تازه صعود کرده به سری آ یعنی فروزینونه به توافق دست پیدا کرد. این بازیکن تنها یک نیم فصل برای ویولا بازی کرده بود.
 
نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :