اخبار :: اخبار بازی ها

ترنتینو 0 - 10 فیورنتینا ؛ درخشش جوانان در اولین دیدار دوستانه

2357 شماره اطلاع نامه : ترنتینو 0 - 10 فیورنتینا ؛ درخشش جوانان در اولین دیدار دوستانه 1394/04/20 ترنتینو 0 - 10 فیورنتینا ؛ درخشش جوانان در اولین دیدار دوستانه اخبار بازی ها :: اخبار ترنتینو 0 - 10 فیورنتینا ؛ درخشش جوانان در اولین دیدار دوستانه
ترنتینو 0 - 10 فیورنتینا ؛ درخشش جوانان در اولین دیدار دوستانه

ترنتینو 0 - 10 فیورنتینا ؛ درخشش جوانان در اولین دیدار دوستانه

تیم فیورنتینا امروز اولین بازی دوستانه خود در کمپ تمرینی موئنا در برابر تیم محلی ترنتینو را برگزار کرده و در حالی که شمار زیادی از جوانان را در ترکیب خود می دید، موفق شد با 10 گل به پیروزی برسد.

در چهارمین روز از شروع تمرینات تیم در کمپ تمرینی موئنا، طبق برنامه اولین بازی فیورنتینا با تیم ترنتینو برگزار شد. پائولو سوسا برای این بازی که اولین حضور او روی نیمکت ویولا بود، در نیمه اول از سیستم 2-5-3 استفاده کرده و ترکیبی بسیار جوان به میدان فرستاده بود که لوکا لتزرینی کاپیتان تیم بود. البته در نیمه دوم برخی از ستارگان تیم مانند گومز نیز به بازی رفتند ولی در مجموع بنا بر تصمیم سوسا، این دیدار یک محک جدی برای جوانان آینده دار تیم به شمار می رفت.

اولین گل فصل ویولا را مارکو باکیچ به ثمر رساند و بقیه گل ها توسط گوندو (2)، کامپورزه (2)، بیتانته در نیمه اول و ربیچ (2)، گومز و یک گل توسط مدافع حریف در نیمه دوم به ثمر رسیدند. بازیکنانی نظیر روسی، تاتاروزانو، ساویچ و ایلیچیچ این بازی را از محلی خارج از ورزشگاه تماشا می کردند. در این بازی ستاره این روز های ویولا یعنی عبدو دیاخاته 17 ساله باز هم بهترین بازیکن میدان بود و کامپورزه و ربیچ نیز بازی فوق العاده ای داشتند ولی باکیچ و زانون عملکرد قابل قبولی را از خود به نمایش نگذاشتند.
 

ترکیب نیمه اول (2-5-3):

لتزرینی - حجازی - گیلی - کامپورزه - فاتزی - باکیچ - پتریکیونه - دیاخاته - بیتانته - بانگو - گوندو
 

ترکیب نیمه دوم (1-2-4-3):

روزاتی - تومویچ - باداگور - باسانتا - ونوتی (زانون) - وچینو - کاپتزی - آلونسو - برناردسکی - ربیچ - گومز
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :