اخبار :: اخبار باشگاه

تمجید سوسا از عملکرد جوانان ؛ هواداران روح تیم هستند

2358 شماره اطلاع نامه : تمجید سوسا از عملکرد جوانان ؛ هواداران روح تیم هستند 1394/04/20 تمجید سوسا از عملکرد جوانان ؛ هواداران روح تیم هستند اخبار باشگاه :: اخبار تمجید سوسا از عملکرد جوانان ؛ هواداران روح تیم هستند
تمجید سوسا از عملکرد جوانان ؛ هواداران روح تیم هستند

تمجید سوسا از عملکرد جوانان ؛ هواداران روح تیم هستند

پائولو سوسا مربی تیم فیورنتینا پس از پیروزی پر گل در برابر ترنتینو ضمن تمجید از جوانان، مدعی شد هواداران روح تیم هستند که می توانند ارزش واقعی باشگاه را نشان دهند.

تیم فیورنتینا در اولین دیدار دوستانه خود در کمپ تمرینی موئنا، موفق شد با 10 گل از سد تیم محلی ترنتینو عبور کند که در این دیدار شمار زیادی از جوانان حضور داشتند. سوسا معتقد است در حال تست روش های مختلف بازی می باشد و امیدوار است روسی را خیلی زود در میادین ببیند:

"اولین حضور روی نیمکت فیورنتینا واقعا هیجان انگیز بود. اینکه بار دیگر تیم را در میدان ببینم خیلی خوب بود و بدانیم که نتیجه تمریناتمان چه چیزی بوده است. من خیلی خوشحالم چون این هفته نقاط مثبت بسیار زیادی در تیم دیدم. بازیکنان جوان؟ من در مورد بازیکن خاصی صحبت نمی کنم. ما جوانان فوق العاده ای داریم ولی فقط به تیم فکر می کنم. جوانان در نیمه اول با وجود گرمای زیاد عالی کار کردند. من سعی می کنم با توجه به فلسفه فوتبالی که دارم، بهترین پست را برای هر بازیکن پیدا کنم."

"روسی؟ او مطابق برنامه تمرینی خاص خود به خوبی پیش می رود و به آرامی خودش را به شرایط تیم خواهد رساند. به زودی او را نیز در میادین خواهیم دید و من از او در پست یک مهاجم مرکزی استفاده خواهم کرد. گومز؟ برای او خوشحالم. خوشحالی هواداران از گلزنی او نشان از درک بالای آنها دارد. ما تلاش می کنیم تا او را به بالاترین سطح خود برسانیم. او تجربه فوق العاده ای دارد، این وظیفه ماست که او را در موقعیتی قرار بدهیم که بتواند گل های زیادی به ثمر برساند. سیستم بازی؟ ما روش های زیادی را امتحان خواهیم کرد و امروز 2 نوع آنها را تست کردیم. البته این ها اولویت های ما نیستند و فقط برای کسب تجربه از آنها استفاده کردیم."

"خرید سپه؟ در حال حاضر او بازیکن تیم ما نیست و من فقط درباره کسانی که در فیورنتینا هستند صحبت خواهم کرد. ارتباط با هواداران؟ ما همیشه سعی می کنم رابطه نزدیکی با آنها داشته باشیم. آنها ارزش واقعی تیم ما را نشان می دهند. هواداران روح تیم هستند و در مواقع سخت در کنار تیم خواهند بود. خرید نکردن باشگاه؟ ما باید از فرصت هایی که بدست می آوریم بهترین استفاده را داشته باشیم. من نگران نیستم، درخواست های خودم را به باشگاه ارائه کرده ام و می دانم که آنها نیز محدودیت های اقتصادی دارند. ما به خوبی می دانیم که تیم در چه نقاطی نیاز به خرید دارد. صلاح؟ تکرار می کنم، من فقط در مورد بازیکنان حاضر در تیم صحبت خواهم کرد."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :