اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 22 تیر)

2360 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 22 تیر) 1394/04/22 اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 22 تیر) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 22 تیر)
اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 22 تیر)

اخبار کوتاه روزانه (دوشنبه 22 تیر)

مهم ترین خبر های روز دوشنبه:

علاقه رافائل به بازی در سری آ ؛ سپه باز هم نزدیک تر ؛ بازگشت به سمت بورینی

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

18- انتظار می رفت امروز یا فردا آندره آ دلاواله خودش را به موئنا برساند ولی احتمال می رود او در روز های جمعه یا شنبه وارد ترنتینو شود. با این حال امشب آندره آ روگ مدیر باشگاه به موئنا رسیده و در جمع بازیکنان و مربیان حاضر شد.

17- میلان بادلی ستاره کروات تیم فیورنتینا نیز امروز عصر خودش را به موئنا رساند تا حالا فقط ماتی فرناندز تنها غایب ویولا در این اردوی تمرینی باشد.

16- نظرات وینچنزو گوئرینی در مورد موضوع صلاح: "من از مانچینی انتظار نداشتم در مورد این موضوع شوخی کند. صلاح در آخرین روز فصل فردی پر شور و هیجان، بسیار مشتاق و سر حال بود که من از ماندن او مطمئن بودم ولی در عرض 15 روز همه چیز تغییر کرد و رفتار او نیز عوض شد."

15- تیم تورینو که پس از فروش متیا دارمیان حالا به دنبال یک مدافع راست می گردد، نام نناد تومویچ مدافع صرب فیورنتینا را نیز در لیست خرید خود قرار داده است. قیمت این بازیکن چیزی در حدود 3 تا 4 میلیون تخمین زده می شود.

14- تیم فروزینونه که به تازگی راهی رقابت های سری آ شده، پس از خرید دیاکیته، ورده و چیبساه، حالا از خرید آلیاندرو روزی بازیکن فصل پیش تیم فیورنتینا خبر داده است. این هافبک 27 ساله که در مالکیت جنوا بود، به طور قرضی به فروزینونه پیوست. این تیم همچنین نیکولا لیالی یکی از گزینه های ویولا برای دروازه را نیز به طور قرضی از یوونتوس به خدمت گرفت.

13- شایعاتی در مورد برقراری تماس میان دو باشگاه فیورنتینا و لیورپول منتشر شده بود و حالا به نظر می رسد که این تماس ها برای بررسی امکان انتقال فابیو بورینی به فلورانس بوده است. این بازیکن 24 ساله ارزشی در حدود 9 میلیون یورو دارد.

12- امروز پاسکوال، ایلیچیچ و باکیچ پس از تمرینات به میان هواداران مشتاق تیم رفته و دقایقی را با آنها سپری کردند. البته میکله کامپورزه و اندی بانگو جوان نیز به آنها اضافه شدند.

11- تیم پروجا به فشار خود برای جذب آنتونیو روزاتی دروازه بان با تجربه تیم فیورنتینا ادامه می دهد و ویولا نیز منتظر است تا پس از قطعی شدن انتقال سپه، اجازه خروج روزاتی را صادر کند.

10- انتقال گابریل دروازه بان جوان تیم میلان به ناپولی، باعث شده تا همه چیز برای پیوستن لوییجی سپه به فیورنتینا فراهم شود. حتی گفته می شود این سنگربان جوان تا روز پنجشنبه به سایر بازیکنان در موئنا اضافه خواهد شد. تنها موضوع باقی مانده، مبحث حق خریداری وی در پایان فصل آینده می باشد.

9- نظرات یوزیپ ایلیچیچ: "بازیکنان جوان زیادی داریم ولی سطح کیفی تیم بسیار بالاست، ما باید به آنها کمک کنیم. روسی آماده است و امیدوارم تا ابتدای فصل به فرم اصلی خود برسد. به نظرم تیم نسبت به گذشته تغییر زیادی نکرده و تفکرات سوسا با مونتلا خیلی نزدیک است. صلاح تصمیم به ترک تیم گرفت و ما باید نشان دهیم که بدون او نیز می توانیم عالی کار کنیم."

8- بر اساس اعلام رسانه های کشور سوییس، تیم فیورنتینا بیش از هر زمان دیگری به خرید تولانت ژاکا ستاره تیم بازل نزدیک شده است. این بازیکن 24 ساله در چندین پست توانایی بازی کردن را دارد.

7- مانوئل پاسکوال امروز اولین جلسه تمرینی خود در موئنا را برگزار کرد و جوزپه روسی باز هم به تمرینات گروهی خود ادامه داد. ضمن اینکه باباکار به همراه پاسکوال تمرینات خود را به طور جداگانه انجام دادند.

6- پائولو سوسا قوانینی را برای بازیکنان خود در اردو تعیین کرده است: برقراری ارتباط دوستانه با هواداران، جاه طلبی، شجاعت، سرعت در تصمیم گیری، نداشتن هیچ گونه زیور آلات، رعایت رژیم غذایی، عدم مصرف مشروبات الکلی و شرکت در تمامی فعالیت های گروهی از جمله قوانین داخل و خارج زمین سوسا برای بازیکنانش می باشد.

5- بر اساس تصمیم مدیران باشگاه فیورنتینا، کریستینو لوپاتلی به عنوان کمک مربی دروازه بان های تیم فیورنتینا در این سال مشغول به فعالیت خواهد شد. لوپاتلی می تواند در کنار روزالن لوپز مربی دروازه بان های ویولا به کسب تجربه بپردازد.

4- تیم فیورنتینا قصد دارد در صورتی که باشگاه چلسی مبلغ 1 میلیون پرداختی آنها را پس داده و از انتقال محمد صلاح به اینتر جلوگیری کند، از تصمیم خود برای ارجاع موضوع به مراجع قانونی صرف نظر کند. ضمن اینکه انتقال روبن لوفتوس چیک ستاره 19 ساله چلسی به فلورانس نیز یکی دیگر از درخواست های ویولا می باشد. در صورتی که فیورنتینا برنده این پرونده قضایی شود، ممکن است محرومیتی سنگین در انتظار طرف بازنده باشد.

3- پس از منتشر شدن خبر هایی در مورد علاقه ویولا به جذب ماریو بالوتلی، امروز برخی از رسانه های ایتالیایی این موضوع را تکذیب کردند. هنوز خبر قطعی در مورد این موضوع مطرح نشده است.

2- صحبت های مدیر برنامه رافائل: "رم یک ایده عالی می باشد و فیورنتینا یکی دیگر از تیم های خواهان این بازیکن است. اگر پیشنهادی برسد ما مشتاق مذاکره کردن هستیم چون رافائل علاقه بسیار زیادی به بازی در سری آ دارد. البته باید اعلام کنم که هنوز هیچ پیشنهاد رسمی برای او ارائه نشده است."

1- صحبت های وینچنزو گوئرینی: "من فکر می کنم مشکل گومز از نظر ذهنی باشد، در کنار مشکلاتی که از مصدومیت ها داشته است. او فصل پیش گل های مهمی را به ثمر رساند ولی باز از فرم خارج شد و تا زمانی که بازیکن تیم ماست باید از او حمایت کنیم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :