اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 23 تیر)

2362 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 23 تیر) 1394/04/23 اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 23 تیر) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 23 تیر)
اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 23 تیر)

اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 23 تیر)

مهم ترین خبر های روز سه شنبه:

حضور سپه در فلورانس برای تست های پزشکی ؛ سوارز و والاس در یک قدمی ویولا ؛ گومز در آستانه پیوستن به بشیکتاش

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

16- رسانه های کشور اسپانیا بار دیگر مدعی شده اند، دو تیم اتلتیکو مادرید و فیورنتینا به معاوضه ساویچ با سوارز بسیار نزدیک هستند. البته تنها مشکل اصلی در این انتقال، عدم توافق ویولا با این بازیکن اسپانیایی تا امروز می باشد که به نظر می رسد این توافق نیز به زودی حاصل شود.

15- صحبت های وینچنزو گوئرینی: "والاس با خود قدرت بدنی زیادی را برای تیم به ارمغان می آورد و نیاز تیم به یک بازیکن عضلانی را برطرف می کند. گومز دستمزد بسیار زیادی دریافت می کند که این برای ما مشکل ساز است و باید تصمیم درستی در این باره بگیریم. تمدید قرارداد باباکار نیز برای هر دو طرف عالی بود."

14- صحبت های لوییجی سپه: "من از اینکه سرانجام توافقات لازم برای انتقال به فیورنتینا حاص شد، خیلی خوشحالم. من امروز در فلورانس می مانم و فردا راهی کمپ تمرینی موئنا می شوم. قرارداد من 1 ساله و قرضی خواهد بود. مربی تصمیم می گیرد چه کسی بازی کند ولی من تمام تلاش خودم را می کنم تا برای سال های زیاد در فیورنتینا حضور داشته باشم."

13- عبدو دیاخاته که هنوز یک بازیکن نوجوان محسوب می شود، این روز ها تمامی چشم ها را به خود خیره کرده و به همین دلیل باشگاه فیورنتینا قصد دارد با ارائه اولین قرارداد رسمی به این بازیکن، او را برای سال های زیاد در فلورانس حفظ کند.

12- هنوز مبحث تمدید قرارداد فدریکو برناردسکی به پایان نرسیده ولی گفته می شود این بازیکن برای امضای یک قرارداد جدید به توافق کامل دست پیدا کرده و به زودی این موضوع به طور رسمی اعلام خواهد شد.

11- مدیر برنامه های والاس ستاره برزیلی تیم گرمیو امروز وارد ایتالیا شد تا آخرین مذاکرات برای انتقال این بازیکن به فیورنتینا را انجام دهد. انتظار می رود این بازیکن در ابتدای هفته آینده به ویولا ملحق شود.

10- تمرینات امروز تیم یک میهمان ویژه نیز داشت. پائولو وانولی مربی تیم زیر 19 ساله های ایتالیا برای مشاهده عملکرد چند ستاره جوان ویولا به موئنا سفر کرده و برای دقایقی نیز با سوسا صحبت کرد.

9- جوزپه روسی، آنتونیو روزاتی، احمد حجازی و آنته ربیچ امروز به میان هواداران رفته و در جمع پر شور آنها دقایقی را گذراندند که مطابق انتظار، بیشترین استقبال ها از روسی انجام شد.

8- والنتینو آنجلونی مدیر ورزشی باشگاه امروز پس از تمرینات صحبتی مفصل با لتزرینی، مینلی، فاتزی و کاپتزی داشت. به احتمال زیاد موضوع صحبت آنها در مورد پیشنهاد های رسیده و امکان حضور قرضی آنها در تیم های دیگر بوده است.

7- صحبت های میلان بادلی: "من انرژی زیاد و حس مثبتی را در سوسا دیدم و از حضور او خوشحالم. من خودم را جانشین پیزارو که کار های بزرگی برای تیم انجام داد نمی دانم. ما می خواهیم در این فصل بهتر از سال گذشته باشیم، ضمن اینکه در این فصل روسی و گومز را نیز به طور کامل در اختیار خواهیم داشت. ما تیم قدرتمند تری نسبت به گذشته داریم."

6- لوییجی سپه دروازه بان تیم ناپولی با ترک اردوی تمرینی این تیم، آماده پیوستن به فیورنتینا شد انتظار می رود تا پایان این هفته، اولین خرید مهم باشگاه در تابستان انجام شود. البته این بازیکن باید ابتدا به فلورانس رفته و تست های پزشکی خود را پشت سر بگذارد.

5- هواداران تیم فیورنتینا در واکنش به خبر های مربوط به انتقال ماریو بالوتلی به فلورانس، بنر هایی بر ضد این بازیکن نوشته و بر دیوار های ورزشگاه آرتمیو فرانکی نصب کردند. آنها معتقدند بالوتلی لیاقت حضور در ویولا را ندارد.

4- روزنامه های کشور ترکیه امروز خبر دادند که ماریو گومز به طور جدی به تیم بشیکتاش نزدیک شده و به احتمال زیاد به زودی راهی این تیم خواهد شد. مبلغی بین 6 تا 8 میلیون یورو نیز برای این انتقال تخمین زده شده است.

3- فاکوندو رونکالیا بازیکن آرژانتینی تیم فیورنتینا در آستانه انتقال به تیم مارسی فرانسه قرار دارد. انتظار می رود که موضوع این بازیکن طی امروز و فردا مشخص شود.

2- اسکای اسپورت گزارش داده که تیم چلسی قصد دارد در ازای اتفاقات رخ داده در ماجرای محمد صلاح، رومئو هافبک اسپانیایی خود را به فلورانس منتقل کند.

1- شب گذشته دیداری دوستانه بین کادر فنی تیم فیورنتینا و خبرنگاران حاضر در موئنا برگزار شد که یاران پائولو سوسا موفق شدند با نتیجه 4-0 به پیروزی برسند.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :