اخبار :: اخبار باشگاه

رسمی: لوییجی سپه سرانجام به فیورنتینا پیوست

2366 شماره اطلاع نامه : رسمی: لوییجی سپه سرانجام به فیورنتینا پیوست 1394/04/25 رسمی: لوییجی سپه سرانجام به فیورنتینا پیوست اخبار باشگاه :: اخبار رسمی: لوییجی سپه سرانجام به فیورنتینا پیوست
رسمی: لوییجی سپه سرانجام به فیورنتینا پیوست

رسمی: لوییجی سپه سرانجام به فیورنتینا پیوست

باشگاه فیورنتینا سرانجام خبر خرید قرضی لوییجی سپه دروازه بان تیم ناپولی را به طور رسمی اعلام کرد. این بازیکن که از دیروز به تمرینات تیم اضافه شده، برای 1 سال به طور قرضی در فلورانس خواهد بود.

دو روز پیش سرانجام پس از مدت ها مذاکره، دو تیم فیورنتینا و ناپولی برای انتقال لوییجی سپه (Luigi Sepe) به فلورانس به توافق رسیدند و این دروازه بان جوان پس از انجام تست های پزشکی خود در کلینیک ویولا، روز گذشته خودش را به ترنتینو رساند. سپه که بازی دیروز ویولا در برابر گیور را نیز از نزدیک مشاهده کرده بود، پس از انجام اولین جلسه تمرینی خود در کنار سایر بنفش پوشان، صحبت های زیر را مطرح کرد:

"من با ساری (مربی ناپولی) صحبت کردم و او به من گفت که باید در مورد آینده ام تصمیم گیری کنم. فیورنتینا و ناپولی تیم های بزرگی هستند ولی در ناپولی فرصت زیادی در اختیار من قرار نمی گرفت. حالا انتظار دارم که در فلورانس از هر نظر پیشرفت کنم و امیدوارم تا جایی که می توانم برای ویولا بازی کنم تا بتوانم به تداوم خودم در سال های اخیر ادامه دهم. تاتاروزانو؟ او دروازه بان بسیار خوبی است و خیلی آرام است. من می خواهم چیز های زیادی از او یاد بگیرم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :