اخبار :: اخبار باشگاه

سپه به دنبال حضور طولانی مدت در فلورانس

2368 شماره اطلاع نامه : سپه به دنبال حضور طولانی مدت در فلورانس 1394/04/27 سپه به دنبال حضور طولانی مدت در فلورانس اخبار باشگاه :: اخبار سپه به دنبال حضور طولانی مدت در فلورانس
سپه به دنبال حضور طولانی مدت در فلورانس

سپه به دنبال حضور طولانی مدت در فلورانس

لوییجی سپه دروازه بان جدید تیم فیورنتینا مدعی شده هدف او پیشرفت در سال اول حضور در ویولا و سپس ماندن برای سال های طولانی در فلورانس می باشد.

تیم فیورنتینا از روز های ابتدایی فصل نقل و انتقالات به دنبال جذب این دروازه بان جوان بود و در نهایت موفق شد سنگربان فصل پیش امپولی را به طور قرضی از ناپولی به خدمت بگیرد. این بازیکن 24 ساله در مصاحبه مطبوعاتی خود به عنوان بازیکن جدید ویولا صبت های زیر را مطرح کرد:

"فیورنتینا تیمی بود که من به شدت خواهان حضور در آن بودم. آنها سال های زیادی در اروپا حاضر بودند و من نمی توانستم این پیشنهاد را رد کنم. پیوستن به فیورنتینا یک جهش بزرگ در حرفه من بود. با سوسا صحبت کردم و حالا باید به سختی تمرین کنم تا بتوانم نظر او را جلب کنم. تاتاروزانو پسر خوبی است و دروازه بان فوق العاده ای می باشد. در پایان فصل در مورد آینده من مذاکره خواهیم کرد ولی من به فلورانس آمده ام تا برای مدت طولانی اینجا بمانم. من جوان هستم و هنوز می توانم پیشرفت کنم. هدف من این است که تا حد ممکن بازی کنم و با تیم به بالاترین رتبه ممکن برسیم."

"هدف این است که پیشرفت کرده و هر زمانی بتوانیم مربی خود را خوشحال کنیم. فیورنتینا فصل را با رتبه چهارم به پایان رساند و امسال با این تفکر فصل را آغاز می کنیم که دو مهاجم بزرگ را در اختیار داریم. گومز و پپیتو عالی هستند و با داشتن چنین مهاجمانی، هیچ چیزی کمتر از یوونتوس نداریم. وچینو؟ او واقعا بازیکن توانایی است و می تواند بازیکن بسیار مهمی برای فیورنتینا باشد. دروازه بان ها همیشه نقش حمایتی و نجات دهنده را در تیم ها دارند. این خیلی مهم است که ما مسئولیت پذیر باشیم و من خلق و خوی گرمی دارم. الگوی من آنجلو پروتزی بود و زمانی که کوچکتر بودم با دیدن بازی های او، تصمیم گرفتم که دروازه بان شوم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :