اخبار :: اخبار باشگاه

باید هر چه سریع تر به فرم اصلی خودم بازگردم

2370 شماره اطلاع نامه : باید هر چه سریع تر به فرم اصلی خودم بازگردم 1394/04/27 باید هر چه سریع تر به فرم اصلی خودم بازگردم اخبار باشگاه :: اخبار باید هر چه سریع تر به فرم اصلی خودم بازگردم
باید هر چه سریع تر به فرم اصلی خودم بازگردم

باید هر چه سریع تر به فرم اصلی خودم بازگردم

جوزپه روسی ستاره تیم فیورنتینا که در بازی دوستانه با کارپی پس از بیش از 1 سال بار دیگر به میادین فوتبال بازگشت، معتقد است دوران بسیار سختی را سپری کرده ولی حالا باید به فرم اصلی خود دست پیدا کند.

مهاجم 28 ساله تیم فیورنتینا که این روز ها به شدت تمرین می کند تا هر چه سریع تر به شرایط سابق خود بازگردد، برای اولین بار در برابر کارپی با نظر پائولو سوسا به میدان رفت و عملکرد فوق العاده ای نیز داشت. این بازیکن که حالا برای سفر به امریکا، زادگاه خود به همراه ویولا آماده می شود، پس از درخشش برابر کارپی صحبت های زیر را مطرح کرد:

"سرانجام به زمین برگشتم و این هیجان انگیز است. بازی راحتی را در برابر یک تیم از سری آ نداشتیم ولی خوشحالم و عملکرد بسیار خوبی داشتیم. تمامی این ماه ها به سختی سپری شد اما در نهایت من فرصت مناسب برای قدم گذاشتن در زمین فوتبال را بدست آوردم. حالا باید تلاش کنیم تا هر چه سریع تر به فرم اصلی خودم برسم. هواداران درست مانند بازیکنان تیم عالی هستند و می خواهم که از تمامی آنها به خاطر حمایتشان تشکر کنم. سفر به امریکا؟ من آنجا به عنوان تور لیدر هم تیمی هایم فعالیت خواهم کرد و به آنها می گویم چه جاهایی بروند."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :