اخبار :: اخبار باشگاه

خوشحالی سوسا از بازگشت روسی ؛ به ساویچ در تیم نیاز داریم

2371 شماره اطلاع نامه : خوشحالی سوسا از بازگشت روسی ؛ به ساویچ در تیم نیاز داریم 1394/04/27 خوشحالی سوسا از بازگشت روسی ؛ به ساویچ در تیم نیاز داریم اخبار باشگاه :: اخبار خوشحالی سوسا از بازگشت روسی ؛ به ساویچ در تیم نیاز داریم
خوشحالی سوسا از بازگشت روسی ؛ به ساویچ در تیم نیاز داریم

خوشحالی سوسا از بازگشت روسی ؛ به ساویچ در تیم نیاز داریم

پائولو سوسا مربی تیم فیورنتینا پس از پیروزی شاگردانش در برابر کارپی، خوشحالی خود از بازگشت روسی را اعلام کرده و اعلام کرد به ساویچ در تیمش نیاز دارد.

پیروزی 2-0 فیورنتینا در برابر کارپی آخرین فعالیت ویولا در کمپ تمرینی موئنا بود و حالا تیم باید برای اردوی تابستانی خود در امریکا آماده شود. پائولو سوسا مربی پرتغالی ویولا نیز در پایان این مسابقه نظرات خود را بیان کرده است:

"من از دیدن برد تیم فیورنتینا لذت می برم و هر چه زمان جلو تر می رود ما سریع تر و با موقعیت های گلزنی بیشتری ظاهر می شویم. امروز بازیکنان به دلیل جلسات تمرینی در این روز ها، کمی خستگی بیشتری داشتند ولی دیدن قهرمانانی چون روسی در میدان همواره فوق العاده است. ما به استعداد و توانایی های روسی در تیم نیاز داریم و زمان بازی کردن او را به مرور افزایش می دهیم تا وقتی که او بتواند در بالاترین سطح به طور کامل بازی کند. فروش ساویچ؟ من به باشگاه گفته ام که به عنوان مربی تیم، می خواهم ترکیبی رقابتی و متوازن در تمامی نقاط میدان داشته باشم و به ساویچ نیاز داریم."

"اعتراض هواداران به گومز؟ ما باید روی او کار کنیم و اعتماد به نفس بازی در بالاترین سطح را بار دیگر به او بازگردانیم. او دوران بسیار سخت و طولانی را داشته ولی من مطمئن هستم دیر یا زود، به همان بازیکنی که در گذشته بود، تبدیل خواهد شد. والرو؟ من از نمایش امروز او واقعا راضی و خوشحال هستم. من امروز او را در پستی تهاجمی تر بازی دادم و او می تواند سطح کلی تیم را افزایش دهد. خرید جدید؟ ما به یک بازیکن در خط میانی نیاز داریم و چند بازیکن با ویژگی های متفاوت را مد نظر قرار داده ایم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :