اخبار :: اخبار باشگاه

اسامی بازیکنان دعوت شده برای تور امریکا

2372 شماره اطلاع نامه : اسامی بازیکنان دعوت شده برای تور امریکا 1394/04/28 اسامی بازیکنان دعوت شده برای تور امریکا اخبار باشگاه :: اخبار اسامی بازیکنان دعوت شده برای تور امریکا
اسامی بازیکنان دعوت شده برای تور امریکا

اسامی بازیکنان دعوت شده برای تور امریکا

از سوی کادر فنی تیم فیورنتینا اسامی 25 بازیکن برای سفر به اردوی تابستانی امریکا مشخص شد که در بین آنها نام تمامی ستارگان به علاوه عبدو دیاخاته بازیکن 16 ساله تیم نیز دیده می شود.

تیم فیورنتینا امروز با برگزاری سومین بازی دوستانه در برابر کارپی، به اردوی تمرینی خود در موئنا پایان داده و حالا برای سفر به امریکا آماده می شود. پائولو سوسا که بیش از 30 بازیکن را با خود به موئنا برده بود، حالا فقط با 25 بازیکن راهی تور امریکا خواهد شد. در میان اسامی دعوت شدگان، نام تمامی ستارگان تیم از جمله روسی، والرو، گومز، گونزالو و پاسکوال دیده می شود و در کنار آنها جوانانی چون عبدو دیاخاته 16 ساله که پدیده و بهترین بازیکن ویولا در هر سه دیدار دوستانه بود، به علاوه فاتزی، کاپتزی و باگادور نیز حضور دارند. ضمن اینکه فاکوندو رونکالیا نیز که در آستانه پیوستن به مارسی قرار داشت، در این سفر همراه تیم می باشد و لوییجی سپه دروازه بان جدید تیم نیز در میان دعوت شدگان قرار دارد.
 

اسامی بازیکنان دعوت شده برای تور امریکا:
 

تاتاروزانو – سپه - لتزرینی

آلونسو – باگادور – باسانتا – گونزالو – حجازی – پاسکوال – رونکالیا – ساویچ - تومویچ

بادلی – والرو – کاپتزی – دیاخاته – فاتزی - وچینو

باباکار – برناردسکی – گومز – ایلیچیچ – خواکین – ربیچ - روسی
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :