اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 30 تیر)

2376 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 30 تیر) 1394/04/30 اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 30 تیر) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 30 تیر)
اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 30 تیر)

اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 30 تیر)

مهم ترین خبر های روز سه شنبه:

ویولا برنده دوئل بر سر میلینکویچ ساویچ ؛ بادلی، آلونسو و ایلیچیچ در راه خروج

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

13- از صربستان خبر رسیده که تیم های فیورنتینا و خنک بر سر میلینکویچ ساویچ ستاره صرب تیم خنک به فلورانس، به توافق نهایی دست پیدا کرده اند. 6 میلیون در زمان انتقال و 50% از فروش آینده این بازیکن، مبلغی است که دو تیم در آن به توافق رسیده اند. پائولو سوسا نیز تماسی تلفنی با این بازیکن برقرار کرده و در مورد شرایط این انتقال با وی صحبت کرده است.

12- در حالی که میلان بادلی هافبک کروات ویولا، در نیم فصل دوم فصل گذشته یکی از بهترین های فیورنتینا بود، اما به نظر می رسد آینده این بازیکن جایی خارج از فلورانس رقم بخورد. تیم های شالکه و لورکوزن برای جذب این ستاره خلاق ابراز علاقه کرده اند.

11- تیم نورویچ برای جذب مارکوس آلونسو از تیم فیورنتینا، مبلغ 5 میلیون یورو در نظر گرفته است. البته بعید به نظر می رسد که ویولا حاضر باشد با این مبلغ نسبتا کم، ستاره جوان اسپانیایی خود را به فروش برساند.

10- مصاحبه ای دیگر از سوسا: "ساویچ؟ من مطمئنم که هر مربی خواهان این است که بازیکن بزرگی چون استفان را در ترکیب خود داشته باشد. باشگاه تصمیم خود را گرفت و این کار بهترین کاری بود که می توانست انجام دهد. حالا باید به دنبال تقویت خط دفاعی باشیم چون بازیکن بزرگی را از دست دادیم. منتظر سوارز هستیم تا با تیم تمرین کند."

9- آینده ماریو گومز پس از بازگشت تیم از تور امریکا مشخص می شود ولی دانیله پراده در تلاش است تا آن زمان یک وینگر را برای سوسا خریداری کند. لورنزو اینسینیه و کیتا بالده دو گزینه اصلی ویولا هستند.

8- ابراز علاقه تیم تاتنهام برای جذب یوزیپ ایلیچیچ باعث شده تا فیورنتینا به فکر معاوضه این بازیکن با ولاد چیریچس بیافتد. ارزش ایلیچیچ در حدود 9 میلیون می باشد که با وارد شدن چیریچس به این معامله، از این مبلغ کم خواهد شد.

7- صحبت های پائولو سوسا: "ما در بازی برابر PSG برای دفاع کردن نخواهیم رفت. ما باید برای بازی در مقابل رقبایی مثل این تیم آماده شویم. من امیدوارم بتوانیم مالکیت توپ را در اختیار داشته باشیم. روسی؟ خانواده او برای حفظ ثبات روحی او مهم هستند و خوشحالم که باشگاه برای او همه کاری انجام داد. ما باید زمان بیشتری در اختیارش قرار دهیم ولی به آرامی این کار را انجام خواهیم داد. ما باید او را به شرایط 90 دقیقه بازی برسانیم."

6- تیم کارپی امروز خبر خرید رسمی آندره آ لاتزاری بازیکن فصل پیش تیم فیورنتینا را منتشر کرد. این هافبک 31 ساله به متوس رایدر دیگر بازیکن سابق ویولا در کارپی اضافه شد.

5- افزایش پیشنهاد تیم فیورنتینا برای خرید سرگی میلینکویچ ساویچ باعث شده تا تیم لازیو از عرصه رقابت برای جذب این بازیکن انصراف دهد. به نظر می رسد لازیو بیشتر از 8.5 میلیون پرداخت نخواهد کرد.

4- ماتی فرناندز ستاره تیم فیورنتینا که این روز ها پس از قهرمانی با شیلی در کوپا امریکا در تعطیلات به سر می برد، امروز با هم تیمی های سابق خود در تیم کولو کولو شیلی دیدار کرد. ماتی هفته آینده به اردوی ویولا اضافه خواهد شد.

3- ماریو سوارز خرید جدید تیم فیورنتینا شب گذشته در شهر میلان تست های پزشکی خود را انجام داده و با گفتن "فورزا ویولا" آمادگی خود برای پیوستن به اردوی تیم در امریکا را نشان داد.

2- صحبت های سرگی میلینکویچ ساویچ: "من با بزرگ ترین مرحله در زندگی ورزشی ام روبرو شده ام. فیورنتینا و لازیو دو باشگاه بزرگ هستند و باید به درستی بررسی کنم که کدام تیم برای آینده من مفید تر است. من با پیشنهادی 5 ساله روبرو شده ام و به زودی باید تصمیم گیری کنم."

1- تیم مارسی پس از نهایی کردن توافقات برای انتقال فاکوندو رونکالیا، حالا برای جذب آلبرتو آکوییلانی نیز ابراز علاقه کرده است. البته فیورنتینا هنوز اجازه پیوستن رونکالیا به مارسی را نداده است.
 

نظر و نقد های کاربران
1227ویولا
1394/04/31 - 03:37

امید وارم بازیکنان بزرگمون تو تیم بمونن . چند تا خرید خوب هم داشته باشیم

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :