اخبار :: اخبار بازی ها

فیورنتینا 2-4 پاریس سن ژرمن ؛ عملکرد ضعیف مدافعین و گلزنی پپیتو

2377 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 2-4 پاریس سن ژرمن ؛ عملکرد ضعیف مدافعین و گلزنی پپیتو 1394/04/31 فیورنتینا 2-4 پاریس سن ژرمن ؛ عملکرد ضعیف مدافعین و گلزنی پپیتو اخبار بازی ها :: اخبار فیورنتینا 2-4 پاریس سن ژرمن ؛ عملکرد ضعیف مدافعین و گلزنی پپیتو
فیورنتینا 2-4 پاریس سن ژرمن ؛ عملکرد ضعیف مدافعین و گلزنی پپیتو

فیورنتینا 2-4 پاریس سن ژرمن ؛ عملکرد ضعیف مدافعین و گلزنی پپیتو

تیم فیورنتینا در اولین دیدار تدارکاتی در تور امریکا در حالی در برابر رقیب قدرتمند خود PSG تن به شکست 2-4 داد که گلزنی پپیتو روسی در این مسابقه از تلخی این شکست کم کرد.

شاگردان پائولو سوسا پس از سه بازی دوستانه در کمپ تمرینی موئنا که با پیروزی و یک تساوی همراه شده بود، در اولین بازی تدارکاتی در تور امریکا که محکی بسیار جدی برای آنها بود، در مقابل پاریس سن ژرمن تن به شکست سنگین 2-4 دادند. ویولا بازی بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشت ولی روی یک اشتباه در جایگیری، این بلیز ماتوییدی بود که دروازه تاتاروزانو را برای بار اول باز کرد. دقایقی بعد و باز هم روی عملکرد ضعیف مدافعین این بار آگوستین مهاجم جوان فرانسوی ها موفق شد اختلاف را زیاد کند.

نیمه اول در حالی با 2 گل به سود شاگردان بلان به پایان رسید که همانند بازی های قبلی، عبدو دیاخاته 16 ساله همچنان بازیکن ویولا بود. ضمن اینکه ماتیاس وچینو نیز یک بار تیر دروازه حریف را به لرزه در آورده بود. در نیمه دوم خواکین سانچز موفق شد در روز تولد 34 سالگی خود، یکی از گل های خورده را جبران کند ولی یک اشتباه از هم وطن او، مارکوس آلونسو باعث شد تا زلاتان گلی دیگر را برای PSG به ثمر برساند.

بیش از 25 دقیقه فرصت به جوزپه روسی در این بازی رسید و او پس از اینکه آگوستین گل چهارم فرانسوی ها را به ثمر رساند، توانست با یک ضربه پنالتی اولین گل خود پس از 1 سال را جشن بگیرد. در این بازی در مجموع عملکرد ویولا قابل قبول بود ولی اشتباهات زیاد در خط دفاعی کم مهره و جوان فیورنتینا که پاسکوال را نیز در میدان نمی دید، مشکل ساز شده بود. در مقابل نیز روسی، خواکین و دیاخاته از بهترین های فلورانسی ها در این مسابقه بودند.
 

ترکیب تیم فیورنتینا در این دیدار:

تاتاروزانو – باگادور – حجازی – باسانتا – فاتزی – وچینو – بادلی – دیاخاته – آلونسو – ربیچ – گومز
 

بازیکنان استفاده شده در جریان بازی:

لتزرینی – والرو – برناردسکی – باباکار – گونزالو – تومویچ – ایلیچیچ – کاپتزی - روسی
 

ترکیب تیم PSG:

ترپ – وندرویل – کیمپمبه – اوریر – مکسول – اونگندا – ربیو – ماتوییدی – آگوستین – لوکاس - زلاتان
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :