اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 2 مرداد)

2380 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (جمعه 2 مرداد) 1394/05/02 اخبار کوتاه روزانه (جمعه 2 مرداد) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (جمعه 2 مرداد)
اخبار کوتاه روزانه (جمعه 2 مرداد)

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 2 مرداد)

مهم ترین خبر های روز جمعه:

رسمی: تمدید قرارداد برناردسکی تا سال 2019 ؛ رسمی: کامپورزه در امپولی

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


15- سرگی میلینکویچ ساویچ از گزینه های اصلی خرید تیم فیورنتینا در صفحه فیسبوک خود مطلبی با عنوان "من در حال پیوستن به لازیو هستم" را منتشر کرده است. البته هنوز مشخص نیست که این صفحه به طور رسمی متعلق به این بازیکن صرب باشد.

14- میکله کامپورزه مدافع جوان تیم فیورنتینا امروز به طور رسمی با تیم امپولی قرارداد دائمی امضا کرد. این بازیکن آینده دار که در طول سال های گذشته همواره به طور قرضی در تیم های دیگر توپ می زد، سرانجام از فلورانس جدا شده و قراردادی تا سال 2018 با امپولی به امضا رساند. از جزییات این انتقال هنوز خبری در دسترس نیست.

13- صحبت های یوزیپ ایلیچیچ: "من از حضور در فلورانس واقعا خوشحالم و می دانم که هنوز چیز های زیادی برای ارائه در اینجا دارم. وقتی بازی نمی کردم نیاز داشتم که شرایط را بهبود ببخشم ولی حالا اوضاع تغییر کرده و امیدوارم به همین شکل نیز باقی بماند."

12- صحبت های فدریکو برناردسکی: "من در 20 سالگی به ترکیب تیم اصلی رسیدم و با وجود مشکلات زیادی که داشتم می خواهم ارزش های خود را در میدان اثبات کنم. از خانواده و هوادارانی که همیشه از من حمایت کردند تشکر می کنم. امروز روز مهمی برای من بود چون با تیم خودم قرارداد امضا کردم و آماده رقابت با هر کسی هستم و به پوشیدن این پیراهن افتخار می کنم."

11- مصاحبه بورخا والرو: "سوارز بازیکن بسیار خوبی است و به او خوش آمد می گویم. سوسا تفاوت هایی با مونتلا دارد و به من وظایف جدیدی در زمین داده است. مقابل PSG نمایش خوبی داشتیم و از بازی تیم راضی هستیم ولی مشکلاتی نیز داشتیم. حالا به مصاف بنفیکا خواهیم رفت و بازی خوبی می شود. به بازیکنان با کیفیتی مثل خواکین در تیم نیاز داریم و او هر کاری می تواند انجام دهد."

10- مارکو آندرئولی مدافع 29 ساله تیم اینتر گزینه ای جدی برای خط دفاعی تیم فیورنتینا می باشد. به نظر می رسد این بازیکن جواب مثبت را داده و باید رضایت تیم اینتر جلب شود.

9- تیم فیورنتینا برای جذب مانوئل گیابوا بازیکن 14 ساله تیم دانش آموزی پارما به توافق رسیده است. این بازیکن آینده دار می تواند فوتبال خود را در تیم جوانان فیورنتینا ادامه دهد.

8- به گزارش توتو مرکاتو وب، ماریو گومز یک پیشنهاد بسیار مالی مناسب از تیم های عربی را رد کرده تا در فوتبال اروپا به کار خود ادامه دهد. لیگ ترکیه یا انگلیس محتمل ترین گزینه های این بازیکن می باشند.

7- فدریکو برناردسکی ستاره جوان تیم فیورنتینا سرانجام پس از مدت ها مذاکره و شایعه، قرارداد خود را به طور رسمی با ویولا تمدید کرد. این بازیکن که از سال 2004 به آکادمی باشگاه ملحق شد، فصل پیش با وجود مصدومیت های فراوان، 10 بازی را در سری آ و لیگ اروپا برگزار کرده و 3 گل نیز به ثمر رساند. قرارداد جدید برنا تا سال 2019 اعتبار خواهد داشت ولی مبلغ دستمزد وی مشخص نیست.

6- در شرایطی که به نظر می رسید تمام مراحل لازم برای انتقال داویده آستوری به تیم ناپولی انجام شده، این بازیکن چند روزی است که از نهایی کردن این انتقال سر باز زده و برخی معتقدند پیشنهاد مناسب ویولا، دلیل تاخیر این بازی می باشد.

5- ماتی فرناندز بازیکن تیم فیورنتینا روز گذشته با تیم کولو کولو شیلی تمرین کرد که شایعاتی را در مورد پیوستن وی به این تیم ایجاد کرده است: "من فقط برای 1 روز تمرین به اینجا آمده بودم و هنوز با ویولا قرارداد دارم. فیورنتینا به من پیشنهاد تمدید قرارداد داده و من دوست دارم در آینده فوتبالم را در کولو کولو به پایان برسانم. برای پیزارو در سانتیاگو بهترین آرزو ها را دارم."

4- در وب سایت رسمی لیگ ایتالیا خبر خرید گیلبرتو از سوی فیورنتینا منتشر شده و خبری نیز در مورد یک خرید دیگر که مارجینه کوپرتا باشد، نوشته شده است. کوپرتا بازیکنی برای تیم جوانان ویولا می باشد.

3- نمایندگان باشگاه فیورنتینا راهی کشور بلژیک شده اند تا آخرین مذاکرات برای خرید میلینکویچ ساویچ را انجام دهند. آندره آ روگ قصد دارد پیشنهاد 6 میلیون به علاوه 50 درصد از فروش آینده را به تیم خنک ارائه دهد.

2- دیگو پرالتا مهاجم 19 ساله تیم جوانان فیورنتینا روز گذشته به طور رسمی راهی تیم پیزا شد. این بازیکن 25 بازی برای جوانان فیورنتینا برگزار کرده و 12 گل نیز به ثمر رسانده بود.

1- در شرایطی که تیم فیورنتینا در راه خرید سرگی میلینکویچ ساویچ ناموفق باشد، دانیله پراده بار دیگر برای جذب والاس برزیلی اقدام خواهد کرد. والاس ارزشی در حدود 5 میلیون دارد.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :