اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 4 مرداد)

2383 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 4 مرداد) 1394/05/04 اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 4 مرداد) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 4 مرداد)
اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 4 مرداد)

اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 4 مرداد)

مهم ترین خبر های روز یکشنبه:

گومز در راه بشیکتاش ؛ سانتون و آستوری در راه ویولا

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

11- اسپورت مدیا ست در خبری گزارش داده که توافق نهایی برای انتقال ماریو گومز به بشیکتاش ترکیه حاصل شده است. این انتقال 8 میلیون برای ویولا و 3.5 میلیون در سال برای گومز در پی خواهد داشت.

10- امروز نام داویده سانتون بار دیگر در لیست خرید باشگاه فیورنتینا قرار گرفت. احتمال می رود سانتون و آستوری به طور همزمان برای خط دفاعی خریده شوند.

9- پس از اینکه انتقال میلینکویچ به ویولا به طور کامل لغو شد، حالا والاس از گرمیو و گوخان اینلر از ناپولی اصلی ترین گزینه های ویولا برای خط میانی می باشند.

8- ولاد چیریچس مدافع اهل رومانی تیم تاتنهام بین دو تیم فیورنتینا و گالاتاسرای ترکیه قرار گرفته است. بسیاری از رسانه ها او را به ویولا نزدیک تر می دانند و احتمالا همه چیز تا 2 روز آینده مشخص خواهد شد.

7- چیرو پولیتو سنگربان فصل پیش تیم ساسولو به همراه ولادا آوراموف سنگربان سابق ویولا، در لیست خرید ویولا برای گزینه دروازه بان سوم قرار گرفته اند.

6- تیم رم با تیم چلسی برای خرید محمد صلاح به توافق دست پیدا کرده ولی در شرایطی که رضایت فیورنتینا در این راه جلب نشده و این باشگاه به فیفا شکایت کند، شاید هر دو تیم مذکور محکوم به پرداخت جریمه شده و صلاح نیز برای 6 ماه از فوتبال محروم شود.

5- صحبت های جانکارلو آنتونیونی به سرزنش میلینکویچ ساویچ پرداخته است: "او بازیکن بسیار خوب و آینده داری است ولی مارادونا نیست. هر بازیکنی که به شهری سفر می کند باید برای انجام تست های پزشکی و امضای قرارداد باشد. نباید گومز را سرزنش کرد، هیچ کس انتظار این اتفاقات را نداشت. من امیدوارم ویولا بتواند بالوتلی را خریداری کند و دسترو نیز گزینه ای ایده آل است."

4- تانکردی پالمری یکی از مفسران مطرح فوتبال ایتالیا مدعی شده که باشگاه لیورپول، پیشنهاد پیوستن قرضی ماریو بالوتلی به فیورنتینا برای 1 سال و تنها با پرداخت 20% از دستمزد وی را به ویولا ارائه کرده ولی با مخالفت فلورانسی ها روبرو شده است.

3- برخی منابع اعلام کرده اند پس از منتفی شدن انتقال سرگی میلینکویچ ساویچ به ویولا، این بازیکن در حالی که گریه می کرده است، گفته که "من را ببخشید، واقعا نمی توانستم امضا کنم".

2- داستان عجیب داویده آستوری در حال عجیب تر شدن می باشد. این بازیکن که در آستانه انتقال به تیم ناپولی بود، سپس همه چیز را لغو کرده و به ویولا نزدیک شد. حالا رسانه های ایتالیایی معتقدند مقصد بعدی وی تیم یوونتوس می باشد.

1- جولیو دوناتی مدافع تیم بایر لورکوزن با وجود ادعای دانیله پراده که گفته بود این بازیکن در لیست خرید ویولا نیست، اعلام کرده که خواستار حضور در فیورنتینا می باشد.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :