اخبار :: اخبار باشگاه

پراده خروج گومز از فلورانس را تایید کرد

2385 شماره اطلاع نامه : پراده خروج گومز از فلورانس را تایید کرد 1394/05/05 پراده خروج گومز از فلورانس را تایید کرد اخبار باشگاه :: اخبار پراده خروج گومز از فلورانس را تایید کرد
پراده خروج گومز از فلورانس را تایید کرد

پراده خروج گومز از فلورانس را تایید کرد

دانیله پراده مدیر ورزشی تیم فیورنتینا تاکید کرده که این باشگاه در حال مذاکره برای فروش ماریو گومز می پیدا کردن یک جانشین مناسب برای وی می باشد.

در روز های اخیر بحث خروج ماریو گومز از فلورانس شکل بسیار جدی تری به خود گرفته و حتی برخی از رسانه ها از نهایی شدن انتقال وی به بشیکتاش خبر داده اند. اما دانیله پراده ضمن تایید این موضوع، اعلام کرد هنوز چیزی نهایی نشده است:

"ما در حال تلاش برای پیدا کردن یک گزینه مناسب برای جانشینی گومز می باشیم ولی ابتدا باید فروش او را نهایی کنیم. نمایندگان باشگاه بشیکتاش در فلورانس هستند و به زودی ملاقاتی را با آنها برگزار خواهیم کرد تا ببینیم چه چیزی برای آینده ماریو بهتر است. برای خط حمله چند نام را در نظر داریم ولی باید با مربی تیم صحبت کنیم تا متوجه شویم کدام بازیکن بیشتر از بقیه مناسب سبک بازی تیم او می باشد."

"میلینکویچ ساویچ؟ اصول ما مشخص است، ما به دنبال هیچ بازیکنی نخواهیم رفت و بازیکنی می خواهیم که در تصمیم گیری قاطع باشد. صلاح؟ وکیل ما در حال کار روی آن موضوع می باشد. چیریچس؟ او بازیکنی نیست که مورد توجه ما باشد. ما مطمئن هستیم که تیم خوبی را خواهیم ساخت و ابتدا باید یک مدافع و یک هافبک را خریداری کنیم چون از نیاز های مربی تیم به خوبی مطلع هستیم. خانواده دلاواله همیشه عملکرد خوبی در فلورانس داشته اند."
 

نظر و نقد های کاربران
1229مهمان
1394/05/06 - 02:28

نتيجه ميگيره

1228dash ali
1394/05/05 - 23:24

سلام

حرف آخر پراده جالب بود، خانواده دلاواله همیشه عملکرد خوبی داشتند....واقعا تاثیر داشته ولی موفقت یعنی جام یا حداقل رسیدن به افتخار...امیدوارم موفق تر باشند.
اکثر تیم ها تقریبا سر و شکل گرفتند امیدوارم ویولا سریعتر برسه چون هماهنگ شدن با مربی ندید و سبکی جدید نیاز به زمان داره.همونطوری که والرو گفت شباهت هایی هست ولی من وظایف جدیدی گرفتم، امیدوارم والرو پست بهتری داشته باشه ،هافبک طراح تیم مهم هست .
امیدوارم یک هافبک دفاعی مناسب هم تیم بگیره ، همیشه دواتی و وراتی و چند اسم ایتالیایی میاد آخرش یک بازیکن از استرالیا بچیا آمریکای لاتین پیدا میشه.

مدافع جدید امیدوارم از مدافعین قبلی بهتر باشه،بدترین قسمت تیم تو فصل قبل دفاع بود که خیلی از بازی ها 4 گل میخوردند، این بازی قبل هر چند psg پاریس اند جرمن تیم قدرتمندی هست ولی تفاوتی با یووه و رم و اینتر و شاید میلان امسال نداشته باشه ،به نظر برای دفاع تیم نیاز به چند بازیکن داره ن نه یک بازیکن.

حمله هم با رفتن گومز نیاز به بازیکن موثر تری داره باباکار شگفتی فصل قبل بود ولی تجربه کافی رو نداره.
امسال تیم انگار رسیده به 4 سال قبل از صفر کار کردن رو میبینم،هر چی مونتلا کاشته بود تموم شد ، درویی هم در کار نیست فقط یه سری مهره کوچیک مثل بابا کار و برنا موندن. امیدوارم امر بازیکن سازی تیم جوانان که قهرمان میشه و خوب کار میکنه به تیم بزگسالا برسه و نتیجه رو ببینیم، امسال انتظار جامی نمیتونیم داشته باشیم،فقط امیدوارم تیم جزو تیم های بالای جدول باشه و اون رقابت زیبا و بازی های جذاب ما رو نگه داره، مسلما هیچ کدوم از هوادار ها رضایتی از این شیوه ندارند.
یا حق

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :