اخبار :: اخبار باشگاه

تایید فروش گومز به بشیکتاش ؛ صلاح بدون اجازه ما نمی تواند بازی کند

2388 شماره اطلاع نامه : تایید فروش گومز به بشیکتاش ؛ صلاح بدون اجازه ما نمی تواند بازی کند 1394/05/08 تایید فروش گومز به بشیکتاش ؛ صلاح بدون اجازه ما نمی تواند بازی کند اخبار باشگاه :: اخبار تایید فروش گومز به بشیکتاش ؛ صلاح بدون اجازه ما نمی تواند بازی کند
تایید فروش گومز به بشیکتاش ؛ صلاح بدون اجازه ما نمی تواند بازی کند

تایید فروش گومز به بشیکتاش ؛ صلاح بدون اجازه ما نمی تواند بازی کند

جلسه مدیران باشگاه فیورنتینا امروز برگزار شد و در پایان آندره آ روگ ضمن تایید فروش گومز به بشیکتاش، مدعی شد ویولا توانایی لغو انتقال محمد صلاح به رم را دارد. پائولو پانرای نیز بر مجازات اینتر به دلیل مذاکره با این بازیکن تاکید مجدد کرده است.

امروز در دفتر باشگاه فیورنتینا جلسه مدیران برگزار شد و بالاترین مقام های باشگاه گرد هم آمدند تا در مورد مسائل پیرامون تیم به صحبت بپردازند. آندره آ دلاواله، ماریو کونینی، پائولو پانرای، آندره آ روگ، اوگنیو جیانی و دانیله پراده در این جلسه بسیار مهم حضور داشتند که فقط آندره آ روگ و پائولو پانرای مصاحبه کردند.

آندره آ روگ تایید کرده که کار انتقال ماریو گومز به بشیکتاش به پایان رسیده است: "گومز؟ باید ببینیم مذاکرات او با بشیکتاش به کجا خواهد رسید ولی ما تمامی توافقات را با این تیم حاصل کردیم و فقط رسمی شدن آن باقی مانده است. دسترو یا بورینی؟ ما گزینه های زیادی را در لیست خرید داریم مانند همین اسامی ولی چند نامی که تا امروز مطرح نشده اند نیز وجود دارند."

"صلاح؟ از نظر ما شرایط تغییری نکرده است و ما هنوز معتقدیم صلاح با فیورنتینا قرارداد دارد و باید برای این موضوع راه حل مناسبی را پیدا کنیم. در این راه نیز تیم مقابل ما چلسی می باشد، نه رم، اما چیزی که مشخص می باشد این است که تا زمانی که ما راه حلی را پیدا نکنیم، این بازیکن نمی تواند بازی کند. ما هرگز نگفتیم او نمی تواند دیگر در ایتالیا بازی کند و رم فقط یک گزینه است. اما باز هم تکرار می کنم، ما فقط با تیم چلسی در مورد صلاح مذاکره خواهیم کرد."

پائولو پانرای نیز که چندی پیش مدعی شده بود اینتر باید به دلیل مذاکره با صلاح به سری بی سقوط کند، روی حرف خود مانده است: "من پس از آن صحبت حداقل 1500 پیام از سوی هواداران اینتر در توییتر دریافت و به همین دلیل دیگر به آنجا نرفتم. نرفتن صلاح به اینتر به این معنی نیست که آنها به قوانین احترام گذاشته اند، اگر توافق یا مذاکره ای شکل گرفته باشد، نراتزوری قوانین را زیر پا گذاشته و باید جریمه شود. در جلسه امروز نیز در مورد بازار تابستانی صحبتی نکردیم و بیشتر مسائل باشگاه مورد بررسی قرار گرفت."
 

نظر و نقد های کاربران
1230کمیل
1394/05/08 - 23:03

یعنی رسما این فصل اینا گند زدن به تیم
صلاح . سویج . حالا هم گومز
دیگه چی از این تیم موندش؟

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :