اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

رسمی: انتقال قرضی ماریو گومز به بشیکتاش ترکیه

2389 شماره اطلاع نامه : رسمی: انتقال قرضی ماریو گومز به بشیکتاش ترکیه 1394/05/09 رسمی: انتقال قرضی ماریو گومز به بشیکتاش ترکیه اخبار نقل و انتقالات :: اخبار رسمی: انتقال قرضی ماریو گومز به بشیکتاش ترکیه
رسمی: انتقال قرضی ماریو گومز به بشیکتاش ترکیه

رسمی: انتقال قرضی ماریو گومز به بشیکتاش ترکیه

ماریو گومز ستاره آلمانی تیم فیورنتینا سرانجام پس از مدت ها مذاکره از ویولا جدا شده و به طور رسمی راهی فوتبال ترکیه و تیم بشیکتاش شد.

پس از اتمام رقابت های فصل گذشته سری آ، هر روز شایعات جدیدی از وضعیت سوپر ماریو به گوش می رسید ولی این بازیکن هر بار با حمایت کامل مدیران و کادر فنی تیم روبرو می شد. با این حال از دو هفته پیش بحث انتقال او به تیم بشیکتاش شکل جدی تری به خود گرفت و در نهایت در حالی که به نظر می رسید با انتقالی دائمی و با ارزش 8.5 میلیون راهی ترکیه شود، فقط برای 1 فصل به طور قرضی در بشیکتاش توپ خواهد زد. گومز در اولین مصاحبه خود صحبت های زیر را مطرح کرده است:

"از مسیر جدیدی که در پیش دارم خوشحالم. تنها هدف من این است که عملکرد خوبی داشته باشم و فکر می کنم در اینجا بتوانم این کار را انجام دهم. هواداران بشیکتاش یکی از بهترین ها در تمامی دنیا هستند و استقبالی باورنکردنی از من داشتند. با ارائه بازی های خوب در این تیم می توانم برای یورو 2016 به تیم ملی آلمان برسم. من آماده ام که تجربیاتم را در اختیار بازیکنان جوان تر قرار بدهم تا باعث پیشرفت آنها شود. بی صبرانه منتظر شروع این تجربه جدید هستم. من واقعا نمی دانم چند گل می توانم به ثمر برسانم ولی برای من موفقیت تیم در اولویت قرار دارد. من می خواهم اطمینان بدهم که آمادگی مناسبی دارم و فکر نمی کنم دیگر مشکلی وجود داشته باشد."
 

نظر و نقد های کاربران
1231nila
1394/05/11 - 21:58

منم فکر کردم دائمی میره، اگه قرضیه موندنش بهتر از رفتنش به نظر میومد،مصدومیتش بدشانسی بزرگی بود چه برای ویولا چه برای خودش.. امیدوارم لااقل روسی دیگه مصدومتش کامل برطرف بشه و دیگه سراغش نیاد.

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :