اخبار :: اخبار بازی ها

فیورنتینا 2-1 بارسلونا ؛ پیروزی شیرین در برابر قهرمان اروپا

2392 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 2-1 بارسلونا ؛ پیروزی شیرین در برابر قهرمان اروپا 1394/05/11 فیورنتینا 2-1 بارسلونا ؛ پیروزی شیرین در برابر قهرمان اروپا اخبار بازی ها :: اخبار فیورنتینا 2-1 بارسلونا ؛ پیروزی شیرین در برابر قهرمان اروپا
فیورنتینا 2-1 بارسلونا ؛ پیروزی شیرین در برابر قهرمان اروپا

فیورنتینا 2-1 بارسلونا ؛ پیروزی شیرین در برابر قهرمان اروپا

تیم فیورنتینا با تکیه بر درخشش و گلزنی فدریکو برناردسکی ستاره جوان خود موفق شد قهرمان اسپانیا و اروپا را با نتیجه 2-1 شکست داده تا اولین تجربه حضور پائولو سوسا در آرتمیو فرانکی با پیروزی به پایان برسد.

بر اساس برنامه از پیش تعیین شده، دو تیم فیورنتینا و بارسلونا در یک دیدار تدارکاتی و در چارچوب رقابت های جام قهرمانی بین المللی در ورزشگاه آرتمیو فرانکی به مصاف هم رفتند و در پایان شاگردان پائولو سوسا که برای اولین بار در فلورانس و در مقابل هواداران خودی تیمش را هدایت می کرد، موفق شدند با ارائه یک بازی قابل قبول حریف قدرتمند خود را شکست دهند. بازی شروع طوفانی برای هر دو تیم داشت و پس از دو گلی که فدریکو برناردسکی روی حرکات زیبای والرو و خواکین از سمت راست به ثمر رساند، لوییز سوارز یکی از گل ها را جبران کرد تا همین سه گل تا پایان باقی بمانند.

پس از این گل ها، دو تیم به خصوص بارسا موقعیت های فراوانی را از دست دادند که عکس العمل های دیدنی چیپرین تاتاروزانو و البته عملکرد فوق العاده گونزالو رودریگز از دلایل اصلی بسته ماندن ماندن دروازه ویولا بود. در مقابل نیز تیم فیورنتینا چندین موقعیت خوب دیگر را از دست داد که یکی از آنها توسط پپیتو روسی که از نیمه دوم به بازی رفته بود، از دست رفت. هر دو تیم در جریان این بازی تعویض های زیادی را انجام دادند ولی باز هم تغییری در نتیجه ایجاد نشد تا در پایان در حالی که هر دو تیم با ترکیب نصفه و نیمه بازی می کردند، بنفش پوشان با کسب یک پیروزی بسیار شیرین و روحیه بخش، برای نبرد با چلسی آماده شوند.
 

ترکیب تیم فیورنتینا:

تاتاروزانو – تومویچ – گونزالو – رونکالیا (باگادور 74) – پاسکوال (ربیچ 74) – والرو – بادلی (سوارز 46) – خواکین (آلونسو 64) – ایلیچیچ (وچینو 64) - برناردسکی – باباکار (روسی 46)
 

ترکیب تیم بارسلونا:

تر اشتگن (ماسیپ) – سرجی روبرتو – پیکه – ورمالن – آلبا – راکیتیچ (ساندرو) – بوسکتس – اینیستا (مونیر) – رافینیا (گامبائو) – سوارز (ساندرو) - پدرو
 

نظر و نقد های کاربران
1235مهمان
1394/05/13 - 20:27

ايول

1233nila
1394/05/12 - 12:48

با اینکه دوستانه اس ولی پیروزی مقابل تیمای بزرگ روحیه بخش هستن تبریک

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :