اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 13 مرداد)

2395 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 13 مرداد) 1394/05/13 اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 13 مرداد) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 13 مرداد)
اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 13 مرداد)

اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 13 مرداد)

مهم ترین خبر های روز سه شنبه:

رسمی: داویده آستوری بازیکن جدید فیورنتینا ؛ سفر ویولا به لندن برای بازی با چلسی

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


11- کادر اعزامی تیم فیورنتینا به لندن برای بازی با چلسی، امروز عصر به این شهر رسیده و غیر از روسی، پاسکوال، برناردسکی و سوارز که اردوی تیم را جهت حضور در مراسم اسپانسر باشگاه ترک کردند، سایر بازیکنان راهی هتل شدند. به احتمال زیاد بنفش پوشان یک جلسه تمرینی را تا پیش از بازی فردا شب برگزار خواهند کرد.

10- داویده آستوری بازیکن جدید ویولا امروز به طور رسمی به عضویت تیم فیورنتینا در آمد. این بازیکن سابق کالیاری به طور قرضی و با حق خرید با مبلغ نامعلوم در پایان فصل راهی فلورانس شده تا جای استفان ساویچ را در ترکیب تیم پائولو سوسا پر کند.

9- فدریکو برناردسکی و نیکولو فاتزی دو بازیکن تیم فیورنتینا برای اردوی تیم زیر 21 ساله های ایتالیا دعوت شدند. لورنزو ونوتی بازیکن قرضی ویولا در برشا نیز در این لیست دیده می شود. ادواردو دل اینوچنتی نیز برای تیم زیر 18 ساله های ایتالیا دعوت شده است.

8- اسامی بازیکنان دعوت شده برای سفر به انگلستان از سوی پائولو سوسا اعلام شد: تاتاروزانو، سپه، لتزرینی، آلونسو، باباکار، بادلی، باگادور، برناردسکی، والرو، فاتزی، ماتی، گیلبرتو، گونزالو، حجازی، ایلیچیچ، خواکین، پاسکوال، ربیچ، رونکالیا، روسی، سوارز، تومویچ و وچینو نفرات دعوت شده می باشند. گیلبرتو برای اولین بار در اردوی ویولا شرکت می کند ولی اثری از آستوری دیده نمی شود.

7- از اسپانیا خبر رسیده که تیم فیورنتینا بالا تر از PSV هلند برای جذب هکتور مورنو قرار دارد و می تواند با ارائه یک پیشنهاد 5 میلیونی، این مدافع تیم اسپانیول را به خدمت بگیرد.

6- سران دو باشگاه فیورنتینا و چلسی قصد دارند در جریان دیدار دوستانه فردا شب در لندن، در مورد وضعیت محمد صلاح نیز تصمیم نهایی را بگیرند. این بازیکن با رم تمرین می کند ولی تا زمانی که اجازه ویولا نباشد، حق بازی کردن برای جالوروسی را نخواهد داشت.

5- احتمال این وجود دارد که تیم فیورنتینا در روز های پایانی فصل نقل و انتقالات، برای جذب السیو چرچی و ماریو بالوتلی وارد عمل شود. البته پیش از این احتمال پیوستن این دو بازیکن به فیورنتینا تکذیب شده است.

4- گوخان اینلر هافبک تیم ناپولی، پیشنهاد خوب تیم لستر سیتی را نیز رد کرده و حالا رقابتی بین فیورنتینا و شالکه برای جذب این بازیکن شکل گرفته که در این میان شانس ویولا بیشتر به نظر می رسد.

3- باشگاه فیورنتینا اعلام کرده که شاگردان پائولو سوسا در روز های 14 و 15 آگوست دو دیدار دوستانه پیاپی را در برابر تیم های لوچزه و ایراکلیس برگزار خواهند کرد.

2- صحبت های مدیر برنامه احمد حجازی: عملکرد خوب او در پروجا باعث شده چندین پیشنهاد از ایتالیا و خارج داشته باشد ولی همچنان می تواند در فلورانس بماند چون 1 سال دیگر نیز با ویولا قرارداد دارد."

1- خوزه ماریا باسانتا مدافع تیم فیورنتینا که در تور امریکا دچار مصدومیت شده بود هنوز به آمادگی لازم دست پیدا نکرده و بدین ترتیب دیدار برابر چلسی را نیز از دست خواهد داد.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :