اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 15 مرداد)

2399 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 15 مرداد) 1394/05/15 اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 15 مرداد) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 15 مرداد)
اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 15 مرداد)

اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 15 مرداد)

مهم ترین خبر های روز پنجشنبه:

حواشی و مصاحبه های پس از بازی با چلسی ؛ بورینی در نزدیکی ویولا

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

16- صحبت های مارکوس آلونسو: "مهم ترین چیز این است که در بازی های دوستانه به فرم خوبی دست پیدا کنیم ولی این پیروزی ها برای ما یک تابستان فراموش نشدنی را رقم زد و باعث می شود برای بازی با میلان انگیزه فوق العاده ای داشته باشیم. من در فلورانس خوشحالم و در حال مذاکره برای تمدید قرارداد می باشیم، البته هنوز توافقی حاصل نشده است. امیدوارم امسال زیر نظر پائولو سوسا و کادر فنی جدید بهترین عملکرد را داشته باشیم."

15- بازیکنان تیم فیورنتینا امروز عصر از لندن به فلورانس بازگشتند و بنا بر تصمیم پائولو سوسا 3 روز استراحت پس از چند بازی دوستانه سخت و نفس گیر برای بازیکنان در نظر گرفته شده است. البته سوسا به همراه خانواده خود در لندن مانده است.

14- گیلبرتو بازیکن برزیلی جدید تیم فیورنتینا که شب گذشته در برابر چلسی نیز نمایش بسیار خوبی از خود ارائه کرد، دچار مشکل شده و پس از بازگشت به فلورانس، تحت معاینه قرار خواهد گرفت.

13- صحبت های خواکین سانچز: "من هنوز 1 سال دیگر با فیورنتینا قرارداد دارم ولی نمی دانم چه اتفاقی رخ خواهد داد. بتیس در حال ساختن یک تیم بسیار خوب می باشد و من 1 ماه دیگر فرصت دارم تا در مورد آینده ام تصمیم گیری کنم." این صحبت ها در حالی انجام شده که خواکین تا پیش از این همیشه با قاطعیت در مورد ماندن در فلورانس حرف می زد ولی حالا کمی تردید در نظرات او دیده می شود.

12- به نظر می رسد تیم فیورنتینا در آستانه جلب نظر تیم لیورپول برای انتقال فابیو بورینی می باشد. پیشنهاد ویولا چیزی بین 6 تا 7 میلیون یورو می باشد که کمتر از مبلغ درخواستی قرمز هاست ولی توافق بنفش ها با بورینی، کار را راحت تر خواهد کرد.

11- بر اساس گزارش کوریره فیورنتینو، پائولو سوسا از سران باشگاه درخواست کرده یک هافبک مرکزی، یک بازیکن خوش تکنیک و دریبل زن و یک مهاجم مرکزی را برای تیم او خریداری کنند.

10- بازی های تیم فیورنتینا در برابر بارسلونا و چلسی که به دو پیروزی ارزشمند منجر شد، باعث تمجید تمامی رسانه ها از عملکرد پائولو سوسا و شاگردان وی شده است. نمایش فیزیکی و جنگندگی بیشتر نسبت به گذشته اصلی ترین تفاوت تفکرات سوسا با مونتلا می باشد. گاتزتا دلو اسپورت نیز با تیتر "فیورنتینا، پادشاه تابستان" به بررسی بازی های دوستانه ویولا پرداخته است.

9- مانوئل پاسکوال: "یک برخورد جزیی داشتم و مشکلی نیست. تیم بازی بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشت و به خوبی در جریان بازی قرار گرفتیم. گیلبرتو خیلی زود با تیم هماهنگ شده و سوارز شخصیت خود را به خوبی نشان داده است. ما زمان زیادی تا شروع لیگ در اختیار داریم و باید به همین شکل آمادگی خودمان را حفظ کنیم."

8- گونزالو رودریگز: "ما باید به همین شکل مطابق ایده های مربی پیش برویم و این بازی های دوستانه برای ما ضروری است. تیم نمایش فوق العاده ای داشت و همه برای کسب پیروزی تلاش کردند.  گیلبرتو فقط 3 روز با ما تمرین کرده و بازی خوبی داشت. کسب جایزه بهترین بازیکن میدان برای من واقعا ارزشمند بود. کوادرادو دوست من است و باید منتظر بازگشت کامل روسی به فرم خوبش باشیم."

7- نظرات ماریو کونینی رییس باشگاه فیورنتینا: "نسبت به بازی با PSG تیم خیلی پیشرفت کرده و اهداف ما کاملا مشخص می باشد. بورینی تنها بازیکنی نیست که در لیست خرید ما وجود دارد. انتظار داریم هواداران همیشه در کنار تیم باشند تا بتوانیم نتایج خوب سال های قبل را باز هم تکرار کنیم."

6- صحبت های پائولو سوسا: "بازیکنانم نمایش فوق العاده ای داشتند. ما می خواهیم یک تیم قدرتمند داشته باشیم که هواداران از دیدن آن لذت ببرند ولی هدفی برای فصل مشخص نمی کنم. در چنین دیدار های سختی ارزش تیم به خوبی مشخص می شود. خوشحالم که روسی را بار دیگر در اختیار داریم و مهم ترین چیز این است که به فرم خود برسد. گیلبرتو بازیکن خیلی خوبی است. در مورد نقل و انتقالات نظری ندارم."

5- صحبت های خوزه مورینیو: "امیدوارم فیورنتینا در این فصل عملکرد خوبی داشته باشد و از آنها برای این بازی که تمرین فوق العاده ای برای ما بود تشکر می کنم. نیازی نیست از سوسا تعریف کنم چون او همیشه بهترین عملکرد را داشته است. در مورد صلاح چیزی نمی دانم."

4- با اتمام رقابت های جام قهرمانی بین المللی که در چند هفته گذشته در نقاط مختلف دنیا برگزار شد، تیم فیورنتینا بالاتر از تیم هایی چون بارسلونا و چلسی، در رتبه چهارم و پشت سر تیم های PSG، نیویورک و منچستر یونایتد قرار گرفت.

3- محمد صلاح بازیکن سابق تیم فیورنتینا در صفحه شخصی خود اعلام کرده که انتقالش به رم نهایی شده است. این در حالی است که باشگاه فیورنتینا هنوز پیگیر مسائل قانونی این انتقال می باشد.

2- فابیو بورینی ستاره ایتالیایی تیم لیورپول اصلی ترین گزینه ویولا برای خرید در خط حمله می باشد ولی به گفته آلفردو پدولا، مفسر مطرح فوتبالی، در صورتی که فیورنتینا نتواند برای جذب این بازیکن تخفیفی بگیرد، به سراغ بازیکن دیگری خواهد رفت که نام او هنوز فاش نشده است.

1- تیم لیورپول برای فروش ماریو بالوتلی مبلغ 10 میلیون را در نظر گرفته است. فیورنتینا و لازیو دو مشتری این بازیکن در سری آ می باشند ولی هنوز اقدامی جدی برای جذب این بازیکن انجام نداده اند.
 

نظر و نقد های کاربران
1237dash ali
1394/05/16 - 10:46

سلام

دو حالت میشه در نظر گرفت یه نظر مثبت ،که تیم عالی هست و خیلی عالی خواهد کار کرد

حالت دوم اینکه تیم های حریف تیم های اصلی خود نبودند که محکی جدی برای تیم باشن،و اینکه پارسال تابستون ام مونتلا ریال قهرمان اروپا رو برد.

در هر صورت نظم تیمی سوسا خوب است و هوشمندانه کار کرده و تجربه خوب سوسا انشالله تیم رو به جلو ببره برای تیم آرزوی موفقیت میکنم ،...فورزا ویولا

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :