اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 16 مرداد)

2400 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (جمعه 16 مرداد) 1394/05/16 اخبار کوتاه روزانه (جمعه 16 مرداد) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (جمعه 16 مرداد)
اخبار کوتاه روزانه (جمعه 16 مرداد)

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 16 مرداد)

مهم ترین خبر های روز جمعه:

ماتی، خواکین و باسانتا در راه خروج از فلورانس ؛ کالینیچ بالاتر از بورینی

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

11- مارچلو بیلسا مربی آرژانتینی تیم مارسی فرانسه ضمن عذر خواهی از هم وطن خود فاکوندو رونکالیا، اعلام کرده پیش از این برای جذب این مدافع تنومند برنامه داشته ولی به دلیل تغییر در اهداف خرید، از جذب وی منصرف شده است.
 
10- به نظر می رسد شانس نیکولا کالینیچ برای پیوستن به فیورنتینا حالا بیشتر از فابیو بورینی شده است. ضمن اینکه تیم لازیو نیز در حال انجام مذاکراتی جدی برای جذب بورینی می باشد.

9- تیم تازه به سری آ صعود کرده کارپی در تلاش است تا نیکولو فاتزی ستاره جوان فیورنتینا و آلبرتو جیلاردینو بازیکن پیشین ویولا را برای فصل آینده به خدمت بگیرد.

8- خوزه ماریا باسانتا بازیکن آرژانتینی تیم فیورنتینا که بازی های دوستانه تیم را به دلیل مصدومیت از دست داده بود، به احتمال زیاد از فلورانس خارج شده و راهی فوتبال آرژانتین می شود. آندرئولی می تواند جانشین مناسبی برای این مدافع با تجربه باشد.

7- دینو لمبرتی مدیر برنامه گوخان اینلر ستاره سوییسی تیم ناپولی در حال مذاکره با تیم های فیورنتینا، شالکه و وستهام می باشد تا مقصدی مناسب را برای این بازیکن 5 میلیونی پیدا کند.

6- در شرایطی که همگانا از فابیو بورینی به عنوان مهاجم بعدی ویولا نام می برند، نام نیکولا کالینیچ مهاجم 27 ساله تیم دنیپرو نیز برای خط حمله فیورنتینا مطرح شده است. این بازیکن که مورد توجه پائولو سوسا قرار دارد، ارزشی در حدود 7 میلیون خواهد داشت.

5- ماتی فرناندز ستاره اهل شیلی تیم فیورنتینا که 1 سال دیگر بیشتر با فلورانسی ها قرارداد ندارد، مشتری های فراوانی از جمله یوونتوس را برای خود می بیند و به همین دلیل احتمال فروش او نیز افزایش پیدا کرده است. مکس الگری مربی بیانکونری همیشه عملکرد این ستاره خوش تکنیک را تحسین کرده است.

4- صحبت های پر از تردید خواکین سانچز باعث شده تا خروج او از فلورانس کمی جدی تر از پیش به نظر برسد. گفته می شود این بازیکن که فقط 1 سال دیگر با فیورنتینا قرارداد دارد، خواستار تمدید قرارداد با ویولا یا پیوستن به بتیس در همین فصل شده است.

3- گاتزتا دلو اسپورت معتبر ترین روزنامه ورزشی ایتالیا، با چاپ تیتر "تابستان بفنش"، خبر اصلی امروز خود را به بررسی وضعیت عالی بنفش پوشان در تابستان و تحولات ایجاد شده در ویولا زیر نظر پائولو سوسا اختصاص داده است. تحلیل پیروزی برابر بارسلونا و چلسی مهم ترین مطالب این گزارش می باشند. جالب اینجاست که سال گذشته نیز در همین مواقع، این روزنامه پس از پیروزی ویولا برابر رئال، از همین تیتر استفاده کرده بود.

2- تیم فیورنتینا در تلاش است تا فابیو بورینی مهاجم جوان تیم لیورپول را تا روز دوشنبه به خدمت بگیرد. فلورانسی ها انتظار دارند مبلغ جذب این بازیکن را از 8 میلیون به 5 میلیون کاهش داده و نظر سران تیم انگلیسی را جلب کنند.

1- آلبرتو آکوییلانی ستاره سابق تیم فیورنتینا سرانجام پس از بررسی پیشنهاد های بسیار زیاد تصمیم گرفت راهی تیم اسپورتینگ لیسبون پرتغال شود. خبر انتقال رسمی شماره 10 سابق فیورنتینا به اسپورتینگ، شب گذشته اعلام شد.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :