اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 20 مرداد)

2402 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 20 مرداد) 1394/05/20 اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 20 مرداد) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 20 مرداد)
اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 20 مرداد)

اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 20 مرداد)

مهم ترین خبر های روز سه شنبه:

3 گزینه برای خط میانی ؛ 2 گزینه برای خط حمله ؛ مصاحبه پپیتو روسی

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.

13- پائولو سوسا فقط به یک بازیکن دیگر در خط میانی خود نیاز دارد و در این بین 3 گزینه اصلی حضور دارند. گوخان اینلر، پیتیم کاسامی و والاس اصلی ترین بازیکنان موجود در لیست خرید ویولا می باشند.

12- گفته می شود تیم فیورنتینا منتظر آخرین جواب فابیو بورینی و تیم لیورپول می باشد و در صورتی که تا فردا توافق نهایی برای این بازیکن حاصل نشود، به طور کلی از خرید او منصرف خواهد شد.

11- تیم فیورنتینا پیشنهاد یک سال قرضی و حق خرید 5 میلیونی را به تیم دنیپرو برای جذب نیکولا کالینیچ ارائه کرده است. اما این تیم اوکراینی که به تازگی نیز مربی خود را از دست داده، فقط قصد فروش دائمی وی در همین تابستان را دارد.

10- مدیر برنامه خوان زونیگا ستاره تیم ناپولی تایید کرد که این بازیکن در آستانه جدایی از این تیم می باشد. به همین دلیل نام فیورنتینا و چندین تیم از کشور های انگلیس و اسپانیا برای جذب وی مطرح شده است.

9- صحبت های پپیتو روسی: "باید اعلام کنم، سرانجام برگشتم. از روندی که تا امروز داشتم خوشحالم و امیدوارم فصل فوق العاده ای را داشته باشیم. پیروزی در برابر بنفیکا، بارسلونا و چلسی ارزش فراوانی دارد و به ما اعتماد به نفس زیادی می دهد. از این ها مهم تر اینکه نشان می دهد کار های سوسا در اینجا جواب داده و ما هنوز در ابتدای یک راه جدید برای پیشرفت هستیم."

8- امبایه نیانگ مهاجم جوان تیم میلان روز گذشته جراحی خود را با موفقیت پشت سر گذاشت ولی با این حال دیدار هفته اول رقابت های فصل جدید سری آ در برابر فیورنتینا را از دست خواهد داد.

7- به نظر می رسد شانس نیکولا کالینیچ بیش از سایر گزینه ها برای پیوستن به تیم فیورنتینا می باشد. فابیو بورینی پیشنهاد های خوبی از انگلیس و البته لازیو دریافت کرده و دستمزد بالای او نیز یکی از مشکلات اصلی در راه انتقال به فیورنتینا می باشد.

6- قرارداد احمد حجازی 1 سال دیگر با فیورنتینا به پایان می رسد و در صورتی که باشگاه نتواند قرارداد او را تمدید کند، برای جلوگیری از خروج رایگان او در پایان فصل، در همین تابستان او را به فروش خواهد رساند. چند تیم از سری بی و تیم هایی از اسپانیا خواهان وی می باشند.

5- مارکو براردی هافبک 19 ساله تیم جوانان فیورنتینا به طور رسمی و قرضی راهی تیم پوردنونه شد. ادواردو بارباتو بازیکن 18 ساله تیم جوانان نیز به طور رسمی و دائمی راهی تیم اسپزیا شد.

4- خوان مانوئل وارگاس ستاره سابق تیم فیورنتینا با تیم رئال بتیس اسپانیا به توافق دست پیدا کرد. ادواردو ماچیا مدیر سابق ویولا در تیم بتیس، نقش اصلی این انتقال را بر عهده داشته است.

3- کیتا بالده ستاره جوان تیم لازیو خواستار جدایی از این تیم شده و حالا نیمی از تیم های سری آ از جمله فیورنتینا، اینتر و تورینو برای جذب وی نبردی را آغاز کرده اند که شانس اینتر بیش از سایرین به نظر می رسد.

2- باشگاه فیورنتینا در تلاش است تا خیلی سریع قرارداد ماتی فرناندز را تمدید کرده و او را برای 4 سال دیگر در فلورانس حفظ کند. همچنین کار هایی در خصوص امضای یک قرارداد حرفه ای با عبدو دیاخاته صورت گرفته است.

1- به نظر می رسد ماتیاس وسینو ستاره اروگوئه ای تیم فیورنتینا توانسته نظر مثبت پائولو سوسا را جلب کند. بدین ترتیب او در کنار والرو، بادلی، سوارز و ماتی هافبک های قطعی تیم برای فصل آینده خواهند بود.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :