اخبار :: اخبار باشگاه

حضور در فیورنتینا شروعی دوباره برای آستوری

2403 شماره اطلاع نامه : حضور در فیورنتینا شروعی دوباره برای آستوری 1394/05/21 حضور در فیورنتینا شروعی دوباره برای آستوری اخبار باشگاه :: اخبار حضور در فیورنتینا شروعی دوباره برای آستوری
حضور در فیورنتینا شروعی دوباره برای آستوری

حضور در فیورنتینا شروعی دوباره برای آستوری

داویده آستوری مدافع جدید تیم فیورنتینا مدعی شده حضور در فلورانس شروعی دوباره برای او خواهد بود و امیدوار است بار دیگر توانایی های خود را به اثبات برساند.

تیم فیورنتینا پس از فروش استفان ساویچ، به دنبال یک مدافع با تجربه بود که در نهایت آستوری را انتخاب کرده و خریداری نمود. این بازیکن 28 ساله که سابقه بازی در تیم های کالیاری و رم را در کارنامه دارد، حضور در فیورنتینا را یک گام رو به جلو می داند:

"فلورانس برای من یک نقطه شروع دوباره است و می خواهم بار دیگر توانایی های خودم را در ایتالیا و اروپا نشان دهم. فشار و رقابت در همه جا وجود دارد ولی من فیورنتینا را انتخاب کردم زیرا اهداف بسیار بزرگی در سر دارند و فکر می کنم فرصت خوبی برای درخشش فراهم شده است. همه چیز برای عملکردی عالی در بهترین شرایط قرار دارد و هواداران نیز بسیار علاقمند می باشند. بازیکنان زیادی از فصل پیش مانده اند و تفکرات مربی جدید بر تیم حاکم شده است و من امیدوارم یک گام به جلو برداریم. من همیشه به فیورنتینا علاقه داشتم، هم به دلیل شور و هیجان طرفدارانش و هم به دلیل کیفیت بازی این تیم، اینجا پروژه ای وجود دارد که در چند سال اخیر عالی بوده است و هنوز جای پیشرفت بیشتر دارد."

"پائولو سوسا؟ من از بازی با بارسلونا واقعا متعجب شدم. او انرژی فوق العاده ای دارد و می تواند بازیکن را تهییج کند. ناپولی؟ با ناپولی هم مانند سایر تیم ها مذاکره ای معمولی داشتم که به دلایل زیاد، پایان خوبی نداشت. وضعیت فیزیکی؟ من هنوز در بهترین وضعیت جسمانی قرار ندارم ولی تمرینات بیشتری انجام می دهم تا برای بازی با میلان آماده شوم. شماره 13؟ من این شماره را انتخاب کردم چون در ابتدای حضورم در کالیاری 13 می پوشیدم و خواستم تا به روز های قدیمی بازگردم. تیم ملی؟ من رابطه بسیار خوبی با آنتونیو کونته دارم. فلورانس به کورچانو (محل اردو های آتزوری) بسیار نزدیک است و کونته به خوبی می تواند من را زیر نظر بگیرد."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :