اخبار :: اخبار باشگاه

خرید یک مهاجم اولویت اصلی ویولا ؛ به مدافع راست نیاز نداریم

2404 شماره اطلاع نامه : خرید یک مهاجم اولویت اصلی ویولا ؛ به مدافع راست نیاز نداریم 1394/05/21 خرید یک مهاجم اولویت اصلی ویولا ؛ به مدافع راست نیاز نداریم اخبار باشگاه :: اخبار خرید یک مهاجم اولویت اصلی ویولا ؛ به مدافع راست نیاز نداریم
خرید یک مهاجم اولویت اصلی ویولا ؛ به مدافع راست نیاز نداریم

خرید یک مهاجم اولویت اصلی ویولا ؛ به مدافع راست نیاز نداریم

دانیله پراده مدیر ورزشی تیم فیورنتینا تایید کرده که خرید یک مهاجم در اولویت اصلی باشگاه قرار دارد و کالینیچ و بورینی هم از جمله اهداف تیم می باشند.

پس از خروج ماریو گومز از فلورانس، حالا بحث خرید یک جانشین مناسب برای این ستاره آلمانی، به سوژه اصلی این روز های ویولا تبدیل شده و هر روز اسامی جدیدی منتشر می شوند. اما با توجه به صحبت های پراده، نیکولا کالینیچی و فابیو بورینی اصلی ترین گزینه ها می باشند:

"ما در حال مذاکره با دنیپرو برای خرید نیکولا کالینیچ هستیم. البته ما چندین بازیکن دیگر را نیز زیر نظر داریم که تمامی آنها با نظر و مشاوره پائولو سوسا می باشد. پس از خروج ماریو گومز، ما توجه بیشتری به خرید یک مهاجم داریم. در این 20 روز پایانی تابستان، فرصت های خرید زیادی وجود دارد. بورینی؟ او هم یکی از گزینه های ما می باشد. تکرار می کنم، اولویت اصلی ما خرید یک مهاجم می باشد."

"آستوری؟ همه او را می شناسند، او نشان دهنده قدرت و ارزش هواداران، باشگاه و خانواده دلاواله می باشد. او یک مدافع بسیار جدی و قابل اطمینان است که خودش را وقف تیم خواهد کرد و تلاش زیادی خواهد داشت تا توانایی های خود را نشان دهد. ما زمان زیادی است که او را زیر نظر داریم و حتی می توانستیم سال گذشته او را برای وینچنزو مونتلا خریداری کنیم اما امسال شرایط فراهم شد تا او را به فلورانس بیاوریم."

"گیلبرتو؟ او در سمت راست دفاع چهار نفره، هافبک 5 نفره و حتی وینگر می تواند بازی کند. تمامی ویژگی های یک بازیکن برزیلی را دارد و خوشحال می شوم اگر حتی نیمی از توانایی های مارکوس کافو در رم را داشته باشد. در سمت راست خط دفاعی، ما گیلبرتو، تومویچ و رونکالیا را داریم و نیازی به خرید بازیکن دیگری نیست. والاس؟ بیش از این به دنبال او نخواهیم بود چون موفق شدیم ماریو سوارز را خریداری کنیم."
 

نظر و نقد های کاربران
1238dash ali
1394/05/22 - 12:34

سلام

تنها کسی الان بهش تو فیورنتینا اعتماد دارم پراده است ،امیدوارم بتونه کاری برای تیم بکنه ، تیم نجات پیدا کنه،نگرانم!!

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :