اخبار :: اخبار باشگاه

حضور در فلورانس جهشی بزرگ برای گیلبرتو

2406 شماره اطلاع نامه : حضور در فلورانس جهشی بزرگ برای گیلبرتو 1394/05/23 حضور در فلورانس جهشی بزرگ برای گیلبرتو اخبار باشگاه :: اخبار حضور در فلورانس جهشی بزرگ برای گیلبرتو
حضور در فلورانس جهشی بزرگ برای گیلبرتو

حضور در فلورانس جهشی بزرگ برای گیلبرتو

گیلبرتو جونیور بازیکن جدید تیم فیورنتینا معتقد است حضور در فلورانس یک جهش بزرگ برای او به شمار می رود و خیلی زود تحت تاثیر قدرت ویولا قرار گرفته است.

تیم فیورنتینا دو هفته پیش در انتقالی بدون سر و صدا موفق شد گیلبرتو موراس جونیور مدافع تیم بوتافوگو برزیل را به خدمت بگیرد. این بازیکن که در پیروزی برابر چلسی نیز برای ویولا به میدان رفت، روز گذشته کنفرانس مطبوعاتی خود را برگزار کرد:

"حضور در فلورانس یک جهش بزرگ در زندگی ورزشی من است و من امیدوارم در فیورنتینا و سری آ عمکلرد خوبی داشته باشم. من بهترین وضعیت را در وینگر راست دارم ولی سوسا از من می خواهد در سمت راست خط میانی بازی کنم و در برزیل نیز در این پست بازی کرده ام. من اکثرا در دفاع راست حاضر بودم ولی در هر پستی که سوسا از من بخواهد بازی کنم، راضی هستم. کافو الگوی من است و افتخارات بسیار زیادی را در ایتالیا کسب کرده است."

"من ادموندو را هم می شناسم و زمانی که کودک بودم بازی های او را تماشا می کردم. شماره 3؟ گزینه های زیادی در دسترس نبود و من به دلیل اینکه روبرتو کارلوس نیز یکی از الگو های من می باشد، شماره او را انتخاب کردم. صحبت با اوکتاویو؟ ما از سال 2008 با هم دوست هستیم. با او در مورد فیورنتینا صحبت کردم و او همیشه حرف های بسیار خوبی از تجربه 1 ساله خود در فلورانس می زد."

"او به من گفت که این شهر فوق العاده است. بازی با چلسی؟ من بازی بارسا را تماشا کردم و در برابر چلسی به میدان رفتم. به سرعت تحت تاثیر قدرت تیم قرار گرفتم چون ما بازیکنان بسیار خوبی داریم و بازی کردن در کنار آنها کار راحتی است. مربی اعتماد زیادی به من دارد و می خواهد با توپ روی زمین کار کنم که من نیز سعی می کنم با کمک گرفتن از تکنیکم این کار را انجام دهم."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :