اخبار :: اخبار بازی ها

فیورنتینا 2-1 ایراکلیس ؛ اولین گل کالینیچ در آخرین بازی دوستانه ویولا

2409 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 2-1 ایراکلیس ؛ اولین گل کالینیچ در آخرین بازی دوستانه ویولا 1394/05/24 فیورنتینا 2-1 ایراکلیس ؛ اولین گل کالینیچ در آخرین بازی دوستانه ویولا اخبار بازی ها :: اخبار فیورنتینا 2-1 ایراکلیس ؛ اولین گل کالینیچ در آخرین بازی دوستانه ویولا
فیورنتینا 2-1 ایراکلیس ؛ اولین گل کالینیچ در آخرین بازی دوستانه ویولا

فیورنتینا 2-1 ایراکلیس ؛ اولین گل کالینیچ در آخرین بازی دوستانه ویولا

تیم فیورنتینا در دومین دیدار دوستانه پیاپی خود موفق شد این بار تیم یونانی ایراکلیس را با تکیه بر گلزنی نیکولا کالینیچ ستاره جدید خود با نتیجه 2-1 شکست دهد.

روز گذشته شاگردان پائولو سوسا در برابر تیم لوچزه به برتری 0-3 دست پیدا کردند و بدون استراحت راهی دومین دیدار پیاپی در دو روز شدند که این بار نیز پیروزی با ویولا بود. این بازی که در ورزشگاه مونتکاتینی و با حضور 4 هزار نفر تماشاگر برگزار می شد در نهایت با گل های کالینیچ و ایلیچیچ در مقابل تک گل پرونه به سود فیورنتینا به پایان رسید. هر سه گل این دیدار نیز در نیمه اول به ثمر رسیدند.

سوسا برای این بازی بار دیگر از سیستم 1-3-2-4 استفاده کرده و با 11 نفر متفاوت نسبت به بازی قبلی تیمش را راهی میدان کرده بود. نیکولا کالینیچ، گیلبرتو و سپه سه خرید تابستانی تیم نیز از ابتدا در ترکیب قرار گرفته بودند و بازی خوبی را ارائه کردند. بهترین بازیکنان این دیدار کالینیچ، ایلیچیچ و سپه بودند ولی حجازی و ماتی فرناندز نتوانستند نمایش قابل قبولی را از خود ارائه کنند. این آخرین بازی تدارکاتی فیورنتینا در تابستان بود و حالا تیم باید برای آغاز رقابت های سری آ آماده شود.
 

ترکیب تیم فیورنتینا در این دیدار (1-3-2-4):

سپه (لتزرینی 68) – تومویچ – حجازی (برناردسکی 46) – باگادور (آستوری 53) - پاسکوال – سوارز – وسینو – گیلبرتو – ماتی (دیاخاته 68) – ایلیچیچ (یاکوونکو 70) – کالینیچ (بانگو 80)
 

نظر و نقد های کاربران
1240علی ویولا
1394/05/25 - 02:06

تبریک میگم به بچه ها و سوسا
عملکردمون تو تابستون عالی بود شجاعت تیمی داره بهتر میشه و منتظر یکی دو تا خرید تازه هستم

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :