اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 25 مرداد)

2410 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 25 مرداد) 1394/05/25 اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 25 مرداد) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 25 مرداد)
اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 25 مرداد)

اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 25 مرداد)

مهم ترین خبر های روز یکشنبه:

مصاحبه سوسا و بازیکنان پس از دو بازی دوستانه

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

11- بازی های رونکالیا نتوانسته پائولو سوسا را برای حفظ این بازیکن در فلورانس متقاعد کند و به نظر می رسد باید منتظر فروش او و خرید یک مدافع دیگر برای تیم باشیم.

10- مصاحبه پائولو سوسا پس از بازی با ایراکلیس: "کالینیچ یک بازیکن متفاوت برای تیم ماست و غیر از توانایی گلزنی، می تواند به تیم هم کمک کند. گیلبرتو از شرایط کاملا متفاوتی به تیم اضافه شده ولی جوان است و هنوز جای پیشرفت زیادی دارد، به خصوص در کار های دفاعی. من سعی می کنم تیمم را به جای ترساندن، نسبت به بازی با میلان تشویق کنم."

9- مانوئل پاسکوال: "کالینیچ بهترین شروع را داشت و رختکن تیم نیز شرایط بسیار خوبی دارد. هواداران همیشه در کنار تیم بوده اند و تیم موفق شده به خوبی با افکار سوسا آشنا شود. او به من شخصا دیدگاه متفاوتی داده است. روسی بازیکنی بسیار مهم برای تیم ما به شمار می رود و امیدوارم ایلیچیچ نیز امسال فصل بسیار بهتری داشته باشد."

8- صحبت های یوزیپ ایلیچیچ: "از هفته آینده بازی های رسمی شروع می شوند و باید این دیدگاه را در بازی با میلان نیز داشته باشیم. من در وضعیت خوبی قرار دارم و بسیار خوشحالم که در تیم مانده ام. کالینیچ به نظر بازیکن خیلی خوبی می رسد و می تواند به تیم کمک کند. امیدوارم در بازی مقابل میلان به پیروزی برسیم تا فصل را در بهترین شرایط آغاز کرده باشیم."

7- فروش استفان ساویچ برای فیورنتینا از هر نظر دارای سود زیادی بود. انتقال ماریو سوارز، داویده آستوری و نیکولا کالینیچ به فلورانس، همگی از نتایج فروش ساویچ به اتلتیکو مادرید بود. در واقع ویولا با واگذاری یک بازیکن، موفق شد 3 بازیکن جدید در سه پست را برای تیم سوسا به ارمغان بیاورد.

6- نیکولا کالینیچ ستاره جدید تیم فیورنتینا که روز گذشته اولین بازی خود را با پیراهن فیورنتینا برگزار کرده و موفق به گلزنی هم شد، شماره 9 را برای خود انتخاب کرده است.

5- تیم های فیورنتینا و لازیو که تا اینجا برای بازیکنان زیادی از جمله میلینکویچ-ساویچ و بورینی با یکدیگر به رقابت پرداخته اند، حالا برای جذب دیگو فاریاس مهاجم خوش تکنیک کالیاری نیز وارد رقابت شده اند.

4- گونزالو رودریگز: "ما گروه بسیار خوبی هستیم و بازیکنان خوبی مثل آستوری که تجربه زیادی دارند به ما ملحق شده اند. باید خونسرد باشیم و به خودمان اعتماد داشته باشیم. با بازیکنانی که در تیم مانده اند می توانیم فصل خوبی را داشته باشیم. روسی نیز یک بازیکن بسیار مهم برای تیم ماست."

3- صحبت های داویده آستوری پس از اولین بازی برای ویولا: "روز خوبی بود. مربی از ما می خواهد به سختی تلاش کنیم و این برای من خوب است چون مدتی خارج از فرم خودم بوده ام."

2- صحبت های سوسا پس از پیروزی برابر لوچزه: "مهم ترین نکته این بود که روسی 90 دقیقه بازی کرد. تا زمانی که بازار باز است ما ترس از دست دادن بازیکنانمان را داریم ولی می توانیم بازیکنان جدیدی نیز جذب کنیم. ما به تفاهم خوبی با باشگاه دست پیدا کرده ایم."

1- تیم فیورنتینا در نظر دارد تا گادفرد دونساه را به طور قرضی از تیم کالیاری به خدمت بگیرد ولی با جواب منفی سران این تیم از سری بی روبرو شده است.
 

نظر و نقد های کاربران
1242nila
1394/05/26 - 12:39

آستوری تو رم عملکرد خیلی خوبی نداشت و مطمئن ظاهر نشد، نمی دونم با تغییر تیم و زیر نظر مربی جدید چه تغییری می کنه

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :