اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 27 مرداد)

2411 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 27 مرداد) 1394/05/27 اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 27 مرداد) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 27 مرداد)
اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 27 مرداد)

اخبار کوتاه روزانه (سه شنبه 27 مرداد)

مهم ترین خبر های روز سه شنبه:

ماتی، آلونسو و دیاخاته در آستانه تمدید ؛ خواکین در راه بتیس؟ ؛ ایتزو و دی مایو به جای رونکالیا و باسانتا

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

12- به نظر می رسد توافقات نهایی برای امضای اولین قرارداد حرفه ای عبدو دیاخاته با تیم فیورنتینا حاصل شده و باید منتظر یک قرارداد طولانی مدت برای این ستاره تیم زیر 17 ساله های ویولا که پدیده تابستانی بنفش پوشان بوده است، باشیم.

11- رقابتی بین تیم های فیورنتینا، سویا و آرسنال برای جذب خایمه بائز ستاره 20 ساله تیم یوونتود آغاز شده است. به نظر می رسد شانس ویولا برای خرید این مهاجم که پاسپورت اروپایی نیز دارد، بیش از رقبای دیگر باشد.

10- لئوناردو کاپتزی ستاره جوان تیم فیورنتینا به طور قرضی راهی تیم کروتونه شد. این بازیکن 20 ساله قصد دارد راه پیشرفت و موفقیت هم تیمی خود، فدریکو برناردسکی را ادامه دهد.

9- تیم میلان حریف اول ویولا در سری آ، شب گذشته موفق شد تیم پروجا را در جام حذفی شکست دهد. سینیسا میهایلویچ مربی این تیم ضمن اعلام عدم رضایت خود از نمایش بازیکنانش، بازی با فیورنتینا را بسیار سخت توصیف کرد. سیلویو برلوسکونی هم از فیورنتینا به عنوان یک تیم بسیار آماده و روی فرم نام برد.

8- از اسپانیا خبر رسیده که تیم بتیس با خواکین برای امضای یک قرارداد 3 ساله به توافق رسیده است. اما خبرگزاری های ایتالیا مدعی شده اند باشگاه فیورنتینا نیز در تلاش است تا قرارداد این بازیکن کهنه کار و خوش تکنیک را تمدید کند.

7- همچنان رقابتی بین چیگارینی، کاسه، سالا و کاسامی برای پیوستن به خط میانی تیم فیورنتینا وجود دارد. البته برخی از رسانه ها معتقدند ویولا با بازیکنی در حال مذاکره هستند که نام او هنوز فاش نشده است.

6- نام فاکوندو رونکالیا در بین اسامی دعوت شدگان تیم ملی آرژانتین دیده می شود. این تیم با مکزیک، بولیوی و امریکا در ماه سپتامبر بازی دارد.

5- تیم چلسی نیز برای خرید گادفرد دونساه ستاره جوان تیم کالیاری ابراز علاقه کرده است. به همین دلیل شایعه شده در صورتی که این تیم موفق به خرید وی شود، سپس او را به طور قرضی راهی فلورانس خواهد کرد.

4- تیم فیورنتینا در نظر دارد برای قدرتمند تر کردن خط دفاعی خود، سباستین دی مایو و آرماندو ایتزو دو بازیکن تیم جنوا را به خدمت بگیرد. این دو بازیکن جانشین رونکالیا و باسانتا خواهند شد.

3- ماتیاس فرناندز و مارکوس آلونسو دو ستاره تیم فیورنتینا در آستانه تمدید قرارداد با ویولا قرار دارند. به نظر می رسد هر دو بازیکن به خوبی نظر پائولو سوسا را جلب کرده و جای ویژه ای در برنامه های این مربی پرتغالی برای فصل آینده خواهند داشت.

2- صحبت های مدیر برنامه نیکولا کالینیچ: "ما همه خوشحالیم، در فلورانس فرصت فوق العاده ای در اختیار او قرار گرفته است. پس از 4 سال بازی در دنیپرو، لیاقت حضور در یک فوتبال سطح بالاتر را داشت و حالا به یک تیم عالی و یک شهر بسیار زیبا رفته است. او پیشنهاد های زیادی داشت ولی همیشه فیورنتینا اولویت اول او بود. امیدوارم عملکرد خوبی داشته و به تیم خود کمک کند."

1- الساندرو دیامانتی ستاره سابق تیم فیورنتینا که پس از 6 ماه حضور قرضی در فلورانس به چین بازگشته بود، روز گذشته به طور رسمی با تیم واتفورد انگلیس قرارداد امضا کرد.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :