اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 28 مرداد)

2412 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 28 مرداد) 1394/05/28 اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 28 مرداد) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 28 مرداد)
اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 28 مرداد)

اخبار کوتاه روزانه (چهارشنبه 28 مرداد)

مهم ترین خبر های روز چهارشنبه:

آخرین روز های خواکین در فلورانس ؛ رز، بائز و سالا در نزدیکی ویولا

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

13- کادر پزشکی تیم میلان امروز اعلام کرد که مصدومیت ژرمی منز جدی می باشد و این بازیکن بازی اول تیمش در برابر فیورنتینا در رقابت های سری آ را از دست خواهد داد.

12- یاکوپو سالا یکی از جدی ترین نام هایی است که این روز ها پیرامون باشگاه فیورنتینا شنیده می شود. این بازیکن که بین 6 تا 8 میلیون قیمت دارد، مورد توجه تیم های اینتر و ناپولی نیز می باشد.

11- به نظر می رسد مبالغ بالای پیشنهادی تیم های یوونتوس و ناپولی باعث شده تا تیم فیورنتینا از کورس رقابت برای خرید گادفرد دونساه خارج شود. این بازیکن حالا ارزشی در حدود 10 میلیون یورو دارد.

10- گوخان اینلر ستاره تیم ناپولی که پیش از این گفته می شد برای رسیدن به فیورنتینا، پیشنهاد های مناسب خود را رد کرده، در نهایت و زمانی که شانس خود برای پیوستن به ویولا را از دست داد، امروز به طور رسمی با تیم لستر سیتی انگلیس قرارداد امضا کرد.

9- گفته می شود خواکین سانچز نه تنها پیشنهاد تمدید قرارداد فیورنتینا را رد کرده، بلکه دو پیشنهاد مالی بسیار عالی را نیز از فوتبال انگلیس و امریکا رد کرده تا فقط برای بتیس بازی کند.

8- صحبت های وینچنزو گوئرینی: "کالینیچ یک بازیکن مهم برای تیم ما می باشد و باید منتظر بازی های او باشیم. صحبت در مورد خواکین از وظایف من نیست ولی می دانم که باشگاه هر کاری برای تمدید قرارداد و حفظ او در فلورانس انجام خواهد داد. من نیز امیدوارم او در تیم بماند چون یک عضو مهم برای تیم در زمین و رختکن می باشد."

7- صحبت های مدیر برنامه خواکین: "او هنوز از فیورنتینا جدا نشده ولی تنها چیزی که در ذهن او می باشد، حضور در بتیس است. او قول داده که یک روز به بتیس باز خواهد گشت. او 34 سال دارد و فکر می کنم تصمیم او مربوط به پول نباشد. محبوبیت او در فلورانس بسیار زیاد است و همیشه برای هواداران و این پیراهن احترام زیادی قائل بوده است. او در ژانویه نیز می توانست تیم را ترک کند ولی حالا تمدید قرارداد تقریبا غیر ممکن شده و هواداران فیورنتینا باید این موضوع را درک کنند."

6- از تونی ویلهنا بازیکن 20 ساله تیم فاینورد که تنها 1 سال دیگر با این تیم هلندی قرارداد دارد، به عنوان جدید ترین گزینه برای خط میانی ویولا نام برده می شود.

5- در شرایطی که تیم فیورنتینا موفق شده نیکولا کالینیچ را خریداری کند ولی به نظر می رسد هنوز هم نیم نگاهی به وضعیت فابیو بورینی دارد. تیم لازیو نیز دیگر مشتری جدی این ستاره جوان می باشد.

4- صحبت های خواکین: "ماندن در فیورنتینا خیلی سخت است. همه چیز بستگی به مذاکرات بین فیورنتینا و بتیس دارد ولی انتقال من به این تیم می تواند یک راه حل خوب برای طرفین باشد. علاقه هواداران؟ آنها می توانند برای دیدن من به اسپانیا بیایند." این صحبت ها می تواند به منزله قطعی شدن خروج خواکین از فلورانس باشد.

3- باشگاه فیورنتینا روز گذشته به طور رسمی از تشکیل رسمی تیم بانوان خود خبر داد. این کار که از دو سال پیش آغاز شده، حالا به ثمر نشسته و ساندرو منکوچی معتقد است تیم بانوان ویولا می تواند در دنیای فوتبال بانوان، شگفتی ساز و تاریخ ساز شود.

2- امروز خبری از سوی رسانه های کشور ایتالیا منتشر شد که نشان می دهد باشگاه فیورنتینا در آستانه جذب خایمه بائز ستاره 20 ساله تیم یوونتود و لیندسی رز ستاره 23 ساله تیم لیون می باشد. بائز به لوییز سوارز دیگر در فوتبال اروگوئه معروف می باشد و رز نیز توانایی بازی در سمت راست خط دفاعی را دارد.

1- هواداران تیم فیورنتینا در واکنش به فروش احتمالی خواکین سانچز، بنری در خارج از ورزشگاه آرتمیو فرانکی نصب کرده و روی آن از "ال پیشا" درخواست کرده اند که فلورانس را ترک نکند. خواکین به دلیل نمایش های خیره کننده خود در طول 2 سال گذشته، یکی از محبوب ترین های ویولا در نزد طرفداران می باشد.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :