اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 29 مرداد)

2414 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 29 مرداد) 1394/05/29 اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 29 مرداد) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 29 مرداد)
اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 29 مرداد)

اخبار کوتاه روزانه (پنجشنبه 29 مرداد)

مهم ترین خبر های روز پنجشنبه:

افزایش شایعات در مورد بائز و رز ؛ به زودی ملاقات دلاواله و کونینی

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


13- پس از انتقال رسمی متیو کواچیچ ستاره جوان اینتر به رئال مادرید، بار دیگر شایعات در مورد خروج لوکاس سیلوا از رئال قوت گرفته و در این میان مانند همیشه نام فیورنتینا نیز در لیست خریداران وی دیده می شود.

12- پستی که خواکین سانچز امروز در صفحه شخصی خود منتشر کرده، به نظر می رسد آخرین تلاش های ویولا برای حفظ او را نیز بی اثر خواهد کرد. مضمون مطلب منتشر شده توسط خواکین بدین شکل می باشد: "برای رسیدن به رویای خود بجنگ و اجازه نده هیچ کس و هیچ چیز تصمیم قلبی تو را تغییر دهند."

11- قضاوت دیدار دو تیم فیورنتینا و میلان در هفته اول رقابت های سری آ به پائولو والری سپرده شده است. این بازی یکشنبه شب در آرتمیو فرانکی شهر فلورانس برگزار خواهد شد.

10- تیم فیورنتینا رقابتی نزدیک را با تیم نانت فرانسه برای جذب لیندسی رز مدافع 23 ساله تیم لیون آغاز کرده و می تواند این بازیکن را با مبلغی در حدود 3 میلیون خریداری کند.

9- شایعات در مورد نزدیک بودن خایمه بائز به تیم فیورنتینا روز به روز بیشتر می شود و امروز نیز اعلام شد که توافقات نهایی با باشگاه یوونتود برای انتقال 5 میلیونی این بازیکن به فلورانس حاصل شده است.

8- آندره آ دلاواله مالک باشگاه فیورنتینا به زودی و پیش از بازی با میلان، جلسه ای بسیار مهم و تعیین کننده با ماریو کونینی رییس باشگاه برگزار خواهد کرد تا در مورد وضعیت تیم صحبت کنند.

7- تیم آتالانتا برای جذب خوزه ماریا باسانتا ابراز علاقه کرده و این موضوع می تواند در معاوضه وی با چیگارینی را باز کند. البته باسانتا که دوران بسیار خوبی را در مکزیک سپری کرده بود، باز هم از این کشور پیشنهاد هایی دارد. ترابزون اسپور ترکیه نیز دیگر تیمی است که خواهان مدافع آرژانتینی ویولا می باشد.

6- گاتزتا دلو اسپورت مدعی شده باشگاه فیورنتینا مذاکراتی بسیار مخفی را با یک اسپانسر معتبر آغاز کرده و به زودی از نام و طرح آن بر روی لباس های جدید ویولا رونمایی خواهد شد.

5- با وجود اینکه از گزینه هایی چون لوکا چیگارینی، یاکوپو سالا و پیتیم کاسامی برای خط میانی فیورنتینا نام برده می شود، اما احتمال دارد که باشگاه همانند موضوع خرید کالینیچ، ناگهان نامی جدید مطرح کرده و او را خریداری کند.

4- انتظار می رفت که تمامی بلیط های بازی با میلان در هفته اول سری آ به فروش برسد ولی باشگاه فیورنتینا اعلام کرده که تنها 28 هزار نفر برای مشاهده این بازی اقدام کرده اند. این موضوع نشان از این دارد که هواداران هنوز از عملکرد تیم در بازار تابستانی راضی نیستند.

3- قرارداد فاکوندو رونکالیا با فیورنتینا در پایان این فصل به پایان می رسد. به همین باشگاه در تلاش است که یا قرارداد او را تمدید کند یا اینکه به بهترین پیشنهاد او را بفروشد. تا اینجا صحبت هایی از بازگشت وی به جنوا منتشر شده است.

2- در صورتی که خواکین از فیورنتینا جدا شود، تیم فیورنتینا برای خرید السیو چرچی یا دیگو فاریاس وارد عمل خواهد شد. هر دو بازیکن مدتی هست که در لیست خرید ویولا قرار دارند.

1- با وجود صحبت های زیادی که در مورد خروج خواکین از فلورانس مطرح شده، امروز گاتزتا اعلام کرده که این بازیکن مورد توجه سوسا قرار داشته و یکی از بازیکنان اصلی ویولا برای نبرد با میلان خواهد بود.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :