اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 30 مرداد)

2415 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (جمعه 30 مرداد) 1394/05/30 اخبار کوتاه روزانه (جمعه 30 مرداد) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (جمعه 30 مرداد)
اخبار کوتاه روزانه (جمعه 30 مرداد)

اخبار کوتاه روزانه (جمعه 30 مرداد)

مهم ترین خبر های روز جمعه:

تلاش ویولا برای ویلهنا، گروسکروتز، رولاندو و ایتوربه ؛ رد پیشنهاد ناپولی برای وسینو

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.


11- امروز بار دیگر بحث انتقال قرضی خوان ایتوربه به فیورنتینا مطرح شد. خرید این بازیکن می تواند از سوی ویولا می تواند رضایت آنها برای بازی کردن صلاح در تیم رم را در پی داشته باشد.

10- مائوریزیو ساری مربی تیم ناپولی درخواست خرید ماتیاس وسینو از فیورنتینا را داشته ولی پیشنهاد 10 میلیونی آنها با جواب منفی سران ویولا روبرو شده است. این بازیکن فصل پیش یکی از بهترین های امپولی در تیم تحت هدایت ساری بود.

9- صحبت های مانوئل پاسکوال: "میلان با خرید بازیکنانی چون رومانیولی و باکا تیم قدرتمندی شده است. ما نیز پس از 3 سال فوق العاده با مونتلا حالا یک مربی کاملا متفاوت داریم و تیم همین حالا با شرایط او کنار آماده است. روسی بزرگ ترین خرید تابستانی ماست و امیدوارم هر چه سریع تر به فرم ایده آل خود برسد."

8- از پرتغال خبر هایی در مورد علاقه تیم فیورنتینا به رولاندو منتشر شده است. این بازیکن که سابقه حضور در اینتر را نیز دارد، مورد توجه شالکه، بوردو، بشیکتاش و بتیس هم می باشد.

7- به نظر می رسد باید خایمه بائز 20 ساله را بازیکن جدید تیم فیورنتینا دانست. شایعات به قدری قوت گرفته که برخی مدعی شده اند این مهاجم اروگوئه ای بازی با میلان را از روی سکوهای آرتمیو فرانکی دنبال خواهد کرد و سپس قرارداد خود با ویولا را امضا می کند.

6- کوین گروسکروتز هافبک تیم دورتمند آخرین نامی است که برای جانشینی خواکین مطرح شده است. این بازیکن آلمانی می تواند در پست های زیادی به تیم سوسا کمک کند.

5- جوزپه روسی به سختی در حال تمرین و تلاش می باشد تا خود را برای حضور از دقیقه 1 در بازی برابر میلان آماده کند. این بازیکن که در طول تابستان عملکرد خوبی داشته، به نظر آماده و سرحال برای شروع فصل می رسد.

4- کوریره فیورنتینو اعلام کرده که سرنوشت خواکین سانچز در دستان آندره آ دلاواله خواهد بود. به نظر می رسد پس از بازی با میلان، مالک باشگاه فیورنتینا ملاقاتی را با این ستاره اسپانیایی خواهد داشت.

3- از هلند خبر رسیده که تیم فیورنتینا برای جذب تونی ویلهنا، مبلغ 4 میلیون را به تیم فاینورد ارائه کرده است. این بازیکن نیز مانند کالینیچ، به طور مستقیم از سوی سوسا درخواست شده و سران باشگاه به دنبال جذب این هافبک 20 ساله می باشند.

2- تیم جوانان فیورنتینا در فینال تورنمنت وینیولا در برابر تیم جوانان اینتر تن به شکست سنگین 4-0 داد تا به عنوان نایب قهرمانی برسد. بانگو ستاره جوان ویولا آقای گل این رقابت ها شد.

1- تیم رم سرانجام خبر فروش رسمی متیا دسترو به تیم بولونیا را اعلام کرد. این بازیکن که در تمام طول تابستان در صدر لیست خرید ویولا قرار داشت، در نهایت با 6.5 میلیون راهی تیم تازه صعود کرده به سری آ شد.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :