اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (شنبه 31 مرداد)

2416 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (شنبه 31 مرداد) 1394/05/31 اخبار کوتاه روزانه (شنبه 31 مرداد) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (شنبه 31 مرداد)
اخبار کوتاه روزانه (شنبه 31 مرداد)

اخبار کوتاه روزانه (شنبه 31 مرداد)

مهم ترین خبر های روز شنبه:

مصاحبه تند مدیر برنامه صلاح ؛ ایتوربه و بائز یک گام نزدیک تر ؛ حضور سوارز در برابر میلان

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

12- در حالی که سران باشگاه فیورنتینا با اطمینان از عدم توانایی محمد صلاح برای بازی کردن در تیم رم صحبت می کردند، این بازیکن امشب در اولین بازی فصل در برابر ورونا در ترکیب اصلی جالوروسی به میدان رفت. این بازی در نهایت با تساوی 1-1 به پایان رسید.

11- مدیر برنامه خوان مانوئل ایتوربه امروز به ایتالیا سفر کرد تا در مورد آینده این بازیکن تیم رم به مذاکره بپردازد. گفته می شود این بازیکن که یکی از خروجی های احتمالی رم خواهد بود، پیشنهاد جنوا را رد کرده تا راهی فلورانس شود.

10- صحبت های سینیسا میهایلویچ: "شروع سختی با فیورنتینا خواهیم داشت ولی می توانیم ارزش های خود با ثابت کنیم. بازی با فیورنتینا همیشه در خاطره من خواهد ماند. آنها مربی خود را تغییر داده و بازیکنان جوان زیادی دارند اما هدف اصلی ما ارائه یک بازی عالی و کسب پیروزی در اولین گام می باشد."

9- یکی از نگرانی های پائولو سوسا برای بازی با میلان، عدم اطلاع از وضعیت ماریو سوارز بود. ناگهان در آستانه این بازی اعلام شد این بازیکن به دلیل اخراج در آخرین بازی اتلتیکو در فصل پیش، نمی تواند برای ویولا در بازی اول فصل به میدان برود ولی در نهایت فدارسیون فوتبال ایتالیا اعلام کرد که ماریو سوارز برای حضور در برابر میلان مشکلی ندارد.

8- تیم ایبار اسپانیا پس از ابراز علاقه نسبت به خرید احمد حجازی، حالا برای جذب خوزه ماریا باسانتا اعلام آمادگی کرده است. این بازیکن از ترکیه، ایتالیا، مکزیک و آرژانتین نیز پیشنهاد دارد.

7- لا نازیونه مبلغ انتقال خایمه بائز به فیورنتینا را 2.5 میلیون یورو عنوان کرده است. این روزنامه مطرح ایتالیایی معتقد است بائز مهاجم آینده ویولا خواهد بود.

6- با وجود شایعات فراوان در مورد قطعی شدن خروج خواکین از فیورنتینا، امروز جانلوکا دی مارزو یکی از مطرح ترین مفسران فوتبالی مدعی شد، شانس ماندن ال پیشا در فلورانس بیشتر از انتقال او به بتیس خواهد بود.

5- باشگاه فیورنتینا روز گذشته روبرتو ریپا را به عنوان مدیر تیم معرفی کرد. ریپا پیش از این بازیکن ویولا بوده و در گذشته نیز در پست های مدیریتی و فنی باشگاه نیز حضور داشته است.

4- صحبت های نناد تومویچ: "ما به سختی تلاش می کنیم تا خودمان را در میدان اثبات کنیم و انگیزه فوق العاده ای برای شروع فصل داریم. سال گذشته من شرایط سختی داشتم چون اولویت اولم حضور در حمله بود ولی سوسا از مدافعین می خواهد که در دفاع حضور داشته باشند. من می خواهم در فلورانس بمانم. خروج مونتلا همه را متعجب کرد و رفتن صلاح نیز ضربه بزرگی بود ولی حالا سوسا اینجاست و باید به جلو نگاه کنیم."

3- رمی عباس مدیر برنامه جنجالی محمد صلاح در اظهار نظری تند خطاب به سران باشگاه فیورنتینا اعلام کرده "بهتر است بازنده ها سکوت کنند تا شاید هوادارانشان فراموش کنند آنها نتوانستند وعده های خود را عملی کنند" این صبحت ها در واکنش به صحبت روسای فیورنتینا در مورد قانونی نبودن حضور صلاح در رم مطرح شده است.

2- به نظر می رسد خواکین سانچز در تمرینات دچار مصدومیت شده و همین موضوع باعث شده حضور او در بازی برابر میلان در هاله ای از ابهام قرار بگیرد.

1- دیروز اعلام شد که تیم فیورنتینا پیشنهادی 4 میلیونی برای خرید تونی ویلهنا به باشگاه فاینورد ارائه کرده ولی این تیم هرگونه پیشنهاد رسیده را تکذیب کرده است.
 

نظر و نقد های کاربران
1244dashali
1394/06/01 - 06:43

سلام

از اینکه همیشه مسوولین در حال پنهون کارین،متنفرم....

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :