اخبار :: اخبار باشگاه

نگرانی های سوسا برای شروع فصل جدید

2417 شماره اطلاع نامه : نگرانی های سوسا برای شروع فصل جدید 1394/05/31 نگرانی های سوسا برای شروع فصل جدید اخبار باشگاه :: اخبار نگرانی های سوسا برای شروع فصل جدید
نگرانی های سوسا برای شروع فصل جدید

نگرانی های سوسا برای شروع فصل جدید

پائولو سوسا مربی تیم فیورنتینا در آستانه اولین دیدار فصل جدید رقابت های سری آ مدعی شد با وجود خروج بازیکنان زیاد از فلورانس ولی آنها باز هم توانایی انجام کار های بزرگ را دارند.

تیم فیورنتینا فردا شب در اولین بازی از رقابت های فصل جدید سری آ به مصاف تیم میلان خواهد رفت. این بازی در حالی برگزار می شود که بنفش پوشان در تابستان بسیاری از ستارگان خود را از دست داده و برخی دیگر از ستارگان خود مانند خواکین را نیز در نزدیکی خروج می بینند. همین موضوع باعث نگرانی سوسا شده ولی معتقد است با ترکیب فعلی نیز می توانند میلان را شکست دهند:

"من هر روز کار می کنم تا بتوانم با بهترین ها به رقابت بپردازم و فکر می کنم اولین حضور من در سری آ یعنی اینکه من توانایی انجام فعالیت در ایتالیا را دارم. این سخت ترین هفته ای بود که من از ابتدای حضورم در فیورنتینا داشتم تا برای بازی با میلان آماده شویم. شرایط بسیار سخت و دشواری داشتیم و تمرکز برای بازی با میلان تنها موضوع تیم نبود. من می خواستم شرایط متفاوتی داشته باشیم ولی هنوز هم از حضور در اینجا خوشحالم. یک پیروزی می تواند شروعی خوب برای ما باشد و اعتماد به نفس تیم را بالا ببرد. خواکین؟ او یکی از سختی هایی بود که به آن اشاره کردم. او یک فرد بسیار احساسی است و من از همه انتظار دارم تا به او نشان دهند چقدر برای تیم ما مهم می باشد."

"بازار تابستانی هنوز باز است و این کمکی به ما نمی کند چون باعث می شود تمرکز بازیکنان به خارج از زمین باشد. ما همچنین مشکلاتی با ماریو سوارز داشتیم و هنوز نمی دانیم می تواند برای تیم بازی کند یا خیر. فدراسیون هنوز جوابی به ما نداده است. مشکلات فراوانی در هفته گذشته داشتیم ولی به خوبی می دانیم با بازیکانی که در اختیار داریم چه کار هایی می توانیم انجام دهیم. باشگاه های بزرگ سرمایه گذاری های بسیار زیادی را داشته اند و ما نیز تلاش می کنیم این فاصله را کم کنیم. با این حال من فکر می کنم فوتبال چیزی فرا تر از پول است و هواداران ما می توانند بهترین بازیکنا تیم ما باشند. ما نیاز به پول نداریم تا بتوانیم شور، علاقه و عشق به تیم را خریداری کنیم."

"تنها چیزی که من از بازیکنان می خواهم این است که تمام نکاتی که در تمرینات داشتیم را به زمین مسابقه منتقل کنند. در این فصل رقابت بسیار خوبی خواهیم داشت ولی من بیشتر نگران این هستم که چه بازیکن دیگری از تیم جدا خواهد شد تا اینکه منتظر خرید بازیکن جدید باشم. میهایلویچ؟ تیم های او همیشه منظم و سازماندهی شده بودند. میلان یک تیم با تفکرات تهاجمی است و من انتظار یک بازی بسیار زیبا را دارم. من ایده های خودم را برای روش بازی تیم دارم ولی نقشه هایی نیز با توجه به نوع بازی تیم حریف در سر خواهم داشت. کالینیچ؟ من فقط 80 دقیقه به او فرصت بازی دادم و توانست گلزنی کند و در رختکن نیز نشان داد که از نظر شخصیتی نیز فرد بسیار خوبی است. روسی در میدان؟ فرصت حضور در میدان برای همه بازیکنان فراهم است."
 

نظر و نقد های کاربران
1243dashali
1394/06/01 - 06:41

سلام

سوسا هم مربی با کلاسی هست،تو سبک خودش،امیدوارم ،با این همه مشکل بتونه نتایج خوبی بگیره.

فورزا سوسا فورزا ویولا......
به امید پیروزی

ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :