اخبار :: اخبار باشگاه

عملکردی بی نقص و عالی داشتیم

2419 شماره اطلاع نامه : عملکردی بی نقص و عالی داشتیم 1394/06/02 عملکردی بی نقص و عالی داشتیم اخبار باشگاه :: اخبار عملکردی بی نقص و عالی داشتیم
عملکردی بی نقص و عالی داشتیم

عملکردی بی نقص و عالی داشتیم

پائولو سوسا مربی تیم فیورنتینا پس از کسب اولین پیروزی خود در رقابت های سری آ عنوان کرد که یک بازی بی نقص و عالی را از شاگردانش مشاهده کرده است.

پیروزی 2-0 فیورنتینا در برابر میلان در ابتدای فصل جدید، شروعی رویایی را برای مربی پرتغالی ویولا در پی داشت و باعث شد تا محبوبیت این مربی بیش از پیش شود. سوسا پس از کسب این برد ارزشمند در برابر تیم قدرتمند میلان،  ضمن دفاع از ترکیب انتخابی خود برای شروع بازی، مدعی شد بازیکنانش نمایشی ایده آل داشته و بهترین بازی خود را ارائه کرده اند:

"من همیشه سعی می کنم به بازیکنانم بگویم که چه چیزی از آنها می خواهم و در این بازی همان نگرش را دیدیم. ما توانستیم تمامی مسائلی که در تمرینات کار کرده بودیم را به زمین بازی منتقل کنیم و این بالاترین خواسته یک مربی است. در مجموع یک نمایش با کیفیت داشتیم، تمرکز بی نقصی در بازی داشتیم و توانستیم به یک نتیجه ایده آل در برابر یک تیم قدرتمند دست پیدا کنیم. از همین ابتدای فصل من از بازیکنانم نگرش و توانایی های درستی می بینم که این به ما برای ادامه فصل اعتماد به نفس می دهد. هدف من همیشه کسب پیروزی است و به فوتبال نگاهی غیر از این ندارم."

"من می خواهم بازیکنانم همیشه بالاترین میزان عملکرد فردی و تیمی را داشته باشند. من می خواهم همیشه نمایشی شبیه به همین بازی از بازیکنانم ببینم. کالینیچ از ابتدا؟ من او را انتخاب کردم چون شرایط بدنی لازم برای بازی کردن را داشت و به خوبی شرایط بازی را درک کرده بود. برناردسکی و ایلیچیچ نیز در کنار او عالی کار کردند و به خوبی فهمیدند که چه کاری باید در این بازی انجام دهند. ما نیاز به ثبات در حرکاتمان داریم و این بازیکنان آماده ترین افراد برای انجام کار های ما بودند، پس شایسته حضور از اولین دقیقه بودند."

"ماریو سوارز؟ او به خوبی می داند رقبای سختی در ترکیب دارد و من بادلی را انتخاب کردم چون در طول هفته شرایطی بسیار عالی داشت و کاملا لایق حضور در این بازی بود. خواکین؟ او مصدوم بود و در دو روز گذشته مشکلاتی داشت. مقایسه با مورینیو؟ من فقط قصد دارم شخصا پیشرفت کنم. خوزه جام های زیادی برده و قابل احترام است ولی من فقط می خواهم پائولو سوسا باشم. روسی؟ شرایط خوبی دارد و حتی می خواستم در اواخر بازی از او استفاده کنم. او به خوبی می داند که بازیکنی مهم برای تیم ماست و به زودی در میدان حاضر خواهد شد. خرید ایتوربه؟ من ترجیح می دهم بازیکنانی که داریم را حفظ کنیم، خواکین برای من و برای تیم یک بازیکن بسیار مهم است."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :