اخبار :: اخبار کوتاه روزانه

اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 8 شهریور)

2426 شماره اطلاع نامه : اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 8 شهریور) 1394/06/08 اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 8 شهریور) اخبار کوتاه روزانه :: اخبار اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 8 شهریور)
اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 8 شهریور)

اخبار کوتاه روزانه (یکشنبه 8 شهریور)

مهم ترین خبر های روز یکشنبه:

حضور بائز و ورودو در تست های پزشکی ؛ سرنوشت خوکین همچنان نا معلوم

برای مطلع شدن از سایر اخبار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته: این خبر ها فقط مربوط به شایعات نقل و انتقالات نبوده و هرگونه خبر در مورد باشگاه و حواشی آن را پوشش می دهد. ضمن اینکه خبر های جدید تر نیز بالا تر قرار خواهند گرفت.
 

10- در حالی که خواکین از سوی تیم فیورنتینا به عنوان بازیکنی غیر قابل فروش توصیف شده، تیم بتیس همچنان نسبت به جذب وی امیدوار است. در هر صورت آینده این بازیکن طی امروز یا فردا مشخص خواهد شد.

9- سه سال است که بازی دو تیم تورینو و فیورنتینا در شهر تورین با تساوی خاتمه می یابد. فصل پیش نیز نبرد این دو تیم در این ورزشگاه با تساوی 1-1 به پایان رسید.

8- خایمه بائز ستاره جوان تیم فیورنتینا نیز همانند وردو امروز راهی فلورانس شده و تست های پزشکی خود را انجام داد. این دو بازیکن از هفته آینده به ترکیب تیم سوسا اضافه خواهند شد.

7- از سوی آنتونیو کونته مربی تیم ملی ایتالیا اسامی دعوت شدگان برای دو بازی با مالت و بلغارستان اعلام شد که مانوئل پاسکوال تنها نماینده فیورنتینا در این ترکیب می باشد.

6- صحبت های مدیر برنامه خواکین: "او عاشق فلورانس و هواداران فیورنتینا می باشد ولی فقط خواستار بازگشت به خانه است. او برای پیوستن به بتیس عجله دارد ولی به هواداران ویولا کاملا احترام می گذارد."

5- پس از مطرح شدن نام هایی چون دنایز مدافع جوان منچستر سیتی و مائوریسیو ایزلا از یوونتوس، حالا ویدمر ستاره جوان تیم اودینزه نیز به لیست خرید ویولا برای سمت راست خط دفاعی اضافه شده است.

4- تیم های فیورنتینا و ناپولی همچنان در حال مذاکره بر سر ماتیاس وسینو می باشند. مبلغ درخواستی ویولا 12 میلیون بوده و پیشنهاد ناپلی ها فقط 7 میلیون است.

3- گفته می شود تیم بتیس فقط 1.5 میلیون برای خرید خواکین پیشنهاد داده که این مبلغ نمی تواند سران باشگاه فیورنتینا را برای فروش این ستاره کهنه کار مجاب کند. خواکین نیز در صفحه شخصی خود اعلام کرده همچنان برای بازگشت به خانه تلاش خواهد کرد.

2- خوان وردو بازیکن جدید تیم فیورنتینا امروز تست های پزشکی خود را پشت سر گذاشت. قرارداد این بازیکن 1 ساله و با دستمزد 500 هزار یورو در سال می باشد. این بازیکن در اولین کلمات خود فقط به گفتن "خیلی خوشحالم" بسنده کرد.

1- فیلیپه مکسس مدافع فرانسوی تیم میلان همچنان گزینه اصلی پیوستن به فیورنتینا می باشد. اما حضور او در فلورانس مستلزم فروش خوزه ماریا باسانتا خواهد بود.
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :