اخبار :: اخبار باشگاه

عذرخواهی سوسا از هواداران تیم تورینو

2428 شماره اطلاع نامه : عذرخواهی سوسا از هواداران تیم تورینو 1394/06/09 عذرخواهی سوسا از هواداران تیم تورینو اخبار باشگاه :: اخبار عذرخواهی سوسا از هواداران تیم تورینو
عذرخواهی سوسا از هواداران تیم تورینو

عذرخواهی سوسا از هواداران تیم تورینو

پائولو سوسا پس از شکست خارج از خانه در برابر تورینو از هواداران تیم میزبان به دلیل رفتار آلونسو عذرخواهی کرده و پذیرفت که تیمش در امور دفاعی هنوز جای کار دارد.

تیم فیورنتینا در هفته دوم رقابت های سری آ، در برابر تیم تورینو تن به شکست سنگین 3-1 داد. در این مسابقه اشتباه مدافعین یکی از مشهود ترین موضوعات بود که سوسا معتقد است باید آن را برطرف کنند اما موضوع دیگر به خوشحالی آلونسو پس از گل مربوط می شود که باعث شده سوسا مجبور به عذرخواهی از هواداران تورینو شود:

"آلونسو آن حرکت را به این دلیل انجام داد که یک فرد اسپانیایی است و نمی داند این کار در فرهنگ ایتالیایی یک توهین محسوب می شود. من به همین دلیل از هواداران تورینو عذرخواهی می کنم. او واقعا پسر خوبی است و قصد ناراحت کردن هواداران حریف را نداشت. تورینو بازی را برای ما سخت کرد و ما در حالی که نیاز زیادی به حمله کردن نداشتیم، حملات زیادی را انجام دادیم. ما خیلی بی پروا حمله می کردیم و تورینو از فضای ایجاد شده استفاده کرده و موفق به گلزنی شد. بعد از گل تساوی، تیم خودش را باخت و هرگز پس از آن نتوانستیم مشکلی برای حریف ایجاد کنیم. ما باید خیلی بیشتر از این صلابت و توانایی جنگیدن تا آخرین لحظه بازی را داشته باشیم."

"ما باید بتوانیم در زمانی که فرصت های گلزنی زیادی داریم، از موقعیت ها استفاده کرده و کار بازی را تمام کنیم. بهترین راه دفاع کردن این است که توپ را در اختیار داشته باشیم. البته این کار خیلی خطرناک است و ممکن است به سختی مجازات شویم ولی ما در حال کار بر روی آن هستیم. روسی؟ نه تنها ما، بلکه همه افرادی که فوتبال را دوست دارند از بازگشت او خوشحال هستند. او به ما قدرت فراوانی می دهد. باباکار؟ او توانایی های فوق العاده ای دارد ولی هنوز راه زیادی برای شکوفا شدن در پیش دارد. ما به او اعتماد کامل داریم. خواکین؟ من متاسفم، ما درباره او زیاد صحبت کرده ایم و فقط امیدوارم همه چیز هر چه سریع تر مشخص شود."
 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :